Skocz do zawartości

ona byk - on skorpion


Yolusia

Rekomendowane odpowiedzi

czy pan skorpion potrafi zawalczyc o kobiete? nie wiem jak zrozumieć jego zachowanie, poznaliśmy się ponad rok temu, wiekszosc znajomosci utrzymywalismy przez smsy, skypa, gg itp, kontakt ciągły, codziennie, dzielila nas odległość, gdzy sie w koncu spotkalismy, skorpionek chyba się wystarszył, od tamtej pory jak on robi jakiś krok w moim kierunku ja się wycofuję, potem ja robię -to on się wycofuje więc ja się wkurzam i znowu jak on zrobi to ja się wycofuję i tak w kółko...kobieta byczek lubi być zdobywana a ten "mój" skorpion raczej nie walczy o to byśmy byli razem...jak myślicie czy wynika to z jakichś wewnętrznych obaw czy raczej nie do końca jest zainteresowany tym związkiem?? czy skorpion potrafi sam zacząć rozmowę czy woli np sprowokować drugą osobę, wywołać zazdrość zeby to ona ja zaczęła?? nie wiem jak go zrozumieć...oboje od roku nie odważyliśmy się na wyznie tego co czujemy, ale oboje jesteśmy o siebie zazdrośni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na Twój przypadek... To wydaje mi się że raczej nie jest co do tego związku przekonany... Skorpiony walczą o kobiety na których im zależy... Mam przyjaciela, który bardzo długo walczył o dziewczynę na której mu zależało... I ciężko jej było go zniechęcić...

Podobne rzeczy o skorpionach już czytałam w książkach i na internecie... Więc... Chyba jednak coś w tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

To dobrana para, na pewno nie będą się ze sobą nudzić. Są to przeciwieństwa, które się przyciągają. Pan Skorpion fascynować będzie swoją partnerkę namiętnym seksapilem i uwodzicielskim spojrzeniem. Dobranie seksualne tej pary jest wyjątkowe. Pani Byk będzie dogadzać swojemu partnerowi i na pewno stworzy mu ciepły i przytulny dom. Pan Skorpion na pewno poczuje się dobrze w roli pana domu i z chęcią zdobywać będzie fundusze na utrzymanie rodziny. Aby związek ten przetrwał długie lata, partnerzy nie powinni być o siebie zazdrośni. Pani Byk nie może być zaborcza wobec partnera i kontrolować każdego kroku Skorpiona. Pan Skorpion natomiast powinien doceniać nie tylko seksualne i kulinarne umiejętności swojej partnerki.

 

Istnieje między wami coś w rodzaju magnetycznego przyciągania. Nawet jeśli niewiele macie ze sobą wspólnego pod względem intelektualnym czy duchowym, zawsze łączy Was pożądanie. Jeśli chodzi o uczucia, niewiele trzeba, aby Cię zadowolić. On jeśli kocha, to mocno i namiętnie, ale jeśli poczuje się zdradzony lub oszukany, to potrafi z całej duszy nienawidzić.

 

Źródło - Horoskop partnerski oraz Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

heh...ja już sobie dałam spokój z zastanawianiem sie o co może mu chodzić i czy przypadkiem nie obawia sie ze może jest nie dość dobry by zrobić śmielszy krok...pozostawie rozgryzanie skorpiona innej, bardziej cierpliwej osobie...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...