Skocz do zawartości

Polaczenie kart - kochankowie i wieza.


Tarocistka_doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w roznych rozkladach widuje polaczenia tych dwoch kart i w zaleznosci od roznych sytuacji, takze od kart otaczajacych, interpretacje sa rozne.

 

1). Moja znajoma, byla w bardzo niestabilnym zwiazku z mezczyzna, dla niej wypadlo to polaczenie kart wieza i kochankowie - rozstali sie. Ruina (wieza) zwiazku (kochankowie). Bardzo bylo mi przykro z tego powodu, ze cierpiala, ale obecnie poznala naprawde wartosciowa osobe. Zatem karta wieza zburzyla to co tak naprawde nie istnialo. Dodam ze obok tego polaczenia, byly negatywne karty, dworu mieczy.

2). U mnie to samo polaczenie wieza i kochankowie, obok karta pozytywna Slonce, karty wieza oraz kochankowie po prostu reprezentowalo przeprowadzke, zmiana domu (karta wieza - takze karta nieruchomosci) w zwiazku z moja miloscia , uczuciem (kochankowie), czyli przeprowadzka do partnera.

3). Kolejne polaczenie kart u pewnej osoby: wieza, kochanowie oraz as kielichow. Wieza w tym przypadku reprezentowala budowanie (wieza) zwiazku (kochankowie), oraz nowy poczatek ich drobi uczuciowej (as kielichow).

4). Kolejna osoba kobieta - rozwod, polaczenie kart: wieza, kochankowie oraz 5 mieczy.

5). co ciekawe u innej osoby wieza reprezentowala takze przeprowadzke ale dom ten, do jakiego sie ta osoba przeprowadzila byl troszke w stanie ruiny, bardzo stare okna, itd, dom do remontu, ale ogolnie piekny, oraz pieknie polozony, na karcie wieza, mamy sytuacje, gdzie budynek się wali.

6). Malzenstwo z 25 letnim stazem, zwiazek bardzo stabilny i udany. Polaczenie kart wieza, kochankowie oraz gwiazda, reprezentowal ich zwiazek jako zwiazek trwaly - wieza, dom. Dom reprezentuje bezpieczenstwo. Obok karta gwiazda, ktora wzmacnia pozytywne dzialanie tego polaczenia.

7). Inny zwiazek, tak samo polaczenie tych dwoch kart oraz karta as monet, osoby te kupili wspolnie (kochankowie - wspolnota) dom (karta wieza), as monet (inwestycja).

Edytowane przez Tarocistka_doradca
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...