Skocz do zawartości

Jakie kroki podejmie wobec mnie? Za Sanya


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja dość dziwna. Niby nas ciągnie do siebie, ale żadne z nas nie weźmie sprawy w swoje ręce. Albo mamy fajny kontakt, albo go urywamy na jakiś czas....

 

Jakie kroki podejmie wobec mnie X w ciągu najbliższego miesiąca? 9buałw, as mieczy, 7denarów, kochankowie, kapłanka, rycerz mieczy -> rydwan

 

Może nastąpić pewne odcięcie, urwanie kontaktu z Pana strony. Później albo będę czekała na rezultaty, albo Pan podejmie pewne kroki, powolny postęp, może trafić się dobra okazja/szansa. Kapłanka radzi by uzbroić się w cierpliwość i nie naciskać, nie narzucać się.

Odnośnik do komentarza

Jakie kroki podejmie wobec mnie X w ciągu najbliższego miesiąca? 9buałw, as mieczy, 7denarów, kochankowie, kapłanka, rycerz mieczy -> rydwan

Wydaje mi się, że jakichś konkretnych działań nie będzie ze strony pana. Prawie wszystkie karty jak dla mnie takie nieruchawe i raczej wskazujące na to, że chyba w tym miesiącu będziecie mieć etap zastoju w relacji. 9 buław- dystans i ostrożność relacji i zdecydowanie brak działań. As mieczy brak kontaktu, odcięcie. 7 denarów –wyczekiwanie na kontakt; nawet jeśli jakiś nastąpi to nie będzie to to czego oczekujesz. Ale raczej stawiam na zastój i Twoje rozczarowanie tym faktem. Kochankowie tutaj kojarzą mi się bardziej dalej z takim staniem w rozkroku pomiędzy nie wiadomo czym a nie wiadomo czym . Bardziej rozterki i wahania co z tym robić niż jakieś miłosne uniesienia. Kapłanka- dalsze wyczekiwanie. Pod koniec miesiąca pan się może jakoś uaktywni, może zadzwoni albo napisze- mi ten rycerz taką formę kontaktu pokazuje. Rydwan z podsumy- bez zmian, dalsze przyciąganie-uciekanie. Ale biorąc pod uwagę wszystkie karty, myślę, że z akcentem na uciekanie.

Odnośnik do komentarza

Jakie kroki podejmie wobec mnie X w ciągu najbliższego miesiąca? 9buałw, as mieczy, 7denarów, kochankowie, kapłanka, rycerz mieczy -> rydwan

Z tego, co piszesz i co ja wnioskuję, będzie nadal mniej więcej tak, jak było.

Niby tutaj kontakt ahh ohh, rozmowy w mieczach ale zaraz nadchodzi czas spokoju, ciszy, opadania emocji (7 denków). Kochankowie to jednak jakieś nadzieje, miłe smsy itd... Kapłanka jako Ty może mieć już tego dość. Nie zdziwię się, jak dyplomatycznie powiesz Panu co o tym myślisz i w jakiś sposób się odetniecie od siebie lub - właśnie wtedy relacja nabierze tempa.

Ale póki co to takie lekkie flaczki w olejem :P

Odnośnik do komentarza
Relacja dość dziwna. Niby nas ciągnie do siebie, ale żadne z nas nie weźmie sprawy w swoje ręce. Albo mamy fajny kontakt, albo go urywamy na jakiś czas....

 

Jakie kroki podejmie wobec mnie X w ciągu najbliższego miesiąca? 9buałw, as mieczy, 7denarów, kochankowie, kapłanka, rycerz mieczy -> rydwan

 

Może nastąpić pewne odcięcie, urwanie kontaktu z Pana strony. Później albo będę czekała na rezultaty, albo Pan podejmie pewne kroki, powolny postęp, może trafić się dobra okazja/szansa. Kapłanka radzi by uzbroić się w cierpliwość i nie naciskać, nie narzucać się.

 

I raczej niewiele się zmieni. Kapłanka wg mnie mówi, że jesteś zbyt cierpliwa i bierna w tym wyczekiwaniu. Ale ta cierpliwość nie będzie trwała wiecznie. Ta znajomość wydaje mi się, że przeleci jak wiatr ( Rycerz Mieczy) bez oczekiwanego skutku.

Odnośnik do komentarza
I raczej niewiele się zmieni. Kapłanka wg mnie mówi, że jesteś zbyt cierpliwa i bierna w tym wyczekiwaniu. Ale ta cierpliwość nie będzie trwała wiecznie. Ta znajomość wydaje mi się, że przeleci jak wiatr ( Rycerz Mieczy) bez oczekiwanego skutku.

Oj bierna jestem i to bardzo... Czy cierpliwa? Może bardziej obojętna, jak jest kontakt to się cieszę, jak go nie ma to trudno - taka kolej rzeczy ;)

 

Dziękuję wszystkim :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Kilka dni po postawieniu kart odezwał się, spotkaliśmy się, spędziliśmy razem czas. Później kontakt internetowy na podstawie 'co u ciebie' ;)

 

Czyli nic się nie zmieniło :)

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

On może być nader ostrożny wobec Ciebie, możliwa rozmowa i planowanie co dalej.Mi karta Kapłanki mówi o dużym wpływie kobiety na mężczyznę, ale nie poprzez naciski, czy tzw.fochy, ale poprzez mądrość, czułość, intuicję, wsparcie i pewnego rodzaju kobiecą uległość..Jeśli taka się staniesz, to masz szansę zawrócić mu w głowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...