Skocz do zawartości

sen, a rzeczywistosc


milenaEl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłam opisać swój sen ,ponieważ nie daje mi myśl o nim spokoju.

 

Po wieczornej modlitwie dziękczynnej, przyszedł sen. Sen mocno powiązany z moim życiem a raczej niedaleką przeszłoscia. Otóż dwa tygodnie temu mój partner miał operacje usunięcia migdałków.Niby błahostka, ale skończyło się to dwoma krwotokami i kolejna operacja. Przy drugim krwotoku poznym wieczorem byłam przy nim w szpitalu(prawde mowiac nie wiem czemu wróciłam i po kryjomu przed pielęgniarkami siedziałam przy nim. Lekarz powiedział ze może moja obecność uratowała mu życie. Dodam jeszcze ze stracił tak duzo krwii ,że historia szpitala nie zna takiego krwotoku. (tak powiedział lekarz )

 

A wiec sniło mi sie ze on leży w łóżku (mój partner) takim szpitalnym.Ale w pierwszej chwili gdy stoję przy tym łóżku pojawiaja się uczucia jakby do mojego taty.Jakby to moj tata leżał tam. I zaczyna sie panika. Wtedy wiem już że to mój partner . Płaczę.Nie wiem czy już umarł czy zaczyna umierać.Jestem przerażona.Moje ciało jest spięte mam wrażenie ze rzecz dzieje się a jawie,

 

W koncu po drugiej stronie łózka staje postać, jestem prawie pewna ze męska.Patrzy na leżącego i mówi ,ze miał go zabrać (albo już go zabrał ) ale zwrócił mi go tylko dlatego że ja jestem przy nim.....

 

 

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów co o tym myśli? dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja raczej nie szukałbym interpretacji tego snu - bo moim zdaniem jest to poprostu "przetrawianie" tego co cię spotkało. Twój mózg stara się to poprostu jakoś poukładać i poradzić sobie z sytuacją silnego stresu.

Zastanów się tylko nad jednym dlaczego w tej wizji wrócił obraz ojca?

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...