Jump to content
Regulus

Jaki film ostatnio oglądałeś?

Recommended Posts

Regulus

Nie znalazłem takiego wątku więc go zaczynam. Piszcie tutaj o tym jaki film ostatnio widzieliście, jak go odebraliście czy polecacie itd.

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu więc zapuściłem wieczorem Timecrimes (2007). Film Sci-fi produkcji hiszpańskiej z motywem podróży w czasie. Film bardzo mi się spodobał, choć jak się zastanowić to nie jest do końca spójny logicznie. Polecam serdecznie :)

Ciastko08

Pod Mocnym Aniołem. :szok:

Marian Dziędziel rozwalił mnie na łopatki - jak zwykle.

Film dość trudny. Mnie zostawił połamana na kilka dni.

Edited by Ciastko08

SZEFWILTON2448

Czy w tym temacie można pisać tylko tytuł filmu, czy mogę na przykład poprosić cię o opinię filmu, który ostatnio oglądałaś?

Przykładowo akurat chcę obejrzeć ''Melancholię'', ale nie wiem czy warto - co myślicie o tym filmie?

Nheero

Cóż, byłem parę dni temu w kinie na filmie "Lucy ". Film jako tako mi się spodobał, chyba każdy chciałby korzystać w stu procentach ze swojego mózgu ;)) Ale to raczej podchodzi pod sci fi. Niemniej jednak polecam, skłania do refleksji filozoficzno egzystencjalnych.

camomile

Byłam kilka dni temu na Mieście 44. Tematyka oczywiście wojenna. Smutny, wzruszający.

Eilidh

Terminal- film o turyście, który przyjechał z Europy wschodniej do nowego jorku, ale w jego kraju doszło do zamachu stanu i nie może przedostać się do legalnie na teren stanów zjednoczonych. Do zakończenia wojny w jego kraju "mieszka" w hali tranzytowej terminalu.

Regulus

Oglądałem już jakiś czas temu, ale nie przypadł mi do gustu. W ogóle Lars von Trier jest dla mnie niezrozumiały i nudny.

Regulus

Nie mogę edytować wątku. Powyższe tyczy się filmu Melancholia:

Czy w tym temacie można pisać tylko tytuł filmu, czy mogę na przykład poprosić cię o opinię filmu, który ostatnio oglądałaś?

Przykładowo akurat chcę obejrzeć ''Melancholię'', ale nie wiem czy warto - co myślicie o tym filmie?

Guest Asmic

ostatnio oglądałem Charlies St. Cloud to trzeba zobaczyć :) trochę fantasy trochę romansik

Guest Jacek Bartnicki

22 minutowy film Skradziony Czas na Youtube; genialny zrobili amatorzy i dla mnie jest naj. O podróży w czasie.

megaanalisa84

ostatnio oglądałam film Gwiazd naszych wina, film mnie bardzo wzruszył, był zupełnie inny niż filmy o podobnej tematyce, kto jeszcze go nie oglądał powinien koniecznie obejrzeć :) a może znacie jakieś podobne filmy? albo jakieś dramaty w tle z romansem ?

Greta1977

Ostatnio przerabiałam całą trylogię Iron Man, chwyciłam też za BSG Razor.:)

Guest Asmic

Czarownica - Maleficent z 2014 . piękny film o magii z Angeliną Jolie w roli głównej :D

HaXx

Lubię wracać do dobrych filmów, więc ostatnio obejrzałem ponownie film pt Incepcja :)

Guest Asmic
Lucy, świetny film

[video=youtube;8WLyCOizSNc]

również oglądałem jakiś czas temu ten film i także polecam

sebaglik79

Grand Budapest Hotel – brytyjsko-niemiecki komediodramat w reżyserii Wesa Andersona. Mam nadzieję, że dostaną jakiegoś Oscara, naprawdę uważam, że się im należy. Wspaniały, piękny film z rewelacyjną obsadą

mirekwalczyk

No właśnie widziałem oficjalny trailer z tego Grand budapest hotel, zapowiada się całkiem interesująco. Trzeba by poszukać czegoś w necie.

oberynmartell

Świetny film, "grand..." obejrzałem właściwie przypadkiem i gorąco na niego liczę.

Ze swojej strony polecam Still Alice

sea_creature

"Połów szczęścia w Yemenie" :) /[polecam]

Nattquise

Edge o Tomorrow - Na skraju jutra

Polecam!

Dirty

Po tamtej stronie drzwi

Ogolnie taki sobie, momentami jak kopia innuch horrorow ale zakonczenie mocno mnie poruszylo.

sea_creature

"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ;)

Brzydula85

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri ... ciężki film, ale polecam

Ava55

obejrzałam z lekkim opóźnieniem (film z 2012, a widziałąm rok czy dwa lata temu) - gorąco polecam, ściska serce, Liam Neeson w roli głównej "Przetrwanie" ("The Grey")

“Once more into the fray, into the last good fight I’ll ever know. Live and die on this day, live and die on this day”

Edited by Ava55
wiersz z filmu
  • Cool 1
  • Super 1

Lianna

Lekka komedia romantyczna z obecną Księżną Meghan "Iskry miłości" :)

• Super 1