Skocz do zawartości

Sen o wypadajacych zebach i zmarlej babci


malenswo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mialabym prosbe o zinterpretowanie snu

Pamietam jedynie,ze mialam bialy zab byl to kiel, jak dobrze pamietam na dole po lewej stronie. Byl on zdowy ale nie wiem czemu sie zaczol ruszac i co pamietam bardzo wyraznie z tego snu to ze bardzo chcialam go wyrwac i ruszalam go jezykiem dopoki nie wypadl. Rano Troche sie wystraszylam tego snu, ale nie zwrocalam za bardzo na niego uwagi gdyby nie to, ze nastepnej nocy przysnila mi sie moja zmarla babcia ktora szla usmiechnieta w moja strone z pustym wiadrem. Trzymala go w jej lewej rece. Ja otwozylam ramiona i mowilam do niej zeby mnie przytulila, bylo wszystko w pozadku dopoki nie podeszla do mnie na okolo 1 metra nagle sie obrocila zaczela plakac i odeszla. Ja wolalam za nia ze chce zeby mnie tylko przytulila. Mam wrazenie ze te sny s ze soba powiazane dlatego napisalam je razem. Przepraszam jezeli zlamalam jakis punktbregulaminu.Bede wdzieczna za iterpretacje. Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy sen to jakbyś chciała trochę mniej się złościć w życiu, być trochę mniej agresywna w stosunku do ludzi, lepiej kontrolować wybuchy złości, jakbyś teraz nad tym pracowała. Jestem pewien, że łączy się z tym drugim snem skoro Ty tak czujesz, ale na ten moment trudno mi powiedzieć jak. A z czym Ci się kojarzy ta scenka z babcią niosąca wiadro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,moja babcia zawsze sni mi sie na cos zlego a raczej ostrzega mnie przed czyms. Sen ten chyba mial zwiaek z moja ciaza. Niestety dwa dni temu zaczelam krwawic i teraz jestem na etapie czyszczenia organizmu:( Z ta zloscia ma pani racie bylam bardzo nerwow . Moze to byla intuicja :( a mam ja bardzo dobra. Kiedy zaczelam plamic mimo zapewnien pielegniarek i znajomych wiedzialam ze cos jest nie tak i pozniej ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...