Jump to content

Most, kobieta, stalowy słup, rzeka


Madmax33

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że stoję na moście ze znaną mi kobietą. Spoglądaliśmy w wodę Ona wrzuciła do rzeki kilkutonowy słup stalowy. (Nie jestem pewien chyba chcieliśmy sprawdzić czy zatonie) Slup nie zatonął. Unosił się na wodzie i popłynął pod most. Poszedłem go szukać pod most, szedłem w wodzie. Kobieta przyszła znowu i znaleźliśmy słup.

Może ktoś mi pomóc i rozszyfrować ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Twój sen to obraz twoich odczuć. Most to symbol czegoś nowego nieznanego. W zyciu realnym łaczy dwa brzegi jeden z którego idziemy i go znamy drugi którego nie znamy ale do niego zmierzamy. W śnie jest podobnie. To że stoisz na moście z tą kobietą swiadczy że jezt to wasz "wspólny" most. Rzuca ona do wody stalowy słup co swoadczy o tym że aby ten most przekroczyć musicie a raczej ona musi z czymś skończyć ale słup zamiast zatonąć pływa i to jest symbol jej nepewności utrzymywanie czegoś na siłę wbrew logice a ty zamiast pomóc jej to "utopić" jeszcze pomagasz jej w tym aby ta sytuacja trwała nadal.

Rzeka to symbol życia ale również uczuć co jak połaczymy razem wskazuje że może chodzić o sprawy uczuciowe ale nie koniecznie bo nie napisałeś z której strony mostu - lewej czy prawej, ten słup wrzuciła - lewa strona uczucia, prawa praca itp.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Słup:)

Interpretacja jak najbardziej pokrywa się z sytuacją która ma miejsce w moim życiu. Po kilku godzinach zastanowienia jestem wręcz przekonany, że ta informacja pomoże mi w najbliższym czasie. Będę działał by sprostać tej sytuacji w życiu choć do końca nie wiem jeszcze w jaki sposób.

Dziękuję i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...