Jump to content

diabeł, demon, siła


NathalieO

Recommended Posts

Witam. Proszę o pomoc w interpretacji snów. Co jakiś czas miewam sny demoniczne jeżeli tak można je nazwać.

 

1. Leżę we własnym łóżku, budzę się we śnie i widzę postać pół człowiek - pół zwierzę. Kopyta i nogi kozy, tułów człowieka, na głowie rogi. Biegał na przeciw mojego łóżka, śmiał się ironicznie i wymachiwał mi jakąś kartką papieru.

Wspomnę, że nie bałam się go.

 

2. Sen jakby na jawie. Leżę w łóżku i słyszę jak w kuchni delikatnie przesuwają się krzesełka (mieszkam sama). Byłam jakby świadoma tego we śnie i odczuwałam strach, tak jakby to się działo na prawdę. Potem usłyszałam z kuchni cichutkie dzwonki, które brzęczały co raz głośniej i zbliżały się do mnie. W końcu głos dzwonków był tuż obok mnie, a do tego słyszałam bzyczenie muchy, która latała nad moją głową, aż w końcu wleciała przez usta do mojego ciała. Wtedy się obudziłam. (czułam ogromny lęk)

 

3. Sen był tej nocy. Byłam w mieszkaniu mojej mamy. Był dzień, gdy weszłam do salonu, na dywanie siedział mój kot, a tuż obok niego jakby z rozwalonych wsuwek do włosów, nożyczek itp. ułożony wzór głowy zwierzęcia z rogami (z tego co pamiętam wzór przypominał głowę kozy lub byka). Wyszłam na korytarz, gdzie drzwi szafy zaczęły się pomału otwierać. Podeszłam do szafy i zaczęłam zamykać te drzwi, ale z drugiej strony była jakaś ogromna siła, która zaczęła się ze mną siłować. Ja próbowałam zamykać te drzwi rękoma, nogami, a to coś napierało na mnie otwierając je, aż w końcu upadłam i się obudziłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...