Skocz do zawartości

Co z tym związkiem? (podaje szczególowe dane)


Dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłam już o analize mojego związku ale teraz po wyliczeniach również z imion i nazwisk mogę podać bardziej szczegółowe dane, bo wiem że data to nie wszystko.

Bardzo proszę o pomoc, poniewaz miedzy nami jest duzo zgdzytów, partner bardzo ceni sobie swoją wolnosc natomiast sam jest kontrolujący, pewnie za sprwą 23/5 z dnia urodzenia i wielu jedynek w portrecie, ja natomiast jestem bardzo tolerancyjna w zwiazku choć czasem wlacza mi sie dyktatorstwo (4), dla mnie ważna jest rodzina(dużo 6) a dla niego reszta świata (9) przy czym mnie zaniedbuje. Gdyby ktoś pomogl mi zinterpretowac nasze piramidy zestawiajac je razem,jakie w niej kryją sie losy, oraz reszte skladowych. Duzo umiem zrobic sama ale poloczyc co z czym niestety nie..

 

On

 

 

23.10.1983

 

droga życia 27/9

klucz wcielenia 6

 

Liczba duszy 19/10/1

Liczba realizacji intymnej 6

l. ekspresji 73/10/1

l.osobowości 54/9

l.dojrzałości 1

pierwsza litera imienia 2

l. równowagii 21/3

 

I cykl = 1 - formujący

II cykl = 5 - produktywny

III cykl = 3 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 6

II punkt zwrotny(spełnienie) = 8

III punkt zwrotny(spełnienie) = 5

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 4

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 4

II wyzwanie (czarny szczyt) = 2

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 2

 

 

ja

 

11.04.1987

droga życua 31/4 lub 40/4

klucz wcielenia 15/6

l duszy 34/7

l realizacji intymnej 1

l. ekspresji 88/16/7

l.osobowosci 54/9

l dojrzalosci 11/2

pierwsza l imienia 4

l rownowagii 12/3

 

I cykl = 4 - formujący

II cykl = 2 - produktywny

III cykl = 7 - żniwny

 

I punkt zwrotny(spełnienie) = 6

II punkt zwrotny(spełnienie) = 9

III punkt zwrotny(spełnienie) = 6

IV punkt zwrotny(spełnienie) = 2

 

I wyzwanie (czarny szczyt) = 2

II wyzwanie (czarny szczyt) = 5

wyzwanie główne (czarny szczyt) = 3

Edytowane przez Dirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Można powiedzieć ze zeszły sie dwa przeciwieństwa - Ty jakby żyjesz do wewnątrz, w świecie emocji, cenisz uczucia i interesujesz sie ludźmi,

Twój partner żyje dla siebie ale i na zewnątrz, tzn że lubi realizować się tak żeby siebie rozwijać (wpływ 1) a sprawa emocji i uczuć jest drugorzędna. Czyli trzeba to ze sobą pogodzić albo się rozejść - dobrze jest znaleźć jakiś wspólny teren na którym się będziecie dogadywali i ten teren pielęgnować, całą resztę zostawić - Ty dla siebie, a on dla siebie.

Ponieważ stawiasz na budowanie relacji i na bliskość takie rozwiązanie jest dla Ciebie trudna sprawą, jednak bez tego zawsze będziecie sie szarpać.

Tzn Ty będziesz go ciągnęła do siebie, do budowania relacji, a on jako 9 będzie cenił sobie chwile spokoju i zacznie uciekać, albo zacnie ranić Cię słowami -> 9 mają ostry język i nie przebierają w słowach, wiec kiedy ktoś narusza ich przestrzeń wtedy potrafi być niemiłe.

9 to Pustelnik w tarocie -> człowiek taki potrzebuje mieć swój świat i co jakiś czas pobyć samemu. To że tak robi nie oznacza że Cię nie kocha wiec nie ma co naciskać i dopytywać sie dlaczego, nie każdy potrzebuje 24h razem, wystarczy dać sobie odrobinę przestrzeni, a czas bez niego przeznaczyć na swoje sprawy. On to doceni a Ty nie będziesz sie szarpać.

Co do 5 to opisywałam je już w innym temacie, dobrze jest pamiętać o dużej ekspresji u 5 i chęci bycia widocznym, silnym przezywaniu emocji, to często daje nerwowość, zniecierpliwienie i trudności w dogadaniu się.

U Ciebie 2 to łagodzi -> bądź dyplomatką, wychładzaj jego emocje, ale nie nerwowo, bądź spokojna, opanowana tak aby on wiedział ze nie grasz w jego grę i masz dystans za to w trudnych chwilach może na Tobie polegać.

 

Według Ciebie dla niego ważna jest reszta świata - uznanie w otoczeniu - to nie tak, bo dla niego ważny jest jego rozwój i spokój o tym decyduje 9 a że jest widoczny w świecie, w toczeniu o tym mówią 1,tyle że z czasem Twój partner może zacząć się chować w swoja skorupę żeby odpocząć, zregenerować się i nie ma po co na siłę o stamtąd wyciągać.

 

W waszej relacji widać wzajemne duszenie sie, takie przyduszanie emocjami, im bardziej ty chcesz to on ucieka, im bardziej on ucieka to ty naciskasz, lepiej dać na luz i wpuścić tam odrobinę powietrza. :) To takie 4 że wszytko musi być po Twojemu poukładane ale z 9 tak sie nie uda.

9 ma tzw mądrość życiową wpisaną w swój charakter, ona wie, nie wie skąd ale to mądrość i wiedza zdobywana przez kolejne życia i w ten sposób wie dlaczego tak a nie inaczej postępuje.

 

Możesz mu powiedzieć jak to widzisz ale nie zmusisz go do zmian, zmienić możesz tylko siebie i swoje nastawienie. Tak wiec pomyśl jak przepracować u siebie 4 i 6 żeby to dobro o związek nie zamieniło się w tyranię, a on niech bardziej otworzy się na Ciebie tzn zacznie słuchać Twoich emocji. Jednak nie zarzucaj go monologami, 9 lubią krótkie, konkretne wypowiedzi, za to w długiej wypowiedzi pełnej żalów i emocji łatwo stracić prawdziwy sens i pominąć problem.

 

Wasze losy będą takie jak sobie je ułożycie.

Jak dacie sobie odrobinę przestrzeni w której każde z was będzie realizowało swoje sprawy a w tej wspólnej części gdzie się rozumiecie skupicie się na budowaniu relacji. Tutaj potrzeba kompromisu i zaufania, za to u Ciebie większej wary w siebie i zajęcie się swoimi emocjami, bez potrzeby potwierdzania tego u partnera.

 

Jego zachowanie nie ma wpływu na to czy Ty czujesz sie lepsza, wartościowa, tego powinna nauczyć Cię 4 - to Cesarz a Cesarz zna swoją wartość. Myślę że możesz się też dużo od niego nauczyć, pozwól mu pokazać tę mądrość 9 i skorzystaj z tego - niech mówi,naucza bo 9 to nauczycie,l a Ty bierz z tego to co jest potrzebne do Twojego rozwoju.

 

Pozdrawiam :)

 

edit: mam nadzieję że podesłany wcześniej link też pomoże w rozjaśnieniu sytuacji

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pieknie arachneo :)

Masz ogromną racje, dwa przeciwieństwa. W nim chyba najbardziej przeszkadza mi zestawienie 5 z 1 w portrecie, a i cesto ujawniają sie negatywne cechy 9, bardzo potrafi ranić słowami. Zauważyłam,że u każdego inna składowa portretu ma wieksze oddzialywanie na osobowosc, choc oboje mamy w kluczu wcielenia 6, to na niego najbardziej wplywa 5 z dnia urodzenia, ja jestem z dż 4 ale materialna strona życia malo mnie interesuje, najwazniejsza jest dla mnie milosc i relacje z ludzmi, czyli bardziej wplywa na mnie 6.

 

Ja bardzo szanuję czyjąś wolność i jestem bardzo tolerancyjna w zwiazku, nawet własnym kosztem, lubie dawac wolnosc, ale na poczatku on byl tak zakochany, że zrezygnoal ze wszystkiego chcial przebywac tylko ze mna i to on nauczyl mnie ze jestsmy tylko we dwoje, potem zaczely sie problemy miedzy nami i odtracil mnie. Do dzis dziala to na zasadzie "ja mam swoje zycie, nie wtracaj sie ale ja ciebie bede kontrolowal" taka hipokryzja, mysle ze to wlasnie zestawienie 1 i 5. Może gdyby i on dawal mi wiecej wolnosci to mnie tak nie bolaloby ze on potrzebuje byc wiecej dla swiata niz dla mnie. Bo inaczej sie to odbiera kiedy ma sie rowniez przestrzen dla siebie a inaczej kiedy trzeba sie ze wszystkiego spowiadac a partner sam robi sobie co chce :( niestety moja 6 sprawia, ze potrafię ten stan potrzeby wolnosci partnera zaakceptowac, jedynie samej wycofujac sie i zamykajac w sobie. Cóż wygląda na to,że tą wspolna sferą w ktorej bedziemy dzialac razem bedzie jedynie nasze dziecko.

Ta 9 daje mu własnie cos takiego,ze chcialby wszystkim pomagac, o wszystkich dbac nawet moim kosztem i bardziej niz o mnie. To przykre. Wiem że dla niego towarzystwo i wolnosc jest wazna, staram mu sie to zapewnic, ale gdy widze ze on oczekujac tego ode mnie sam nie dba o moje potzeby, denerwuje mnie to i zaczyna się moje czwórkowe tyranizowania i tak jak to opisałaś wyrzucanie mu w zlosci wszystkiego, potok słów.

O tak, duszenie się w zwiazku tez jest, nie mam pojecia czemu on je odczuwa bo daje mu sporo wolnosci, a ja zkolei bardzo je odczuwam bo on bardzo mnie tłamsi, czasem jest jak gestapo. Jego ulubione zdanie,ktore doprowadza mnie do bialej gorączki "wiesz,że mam racje" :D

Wibracja naszego zwiazku jest 13, czytalam ze to oznacza duzo transformacji w związku i rzeczywiście, zanim sie o tym dowiedzialam zauważylam ze nasz zwiazek przeszedl wiele róznych etapow.

 

Slicznie Ci dziękuję pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...