Jump to content

przechodzenie przez płot i nocne bieganie za tłumem ludzi


KaaaNT

Recommended Posts

Witam. Próbowałem za pomocą sennika jakoś zinterpretować ten sen, ale za bardzo mi nie wyszło ;). Dlatego prosiłbym o pomoc.

 

Sen pamiętam od momentu przechodzenia przez płot/siatkę z jakimś człowiekiem. Czułem, że ten człowiek jest, lub może być kimś bliskim dla mnie, ale nie widziałem dokładnie kto to był. Później natomiast pobiegłem ulicą. Nagle wybiegł tłum znajomych/ludzi z takiego małego przejścia. Biegłem za nimi. Bieg raczej sprawiał mi komfort, a był to szybki bieg. Pamiętam jeszcze, wbiegliśmy do mnie do domu, gdzie była moja mama, która trzymała chyba psa na rękach. Może wydać się to dziwne, ale biegliśmy do mnie w jednym celu - obejrzeć mecz :mrgreen:, który już trwał i jakaś drużyna przegrywała 2:0. Cała akcja działa się w nocy.

 

Można powiedzieć, że sen był "realistyczny" pod względem miejsca akcji (moje osiedle). Wszystko się zgadza oprócz płotu, który jest inny w realu.

 

Końcówka z tym meczem jest śmieszna i nie wiem czy jest istotna. Zastanawia mnie coś innego. Dlaczego, musiałem przechodzić przez płot na swoje osiedlę z jakąś osobą(była to chyba kobieta), skoro 100 metrów dalej znajduje się przejście, którym wbiegli na osiedle inni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...