Jump to content

Wątek motywacyjny :)


Regulus

Recommended Posts

A co mi tam, jakoś muszę się zmotywować. Wczoraj postanowiłem prowadzić dziennik snów (po raz kolejny po długim czasie). Zeszytu jeszcze nie mam, ale i tak nie udało mi się nic rano przypomnieć, choć pamiętam, że coś mi się śniło zaraz przed przebudzeniem.

 

Zamierzam osiągnąć większą częstotliwość przeżywania LD, taki jest cel. Przez ostatnie kilka lat osiągałem je spontanicznie, naturalnie, ale zdarzały się nieczęsto, raz na miesiąc maksymalnie.

 

Techniki jakie mają mi pomóc to prowadzenie dziennika snów i co za tym idzie częstsze myślenie o świadomym śnieniu związane z obecnością tego dziennika na szafce nocnej :)

 

Dziś przygotuję zeszyt i długopis oraz schemat:

Słowa klucze:

Opis snu:

Nastrój:

Data:

 

Tutaj oczywiście nie będę opisywał snów, a jedynie moje postępy.

Edited by Regulus
Link to comment
Share on other sites

Ok, w sumie też dołączę do tego :-) Kiedyś miałam dziennik, ale z racji chodzenia do szkoły i nagłego wybudzania przez budzik niewiele mogłam zapamiętać, więc sny były zapisywane sporadycznie. Powodzenia i Tobie i mnie.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w ciągu dnia przypomniał mi się urywek snu. Dziś przy przebudzeniu 2 godziny przed budzikiem pamiętałem co mi się śniło, ale nie miałem głowy do zapisywania czegokolwiek, rano już nie pamiętałem ;) Może dziś opracuję testy rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

Dziś przy przebudzeniu 2 godziny przed budzikiem pamiętałem co mi się śniło, ale nie miałem głowy do zapisywania czegokolwiek, rano już nie pamiętałem ;)

Reg z tego, co kojarzę większość śniących właśnie ma obok łóżka dzienniczek i na szybko zapisuje... ja kiedyś w telefonie zapisywałam - przynajmniej się starałam :D bo odczytać z kartki czasami moje hieroglify łatwo nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja swój dziennik snów posiadam, w telefonie codziennie zapisuje polecam tą metodę jak komuś się nie chcę wziąć zeszytu i pisać

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...