Skocz do zawartości

idealne parametry


pampara

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo ciekawa czy jest coś takiego jak idealne dopasowanie. Czyli np pełna data urodzin, godzina, imię, znak zodiaku i chiński itp pasują w pełni do danych drugiej połówki. Chodzi mi o to czy da się wyznaczyć takie "idealne dopasowanie" potencjalnej połówki. Nie ważne czy dane by nam było ją spotkać czy też nie.

Pytam z czystej ciekawości, przyszło mi do głowy szwędając się po numerologicznych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość björn
Jestem bardzo ciekawa czy jest coś takiego jak idealne dopasowanie. Czyli np pełna data urodzin, godzina, imię, znak zodiaku i chiński itp pasują w pełni do danych drugiej połówki. Chodzi mi o to czy da się wyznaczyć takie "idealne dopasowanie" potencjalnej połówki. Nie ważne czy dane by nam było ją spotkać czy też nie.

Pytam z czystej ciekawości, przyszło mi do głowy szwędając się po numerologicznych tematach.

 

Ale co to znaczy "idealny"? Nic idealnego, bez skazy nie istnieje, bo dla kogoś brak tej skazy właśnie może być czymś już niedoskonałym.

Możesz porównywać sobie, że np. dla numerologicznej 5-ki lepiej jest się związać z 1-ką niż z 4-ką, ale znowu ta 5-ka ma lepsze połączenie horoskopu urodzeniowego z 4-ką... i co wtedy?

 

5-ka numerologiczna nie jest równa 5-ce numerologicznej, tak samo jak 44-ka nie jest równa 44-ce. Jeśli np. masz 5-kę, która ma cykl produktywny (wibracja dnia ur.) o wibracji liczby 4 to lepiej by ta 5-ka związała się z inną 5-ką, która z urodzenia będzie miała 2, 4, 6 czy 8, a nie np. 3 czy 9.

 

Natomiast ciekawostką jest to, że w przypadku pojedynczego portretu numerologicznego (mówię tu o jednostce, nie o parze), można powiedzieć, że pewne znaki Zodiaku lepiej współgrają z pewnymi drogami życia niż inne, ale w tym przypadku patrzysz tylko na urodzeniowe Słońce.

 

Przyjmuje się (co nie oznacza, że tak jest), że dobrym znakiem dla numerologicznej 3-ki są Ryby lub Strzelec. No ale tu znów można polemizować. Jeśli liczba 3 jest bardzo kreatywną wibracją, wówczas może "idealnym" zgraniem dla tej wibracji byłby znak Byka, który jest dość kreatywnym znakiem?

A z tym Strzelcem dla 3-ki bym polemizował, bo jest to jedyny znak trygonu ognia związany z parapsychologią, duchowością, więc ten znak lepszy byłby dla numerologicznych 7-ek, 8-ek, 44-ek i 9-ek.

 

Dla 5-ek dobrym znakiem są ponoć Bliźnięta, bo i 5-ki lubią zmiany, i Bliźnięta.

Ale jeśli numerologiczna 5-ka urodzi się pod innym znakiem, będzie w innej dziedzinie bardziej spełniona, może nie w doświadczaniu tych zmian, ale w czymś równie dobrym?

 

Owszem, są jakieś lepsze i gorsze połączenia, ale słowa "idealny" nie powinno się tu używać, bo tak się po prostu nie da.

To jak z wyborem imienia pod znak Zodiaku... ale tu znowu inny problem - imię składa się z liter, a litery mają swój odpowiednik liczbowy (= numerologia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...