Jump to content

Sen niby normalny , ale nie może wyjść mi z głowy ...


stokrotka7102

Recommended Posts

Sen jest całkiem normalny , ale nie może wyjść mi z głowy .

Najpierw przychodzi do mnie znajomy mężczyzna zabiera swoje rzeczy (które leżały koło drzwi) , choć u mnie nie mieszkał nie wiem jak one się tam znalazły . Potem poprosił mnie o to bym dała mu zadzwonić . Założył czapkę wziął torby i wyszedł , gdyż czekali na Niego koledzy . Ten facet jest znajomy . Ale nie przyjaźnimy się. Wyszłam z domu a on staŁ przy czerwonym samochodzie . Marki nie pamiętam . On stał z jednej strony a ja z drugiej . Miał dość wesołą minę , ale widziałam jakbym mu się narzucała choć tak nie było. Powiedziałam pewnie myślisz o nie znowu ty ... a on powiedział , żę nie wcale tak nie pomyślał . Potem rozmawialiśmy o jego pracy bo ma teraz ciężką sytuacje. Powiedział , że nie wie co zrobić ... Ale obiecał , mi , żę się nad tym zastanowi . Potem rozmawialiśmy o jego dziewczynie . Troszkę mi o niej opowiedział . W trakcie tej rozmowy siedzieliśmy na masce tego samochodu . Potem mój sen się skończył ... bo się obudziłąm . Zwykle jak śni mi się ten facet to nic nie mówi . A teraz to się ze mną strasznie nagadał . Nie wiem co to ma znaczyć . Ale może ktoś pomoże mi to zinterpretować ? Błagam pomóżcie .... Z góry dzięki :*

Link to comment
Share on other sites

A więc tak - może się i nie przyjaźnicie ale coś między Wami jest. Czy aby na pewno nie myślisz czasem o nim - bardziej przyjaźnie? - może jednak myślisz ... bo wydaje mi się ,że myślisz... ^^ A jeżeli nie Ty to on o Tobie . Któreś z Was( lub oboje) chciałoby porozmawiać . Zabiera rzeczy , ma problemy to tylko przykrywka do tej rozmowy- po prostu warto żebyście spotkali się na kawie i porozmawiali .

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie ten sen oznacza, że myślicie o sobie oboje. Ty w dodatku masz wrażenie, że mu się narzucasz (bo ma dziewczynę), a on zapewnia, że wcale nie. Zresztą ma u Ciebie jakieś rzeczy (torby, czyli może jakiś wspólny bagaż doświadczeń?, coś Was łączy, coś co instynktownie wyczuwasz?).Samochód może być zapowiedzią podróży w sensie wspólnej drogi, choć na razie siedzicie na masce i gadacie. Czerwony i to, że on ma wesołą minę hmmm...kojarzy mi się z romansem. Facet wyraźnie Ci się zwierza, tzn. obgaduje z Tobą swoją sytuację przed podróżą. Może dużo trzeba powyjaśniać? Może chce Ci o sobie opowiedzieć, żebyś go poznała? To, że ma problemy może sugerować, że wyczuwasz jego problemy w związku, chociaż mówi o tych w pracy? Nie wiem dokładnie, jak sytuacja wygląda w realu i taka kawa prosto z mostu może być trochę falstartem;) Sen często wyprzedza rzeczywistość, a jeśli to facet gadał i gadał, to może on sam zacznie mówić? Chociaż z drugiej strony sen jakby pokazuje, że to właśnie Ty wyszłaś za nim, chociaż on był wcześniej w Twoim domu (umyśle?). Może dzwonił do swojej intuicji po wskazówkę? Sytuacja mi wygląda na zawikłaną, a on na pogubionego (rzeczy u Ciebie, telefon, koledzy, problemy w pracy, rozmowa o jego dziewczynie). Ty sama sprawiasz w tym śnie wrażenie zdezorientowanej. Może jakoś wmieszasz się albo on Ciebie w to wszystko?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...