Jump to content

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie, wie ktoś jak przeskanować kogoś energetycznie, kogo się wogle nie zna. Chodzi mi o wiedzenie czakr, nadi itp.

Proszę o szybką odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli potrafi się to zrobić w przypadku kogoś kogo się zna, zazwyczaj da się i bez tego, ale mając np. zdjęcie lub chociaż jakiś tekst danej osoby (ślad energetyczny). Żeby to wyszło w miarę zgodnie z tym co jest, potrzeba mieć czyste intencje i oczekiwania wobec tej osoby, neutralny stosunek. Bez tego (z tym i tak jeszcze nie ma 100% dokładności) będzie się badało swoje wyobrażenia o tej osobie.

Link to comment
Share on other sites

Intuicyjnie :) Patrzę i widzę. Dlatego zwracam uwagę na to, że jak to idzie w przypadku osoby znanej, to w przypadku nieznanej osoby nie ma z tym problemu, jeśli ma się jakiś ślad energetyczny i odpowiednie, neutralne nastawienie do obiektu badania i do samego celu badania.

Link to comment
Share on other sites

Jak udaje się "chwycić" ślad energii, to już to łatwo z reguły przychodzi, przynajmniej jakiś zakres informacji. Duże znaczenie wg. moich doświadczeń, ma opustoszenie głowy z wszelkich możliwych wyobrażeń na temat osoby którą badamy. Kiedy już nic nie myślisz, to coś przychodzi do głowy : )) Czyli ogólnie w postrzeganiu innych, świata, warto wyrabiać sobie neutralność, obserwować, co jest reakcją na świat, na innych i z czego te reakcje wynikają, wtedy zwiększa się zdolność rozróżniania między własnymi wnioskami, a tym co przychodzi do głowy (choćby instynktownie :).

Link to comment
Share on other sites

Witek przeprowadźmy eksperyment wspólnie :)

Ja będę obiektem badań. A Ty będziesz "skanował" mnie i porównamy wyniki z rzeczywistością? Co Ty na to?

 

Jeśli coś jest "intuicyjne" to zazwyczaj jest skrajnie subiektywne i mało precyzyjne, zobaczymy czy w tym przypadku jest podobnie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie:) Nie robię takich eksperymentów, gdzie ktoś chce zaspokoić swoją ciekawość i ma nieneutralny (sceptyczny) stosunek do tego co robię. Robię badania, analizy osobom które chcą rozwiązać jakiś problem i rzeczywiście mi zaufali i nie robią tego w sposób chwilowy, na potrzeby wyżej określonego eksperymentu:) Robię też czasem pewne badania nieznanym osobom (np. aktorom, osobom publicznym) ale tam nie ma interakcji między mną a tą osobą i wyniki traktuję jako ciekawostkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...