Skocz do zawartości

Dziwny mężczyzna


afercia

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dzisiaj dziwną sytuację. Siedziałam w autobusie wracając z zajęć. Normalny dzień, siedziałam przy drzwiach. Na jednym z przystanków wysiadał chłopak - wyglądał jak zwykły student, może jedynie dziwnie chudy i wysoki, ale kto komu zabroni. Wychodząc spojrzał na mnie i powiedział : nie wszystko jest takim jakim to widzisz. Właściwie nie poczułam strachu ani niczego negatywnego. Nie wykazywał żadnych objawów choroby psychicznej. Podczas podróży nic nie mamrał pod nosem, zachowywał się jak wszyscy. Na tyle normalnie, że nawet bym nie zapamiętała go, gdyby nie te dziwne słowa w moim kierunku.

 

Ktoś może ma pomysł z kim mogłam się spotkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma za wiele do analizowania :) Po prostu patrząc na świat i ludzi pamiętaj, że za wszystkim co widzisz jest coś więcej. Że ubranie i wygląd to nie wszystko. Że nie oceniamy książek po okładkach. Że nieuprzejma baba w kolejce przed tobą może być taka zła, bo ma w domu chore dziecko. I takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko go będzie znowu spotkać, bo autobus jeździ co 3 minuty więc to graniczy z cudem. A czasami spotykam ludzi którzy się wręcz rozpływają więc możliwe że on podobnie znikł.

 

 

Dziękuję Oazo, tak staram się żyć od kiedy zaczęłam bardziej otwierać się na innych ludzi. Czasami nie dostrzegamy, że za tym co my odbieramy za atak jest prośba o wyrozumiałość.

 

Właściwie te słowa wybiły mnie z myśli o alergii, ale chyba tego nie powinnam łączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ciekawa sytuacja

wyjaśnień jest wiele - może uznał, że patrzysz na niego nieprzychylnie i chciał Ci utrzeć nosa?

Może faktycznie miał Ci coś do przekazania. A może właśnie to Twoja alergia - może źle szukasz przyczyn? Czasami objawy podobne do alergii dają pasożyty, czasami, choć teoretycznie jest oddechowa, to wywołuje ją złe jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja,wyjaśnień może być wiele,tak samo jak może być to perfidny sposób poderwania Cię gdyż mu się spodobałaś i chciał Cię w jakiś sposób zainteresować swoją osobą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...