Jump to content
Karolina Dominika

Łączenie się myśli obcych ludzi?

Recommended Posts

Karolina Dominika

Kilka dni temu byłam z koleżanką w pewnym, dość rzadko uczęszczanym miejscu. Na drugi dzień zaczęłam myśleć, że fajnie by było mieć tam zdjęcie, więc zaczęłam to dokładnie wizualizować - chciałam iść boso po małym murku, mieć to zdjęcie zrobione dokładnie na wprost i kilka innych szczegółów. Wizualizowałam to tak może z pół godziny. ;) Kilka godzin później na facebooku moja znajoma polubiła zdjęcie dziewczyny, która miała dokładnie takie zdjęcie jakie sobie wymyśliłam! I miejsce to samo, sposób zrobienia zdjęcia i to jej ustawienie. Nie mogłam nigdy wcześniej tego zdjęcia zobaczyć, bo było dodane już kilka godzin po mojej wizualizacji... A tą dziewczynę tez pierwszy raz widziałam... Co mogło się stać? Czy nasze myśli jakoś się połączyły? Jak powinnam to rozumieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida

Nijak? Zbieg okoliczności?

 

Ewentualnie poczytaj o wizualizacji 'fioletowego piórka' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
OazaSpokoju

Jung wspominał o zjawisku synchroniczności, które polegało na takich własnie zbiegach okoliczności. Seria rzeczy dziejących się, podobnych, ale nie posiadających wspólnej przyczyny. Może to właśnie to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kobalt60

Tyle ze w wypadku Junga synchronicznosc nie miala dotykac osob, ktore w jakis sposb zaczely swiadomie eksplorowac swoja podswiadomosc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...