Skocz do zawartości

odwiedziny u zmarlych


anna56

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek musze powiedziec ze mam klopoty z usypianiem ze wzgledu na bole kregoslupa. Usypiam prawie juz na ranem. Moj sen odbyl sie miedzy godzina 5 a 9 rano.

Zaraz po zasnieciu we snie powiedzialam do siebie ze musze odwiedzic Stasie. I rzeczywiscie weszlam do jej domu, najpierw zobaczylam jej ojca, porozmawialismy chwile, rozejrzalam sie po domu, a pozniej weszla Stasia. Nie wiem o czym rozmawialismy. Ale ich dom byl caly bialy w srodku /zewnatrz nie widzialam/. Wszystko bylo biale, mury, podlogi, schody /zaokraglone/ i oni byli ubrani w bialym kolorze /wszystko bylo sniezno biale/. Po przebudzeniu uswiadomilam sobie ze przeciez oni juz dawno /25-30 lat/ nie zyja. Wiec dlaczego akurat oni mi sie przysnili. Nigdy o nich nie myslalam, a tym bardziej ze nie lubilam ojca Stasi /wychowalysmy sie w jednym malym bloku/, byl pijakiem i awanturnikiem, zawsze gburowatym. A w moim snie byl mily i spokojny. Nigdy nie moge tego powiedzie bo czasami pomyslalam o Stasi jaka byla fajna kolezanka. Ale ostatnio przez lata nie wspominalam o niej. Tym bardziej ze mieszkam bardzo daleko od mojego rodzinnego domu i nie bylam tam 10 lat.

Nie wiem jak interpretowac moj sen. Moze ktos mi pomoze i powie co ten seen mogl oznaczac, bo ja mam wrazenie ze odwiedzilam ich w zaswiatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasia byla po prostu kolezanka z ktora sie wychowalam w jednym bloku. Stasia byla starsza odemnie o 2 lat, ale mimo to kontakry miedzy nami byly dobre. Nasze drogi rozeszly sie po wyjsciu za maz. Stasia zmarla w wieku okolo 30 lat, byla chora, ale nie wiem co za choroba. Na pogrzebie nie bylam gdyz dowiedzialam sie kilka dni po fakcie /mieszkala w innym miescie/. Ojciec jej zmarl nagle, tez nie wiem lub nie pamietam dlaczego. Na pogrzebie nie bylam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sympatie i antypatie tutaj nie mają, wg mnie, większego znaczenia.

A jaki miałaś kontakt z resztą jej rodziny? Z jej matką / rodzeństwem?

 

Jeśli nie masz innych planów na przyszły weekend - pojedź może w odwiedziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasia byla jedynaczka /sama mialadwoje dzieci/ niestety jej matka zmarla na 6 tygodni przed przed slubem Stasi. Bardzo mila kobieta i zahukana przez meza. I nawet gdybym chciala nie moglabym w wekend jechac nawet odwiedzic ich grobu bo ja mieszkam 1200 km od mojego domu rodzinnego. Jej dalszej rodziny nigdy nie znalam. I naprawde nie wiem dlaczego przysnili mi sie tylko Stasia i jej ojciec, i to po tylu latach, kiedy nawet o nich nie myslam. Dlatego szukam wyjasnienia tego snu.

Bardzo dziekuje Ci Trida ze zainteresowalas sie moim przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, sen zwiastował nowiny. Dotrą do Ciebie wiadomości o kimś z dawnych znajomych, kogo lubiłaś.

Kolor biały bywa również zwiastunem śmierci. I spokojnie - nie Twojej w tym wypadku.:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując Twoje słowa podpiszę się pod nibyezoterykiem, że otrzymasz niebawem dobre nowiny od kogoś, od kogo się nie spodziewasz.

Wydaje mi się, że Twoja psychika symbolicznie posłużyła się tylko przyjaciółmi w tym wypadku.

 

Wszystkiego dobrrego ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...