Jump to content

Sen o siostrze ciotecznej


Matelko

Recommended Posts

Witam. Swoją siostrę poznałem niedawno, dość rzadko ze sobą piszemy i rzadko się spotykamy, nie jest do mnie jakoś dobrze nastawiona, nie bardzo chce pisać i spotykać się, po prostu czuję, że coś jest nie tak. (To tak w skrócie znajomość)

 

Dzisiaj miałem o niej sen, przyjechała do mego miasta, na początku widziałem jak przechodziła chodnikiem obok mego domu, później widziałem jak grała z moimi kolegami w piłkę, następnie chodziłem z nią i z moim kolegą po mieście, normalnie gadaliśmy, śmialiśmy się, po prostu było normalnie, tak rodzinnie.

 

Mógłby mi ktoś pomóc zinterpretować ten sen? Byłbym wdzięczny, z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Guest Jacek Bartnicki

Cześć.

 

Myślę, że sen jest odzwierciedleniem Twoich stosnków z siostrą (jakie chciałbyś aby były). Może to oznaczać też, że stosunki Wasze się poprawią w najbliższym czasie.

 

pozdrawiam Cię i życzę jak najlepiej z siostrą ;)

Jacek

Link to comment
Share on other sites

Zwykle swoje sny interpretuje na odwrót, więc według mnie jeżeli z siostrą dobrze mi się układało podczas snu, normalnie chodziliśmy gadaliśmy itd. to w rzeczywistości nie będziemy normalnie gadać i się spotykać. To jest według mnie ale wy lepiej się na tym znacie, mógłby ktoś jeszcze coś dodać?

Link to comment
Share on other sites

Możesz też spróbować traktować swoją siostrę trochę bardziej tak jakbyś traktował swoich kolegów - nie wiem jak wyglądają Twoje relacje z kumplami, ale jak myślę o swoich to chodziłoby o sporą dozę wolności, nie skupianie się zbytnie na uczuciach, znalezienie jakiegoś wspólnego projektu w świecie - no właściwie to coś takiego, co Ci się przyśniło :) Bo Ty na ten moment jakoś tak bardziej od innej strony skupiasz się na tej relacji - coś jest nie tak, nie bardzo chce pisać, itp. Spróbuj po prostu trochę bardziej potraktować ją jak kumpla - chce to chce, nie chce to nie chce, może ma coś ważniejszego do roboty, ale to nie oznacza, że coś z Tobą albo z nią nie w porządku...

Link to comment
Share on other sites

Dobrze mówisz, ja ją tak traktuje, nie jakoś wyżej ale bądź co bądź to moja siostra, dopiero poznałem ją po 16 latach, może w tym tkwi problem. Traktuje ją normalnie, nie piszę do niej non stop tylko czasami miesiąc jest cisza, ona napisze, ja za parę dni napiszę, czasami codziennie, czasami dłuższe przerwy. Może jestem przewrażliwiony i wszędzie szukam jakiegoś spisku czy tego rodzaju rzeczy.

 

Tak samo mam z kolegami, jeżeli ktoś czegoś nie może albo wykręca się od czegoś to zawszę myślę, że kłamie mimo tego, że nie umiem swego przypuszczenia potwierdzić. Jak można nazwać takiego człowieka?

Link to comment
Share on other sites

Na pewno można powiedzieć o takim człowieku, że jest wrażliwy.

 

Możesz spróbować tego, co napisałem, albo czegoś zupełnie odwrotnego: powiedzieć jej wprost jak bardzo zależy Ci na tej relacji i jak Ci przykro kiedy ona tak długo się nie odzywa. I jedno, i drugie podejście wydaje się być w Twoim przypadku istotne.

Link to comment
Share on other sites

Boje się jej reakcji na takie słowa, może sobie pomyśleć, że ja chce coś więcej niż przyjaźń a to nie prawda. Zostanę jednak przy relacjach takich jak z kolegami. Dzięki bardzo za pomoc wszystkim!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...