Jump to content

związek karmiczny? tak? a moze jednak nie ?


brak_kontroli

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja: 11 V 1994

On: 9 I 1987

 

Rozstaliśmy się (około X 2012). Nie było tak, ale nie mogę przestać o nim myśleć, tak jakbym zapomniała o wszystkich "złych" rzeczach, śni mi się po nocach, nie wiem już co to ma być...Nie daje mi spokoju

Link to comment
Share on other sites

Guest björn
Ja: 11 V 1994

On: 9 I 1987

 

Rozstaliśmy się (około X 2012). Nie było tak, ale nie mogę przestać o nim myśleć, tak jakbym zapomniała o wszystkich "złych" rzeczach, śni mi się po nocach, nie wiem już co to ma być...Nie daje mi spokoju

Ty jesteś z drogi życia 3-ką, Pan zaś - 8-ką. Tworzycie (tworzyliście) związek o wibracji liczby 11, więc, odpowiadając na Twoje pytanie, teoretycznie jest to związek karmiczny. Ale tą karmą nie ma się co zbytnio przejmować, bo tak naprawdę równie często rozpadają się związki/małżeństwa, gdzie tej "karmy" nie ma zapisanej w liczbach. Na pewno musicie (musieliście) się uczyć wzajemnie od siebie, w jakiś sposób doświadczyć transformacji siebie jako jednostek, by relacja ta miała przyszłość (to jest istotą związków karmicznych).

 

Generalnie trójka z ósemką potrafią stworzyć szczęśliwy związek - trójka wniesie do niego radość życia i optymizm, zaś ósemka zapewni stabilizację. Zadaniem trójki w takim związku jest nie dać się zbytnio pomiatać ósemce.

 

U Was jest nieco gorsze zgranie wibracji samych dni urodzenia, bo liczby 2 i 11 i to przeciwieństwo 9-ki w kontekście uczuć - Ty byłaś tą czułą, Pan mógł wszystko w sobie tlić, mieć problem z ukazaniem miłości. On, mając I wyzwanie w 8-ce, musi zrozumieć wartość pieniądza i istotę władzy, poskromić egoizm, nauczyć się odpowiedzialności pomimo pozornie odpowiedzialnej natury wynikającej z jego drogi życia - uważam, że mógł zbytnio rządzić.

 

Jeśli chodzi o Ciebie, jako trójka potrzebujesz tej prawdziwej miłości, w dodatku jesteś szalenie uczuciowa (11-stka z dnia ur.), aczkolwiek możesz wszystko nieco idealizować i podejmować nieprzemyślane decyzje, wchodząc w związki, które tak naprawdę nie dadzą Ci satysfakcji lub przelotne romanse. Powiedzmy, że do 24. roku życia włącznie jesteś pod działaniem cyklu formującego o wibracji liczby 5, gdzie może się dużo pojawić, ale niestety nietrwałych epizodów miłosnych. Pamiętaj natomiast, że to są tylko liczby i tu nic nie jest przesądzone.

 

Poza numerologią - fajnie byliście zgrani zodiakalnie - Koziorożec i Byk.

Edited by björn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...