Jump to content

facet, ręce o różnych rozmiarach, niski wzrost


pyly91

Recommended Posts

Witam, śnił mi się ostatnio sen, w którym widzę faceta, który mi się podoba. Nie dość, że okazuję się być bardzo niski, około 1m 30cm to w dodatku jedna jego ręka jest umięśniona a druga chuda jak patyk. We śnie od razu przestałam się nim interesować, było mi go żal. Miewam o nim od czasu do czasu różne sny. Pierwszy raz śnił mi się z nim koszmar, gonił mnie i chciał zrobić krzywdę. Kolejne sny z były pozytywne, głównie rozmawiamy. W rzeczywistości bardzo rzadko prowadzę z nim jakąkolwiek rozmowę, ponieważ on jest obcokrajowcem.

Dodam jeszcze, że kilka miesięcy temu miałam podobny sen z innym facetem, tylko że wzrost miał normalny, a ręce były różnych rozmiarów.

 

Ciekawi mnie bardzo co może oznaczać taki sen...

Link to comment
Share on other sites

Guest PannaDorotka

Myślę, że ten sen może oznaczać fakt, że w jakiś sposób ostatnio zawiodłaś się na tym koledze. Być może okazał się on z jakiegoś powodu mniej atrakcyjny, poprzez swoje zachowanie, postawę. Coś go w Twoich oczach "umniejszyło", z jakiegoś powodu przestał być dla Ciebie interesujący.

Lewa część ciała to nasze emocja, prawa intelekt. Być może chodzi o to, że wasz kontakt jest w Twoim odczuciu za bardzo formalny, zdystansowany (stąd taka silna prawa ręka, jako przewaga tej racjonalnej i intelektualnej strony waszej relacji), zaś za mało w tym ciepła, uczucia, emocji (mniejsza prawa dłoń). Może Pan jest za mało wylewny i z tego wynika Twój dyskomfort i odbieranie go, jako mniej atrakcyjnego (niekoniecznie w sensie fizycznym).

 

Może być też tak, że to Ty z jakiegoś powodu obawiasz się, że staniesz się dla niego mało atrakcyjna, że nie będzie okazji do rozwinięcia tej części relacji opartej na bliskości i emocjach. To też może tłumaczyć sen o uciekaniu- być może paradoksalnie chcesz być jakoś przez niego goniona :) Chcesz, aby zabiegał o Ciebie, aby wykazał inicjatywę.

 

Ciekawa jestem, jak oceniasz tę interpretację snu. Daj znać, co myślisz.

Edited by PannaDorotka
Link to comment
Share on other sites

Wow, świetna interpretacja! Wiele faktów się zgadza. Faktycznie, w dzień poprzedzający sen, troszkę się zawiodłam i stwierdziłam, że trzeba przestać o nim myśleć. Nasz kontakt jest jeszcze zdystansowany. Prawdą jest także, że to ja się właśnie obawiam, iż stanę się dla niego mniej atrakcyjna. Tak jak wspomniałam, kolega jest obcokrajowcem, muszę z nim rozmawiać po angielsku a mój angielski nie jest wyśmienity. Nie zaczynam z nim dłuższych tematów, ponieważ boję się, że dostrzeże mój słaby angielski i przestanę być dla niego interesująca. Jeśli chodzi o wykazywanie inicjatywy z jego strony to także święta prawda;)

 

Także interpretacja baaardzo dobrze opisuje to co teraz czuję.

 

Bardzo dziękuję za pomoc, PannoDorotko!

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Guest PannaDorotka

dzięki :) cieszę się :)

 

może właśnie dlatego ta jego prawa ręka była taka silna- czyli twoja silna obawa o sferę intelektualną, o twoje zdolności językowe

 

przyglądaj się regularnie swoim snom, wiele można z nich wyczytać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...