Skocz do zawartości

mniej więcej o szkole ;p


Addam

Rekomendowane odpowiedzi

Sen zaczyna się w klasie ,jest lekcja j.polskiego siedzę sobie grzecznie w ławce ,rozmawiając z kumplem (nie wiem o czym była rozmowa)i pani nauczycielka przypomina nam o jutrzejszym wierszu na pamieć, gdzie kompletnie o nim zapomniałem;p i nagle zadzwonił dzwonek na przerwę, wyszliśmy z klasy gdzie kumple wypchnęli mnie specjalnie na jakieś laski taki żart , po czym poszliśmy na ostanie piętro bodajże trzecie tam mieliśmy lekcje , gdy już doszliśmy kumple zadali pyt. czy idziemy na dwór gdzie ja nim na to ze nie chce mi się za długo droga po schodach ,aż tu nagle z sufitu spierdala się na podłogę kawałem ściany czy tam sufitu, no to ja plecak w ręce i wio na dól za mną cała reszta sufit zaczął powoli się walić i ściany pękać(mówiłem sobie w myślach czy nawet modliłem żeby mi się i innym nic nie spierdzieliło na głowę;p) ,zeszliśmy na drugie piętro gdy już chce schodzić na parter po schodach to one jeb na ziemie i nie ma drogi ucieczki i co teraz wpadliśmy na pomysł wejść do klasy gdzie był mały daszek i po nim zejść przez okno ,tez tak zrobiliśmy i wchodzimy a tu cała klasa leży na ziemi i czeka na straż czy tam jakąś pomoc , pytam się czemu nie uciekacie oni byli tak w wielkim strachu ze bali się co kol wiek robić , to ja wiec z kumplami otworzyliśmy okno i skoczyliśmy na daszek a z daszku chlup i na ziemie znaczy na dwór i kurde wołam gdy ostatni jeszcze był w środku podaj mi kurva mój strój czy plecak a ten w ogóle o mnie nie pomyślał gdy zszedł na dół wielkie dzięki -,- , ale pani nauczycielka z rzuciła mi plecak (strój) , a ja grzecznie przeprosiłem za wulgarne słowa i nadjechała w tej samej chwili straż i pomagali tym co zostali w klasie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...