Skocz do zawartości

Karty ktore pokazaly kontakt i jego brak


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zapisuje swoj kazdy rozklad i pomyslalam ze moglabym sie podzielic. Karty kladlam na pytanie "Jak sie zrealizuje moje oczekiwanie, ze pan dzis się do mnie odezwie (jako pierwszy)" Oto moje karty:

 

Rycerz pucharów, Głupiec, 5 mieczy / slońce - napisał

Krolowa denarow, krol mieczy, 8 mieczy / smierc - nie

Umiarkowanie, Świat, Rydwan / Sad ostateczny - nie

sila, odwr 10 bulaw, 7 pucharow / smierc - ja się odezwałam

As mieczy, 3 bulaw, 10 mieczy / umiar - napisał

Rycerz pucharow, Rucerz mieczy, 5 buław / Cesarzowa - napisał

3 denary, 7 denarow, gwiazda / Cesarzowa - nie

3 puchary, 2 bulawy, 6 bulaw/ swiat - nie

6 mieczy, krol pucharow, Umiarkowanie / kochankowie - ja sie odezwalam

 

czy sie odezwie w tym miesiącu: Ksiezyc, slonce, as bulaw/ wieza - byl kontakt, dostalam wiadomosc pozno w nocy

 

Jaka jest szansa, że pewna osoba się odezwie w najbliższych dniach (do tygodnia) Umiarkowanie, as mieczy, as buław ---> szansa niby była bo asy dwa ale Pan się nie odezwał :)

 

 

Ps. Mam nadzieje, ze wybrałam dobry dział :)

Ps2. Bede na bierzaco edytowac ten post i wrzucac rozklady

Edytowane przez JagodowaTruskawka
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagódko ja bym przerzuciła do działu 'ogólnie o Tarocie'.

Albo może przedyskutować z innymi wróżącymi dodatkowy dział - przydatne info? I tak się wrzuci coś takiego, np karty na ciążę co mieliśmy taki temat itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagódko ja bym przerzuciła do działu 'ogólnie o Tarocie'.

Albo może przedyskutować z innymi wróżącymi dodatkowy dział - przydatne info? I tak się wrzuci coś takiego, np karty na ciążę co mieliśmy taki temat itd :)

 

Taki dzial to bylby dobry pomysl. Bardzo by to ulatwilo interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dopiszę coś od siebie :)

 

Jaka jest szansa, że pewna osoba się odezwie w najbliższych dniach (do tygodnia)

Umiarkowanie, as mieczy, as buław ---> szansa niby była bo asy dwa ale Pan się nie odezwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asy kontaktowe, ale pierwsza karta mowi o wstrzymaniu. Wstawiaj wiecej !

Kicia ja nie stawiam często kart ale jak coś to powstawiam :D

Szefową trzeba poprosić o odpowiednie działy w końcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość Euterpe

TAK:

mnie kontakt już kilka razy pokazał pustelnik, głównie przez neta

Rider-Waite tarot deck - Wikipedia, the free encyclopedia

 

mogę jeszcze dorzucić do tego rycerza buław, rycerz mieczy (+ jako karta dnia), giermek denarów (jako karta dnia), giermek pucharów (jako karta dnia), 10 denarów (nie wiem dlaczego :co: - to było info od firmy), gwiazda (czasami - gdy czekałam na wiadomość od faceta), 6 denarów (czasami - gdy czekałam na wiadomość od faceta)

 

 

NIE:

z reguły puchary (z wyjątkiem tego giermka i rzadko kiedy rycerza)

0 Głupiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynczo (najczęściej jako karty dnia):

Mag - wyjście z inicjatywą

Rydwan - nawet szybciej niż się spodziewamy

Koło Fortuny - w najbardziej nieoczekiwanym momencie, często wtedy, gdy straciliśmy już całkowicie nadzieję na kontakt

Czasami zwiastunem wiadomości okazuje się być Słońce, Świat, VI Buław.

IX Buław i II Mieczy - wskazuje na rozmowę, ale bardzo szorstką i nieprzyjemną, podczas której jedna strona trzyma drugą na dystans

Giermek Buław i As Denarów - Niezawodne karty, jeśli chodzi o kontakt.

II Kielichów - Rozmowa, której następstwem często jest spotkanie face to face.

VI Kielichów i VIII Kielichów - Wiadomość od dawno niewidzianej osoby.

Giermek Denarów - Wiadomość od osoby ze szkoły/pracy.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
TAK:

mnie kontakt już kilka razy pokazał pustelnik, głównie przez neta

Rider-Waite tarot deck - Wikipedia, the free encyclopedia

 

mogę jeszcze dorzucić do tego rycerza buław, rycerz mieczy (+ jako karta dnia), giermek denarów (jako karta dnia), giermek pucharów (jako karta dnia), 10 denarów (nie wiem dlaczego :co: - to było info od firmy), gwiazda (czasami - gdy czekałam na wiadomość od faceta), 6 denarów (czasami - gdy czekałam na wiadomość od faceta)

 

 

NIE:

z reguły puchary (z wyjątkiem tego giermka i rzadko kiedy rycerza)

0 Głupiec

 

Eremita pokazywał kontakt? ale stawiałaś jedną kartę czy trzy?

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Kilka razy się zdarzyło, że 10 mieczy (jako karta dnia) pokazała mi brak kontaktu, ale z mojej strony.

 

Najpierw myślałam, że to będą jakieś okropne dni, ale nic się nie wydarzało. Zaczęłam więc analizować, co się wtedy zdarzyło i za każdym razem była sytuacja, że albo nie mogłam rozmawiać na skajpie czy przez telefon, albo nie mogłam tego samego dnia odpowiedzieć na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ismer odpiął ten temat
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

diabeł, siła - osoba chciała kontaktu, głównie "seksting-u", takich bardzo namiętnych wiadomości (diabeł), ale ostatecznie się powstrzymała (siła)

as pucharów, świat - czekanie w emocjach na kontakt (as pucharów) ale ostatecznie nie doszło do kontaktu (świat)

król mieczy, rydwan, paź pucharów - kontakt był, pan się odezwał, jednak wiadomość nie była zadowalająca (król mieczy) kontakt był krótki i szybki, wiadomość dostałam podczas jazdy samochodem (rydwan) oferta spotkania w wiadomości była, jednak nie w tym terminie co chciałam (paź pucharów)

głupiec - brak kontaktu

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie pracy:

 

czy zostanę zaproszona na rozmowę rekrutacyjną w X firmie? 

3 monet, 6 mieczy, mag - tak, zostałam zaproszona na rozmowę, rozmowa była łącznie ze mną w trzy osoby (3 monet) rozmowa odbyła się w miejscu, które było daleko od miejsca zamieszkania, dosłownie 2 mosty przez rzekę do przebycia (6 mieczy) na rozmowie dużo czarowałam, takie lanie wody i odpowiednie ubieranie słów, żeby się "sprzedać" (mag)

 

czy zostanę zaproszona na rozmowę rekrutacyjną w Y firmie? 

10 buław, as monet, 3 pucharów - nie doszło do kontaktu, stanowisko na które aplikowałam było ponad moje kwalifikacje/doświadczenie, więc pewnie nie byłam kompetentna na nie (10 buław) dostałam za to zaproszenie na inną rozmowę (as monet) z której byłam bardzo zadowolona i która przebiegła w bardzo radosnym i "śmiesznym" nastroju, jakbym rozmawiała ze znajomymi (3 pucharów)

 

czy w danym miesiącu będzie kontakt z Z firmy?

2 mieczy, 5 buław, 2 monet - odpowiedź była, tylko jej nie widziałam, bo wiadomość zwrotna wpadła do spamu, w mojej talii opaska na oczach (2 mieczy) odpowiedź mówiła, że mieli bardzo dużo kandydatów na to stanowisko i dlatego rekrutacja trwała tak długo (5 buław) ostatecznie mieli dwie osoby do wyboru: mnie i kogoś innego, ostatecznie wybrali drugą osobę, więc mieli wybór (2 monet)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

8 pucharów, 3 denarów, słońce - kontakt był, od byłego, odnowiliśmy znajomość (8 pucharów) napisał do mnie jak byłam w pracy i dosyć zajęta (3 monet) stało się to rano, około 9, świeciło słońce, poza tym ucieszyła mnie ta wiadomośći była bardzo miła (słońce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...