Jump to content

Notoryczna śmierć mojej babci w snach


Fen

Recommended Posts

Bardzo często śni mi się, że moja żyjąca i mająca się dobrze babcia, umiera.

Często, NIECHCĄCY, zabijam ją w tych snach sam.

 

Około miesiąc temu śniło mi się że latam, trzymając coś w rodzaju balona z helem, tyle że był on wykonany chyba ze skóry. Wylądowałem na podwórku babci, gdzie moja rodzina miała grilla. Gdy byłem nisko nad nim, przebiłem balon i zeskoczyłem. Z balonu wyskoczyła dziewczyna (?!), która zasztyletowała moją babcię. Czułem duże wyrzuty sumienia, że przeze mnie zginęła, ale rodzina nie oskarżała mnie, rozmawiała o pogrzebie itp.

 

Dzisiaj śniło mi się, że ktoś włamał się do naszego domu i chciał nas zabić. Zdobyłem jakoś pistolet (chyba zabrałem tamtemu). Ale w szarpaninie postrzeliłem moją babcię (mieszka ona jeden dom dalej). Włamywacza chyba też, ale nie pamiętam dokładnie i nie wiem czy uciekł czy zginął. Moja babcia umarła. Byłem męczony przez policję i bałem się że pójdę do więzienia na długi czas. Zastanawiałem się, jak będę się bronił w sądzie. Potem okazało się że babcia nie dostała tylko jedną kulką (tą ode mnie). Była przedziurawiona cała jak sito, ktoś przyszedł i ją dobił.

 

We wczesnym dzieciństwie śniło mi się, że jestem w alternatywnej rzeczywistości z babcią na wyspie. Ona umiera, leży i chce odejść. Ja płaczę i jej na to nie pozwalam. Babcia uśmiecha się i mówi, że wszystko będzie dobrze, że tak będzie lepiej.

 

Dodam, że z babcią nie łączy mnie nic szczególnego. Kocham ją normalnie jako babcię, ale nie spędzamy jakoś szczególnie dużo czasu, nie jest też dla mnie jakimś wyjątkowym członkiem rodziny. Nigdy również się z nią nie kłóciłem. Babcia ma się dobrze, nie myślę o jej śmierci.

Czy to, że babcia notorycznie umiera w moich snach, może mieć jakieś znaczenie?

Edited by Fen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...