Jump to content

piekarnia, pieczywo, sklep odzieżowy, niebieska sukienka w koronkach


Guest Euterpe

Recommended Posts

Guest Euterpe

Witam :)

 

Sen:

szłam do piekarni, a na przeciwko niej siedziały na ławce kobiety twarzą zwrócone do sklepu (miały już po pięćdziesiątce), nie pamiętam dokładnie, ile ich było (4 lub 5). Weszłam do tego budynku i zobaczyłam jak po prawej stronie przede mną uginają się półki od pieczywa (świeże, chyba dopiero co wyciągnięte z pieca). Dostrzegłam w nich soczystego rogala. Chwyciłam go i zjadłam od razu (bardzo mi smakował). Chciałam iść do kasy zapłacić za niego, ale sceneria się zmieniła.

Znajdowałam się w sklepie z damską odzieżą. Dostrzegłam sukienkę w moim ulubionym kolorze, ale niestety miała zbyt duży dekolt (sięgał do pępka) i się rozmyśliłam. Ale w tym samym momencie dostrzegłam jeszcze dwie na wieszakach, z tego samego materiału co tamta, z tą różnicą, że dekolt był skromniejszy. Podeszłam do nich, zobaczyłam na pierwszej metce rozmiar L (dla mnie za duży), wzięłam do ręki kolejną - to był już rozmiar S - i wyglądała jakby była idealna dla mnie. Wzięłam ją do ręki, materiał, kolor i krój bardzo mi się spodobały. Nie widziałam nigdzie ceny. Zamierzałam ją kupić.

Obraz sukienki:

- niebieska (mój ulubiony kolor)

- w koronkach, ale pod spodem miała jeszcze jeden materiał, dzięki czemu nie prześwitywała

- bez ramiączek

- zdecydowanie na lato

- ładnie wycięty dekolt, ale nie do przesady

- kończyła się przed kolanami (to nie była mini).

 

Rzeczywistość:

- też noszę rozmiar S

- ostatnio często powtarza mi się w śnie, że najpierw jem (rogal, drożdżówka z dużymi kawałkami owoców w kształcie sześcianów, ciastka), bo nie mogę się oprzeć, jest takie dobre(!) i świeże, a później zamierzam za to zapłacić, ale jeszcze mi się nie przyśniło, abym uiszczała opłatę, chociaż zdawałam sobie sprawę, że w portfelu mam wystarczającą ilość gotówki (albo się budzę, albo następuje zmiana scenerii)

- student, singiel, z nikim się na razie nie umawiam

- dzień przed snem czekałam na wiadomość, której jednak nie dostałam

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

Hej! Moim zdaniem chodzi tu o to, żebyś Ty się w rzeczywistości bardziej "rozsmakowała", w pełni poczuła jaką przyjemnością jest pokazywać swoje ciało - symbolicznie - właśnie raczej większy dekolt niż mniejszy. Poczuj jaki to jest przywilej być taką piękną, gładką i młodą, i ciesz się tym na swój sposób! Panie po 50tce nie mają już tego przywileju w naszej kulturze...

Link to comment
Share on other sites

Guest Euterpe

dziękuję bardzo :bukiet::buziak:

Jest dużo prawdy w tym, co napisałaś. Muszę się jeszcze tego nauczyć :)

 

Co może jednak oznaczać to:

ostatnio często powtarza mi się w śnie, że najpierw jem (rogal, drożdżówka z dużymi kawałkami owoców w kształcie sześcianów, ciastka), bo nie mogę się oprzeć, jest takie dobre(!) i świeże, a później zamierzam za to zapłacić, ale jeszcze mi się nie przyśniło, abym uiszczała opłatę (albo się budzę, albo następuje zmiana scenerii) , chociaż zdawałam sobie sprawę, że w portfelu mam wystarczającą ilość gotówki

Link to comment
Share on other sites

Najpewniej chodzi o to, żebyś uświadomiła sobie, przyjęła tak dogłębnie do wiadomości, że za niektóre rzeczy w życiu nie jesteś nikomu nic dłużna. I wydaje mi się, że chodzi tu o pozytywne uczucia jakimi Cię obdarzają ludzie. Masz nauczyć się przyjmować je i tyle - niezłe wyzwanie! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...