Skocz do zawartości

Krzyż celtycki na relację


Galluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Postawiłem sobie dzisiaj krzyż celtycki, a pytanie brzmiało: co zrobić, żeby odbudować do końca lipca relację z pewną kobietą.

Rozstaliśmy się teraz poznała kogoś innego, ale jest to świeża sprawa i dziwnie to u nich wygląda.

 

1. co jest - 2 buław

2. z czym się krzyżuje - Królowa Buław

3. świadomość - 3 miecze

4. podświadomość - 3 pucharów

5. przeszłość - sprawiedliwość

6. najbliższa przyszłość - słońce

7. moje nastawienie do problemu - kapłan

8. otoczenie - 8 buław

9. nadzieje/obawy -6 buław

10. wynik - sad

 

Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem jak odnieść powyższe znacznie kart w pytaniu "co zrobić, aby..."

 

Powiedziałbym, ze teraz po prostu się waham co zrobić, bo sprawa dotyczy pewnej królowej buław, która mi się bardzo podoba, ale też ma władzę, jest decyzyjna i silna - sprawa po prostu nie jest lekka.

Świadomość może jako wskazówka do działania skoro wiadomo, że moim celem jest odbudowanie relacji? Czyli 3 miecze na pewno mówiłyby żeby odstawić na bok emocje i uczucia.

Chyba, że moim celem jest zerwanie ich znajomości i to mi karty pokazały, ale mimo wszystko dla mnie 3 mieczy zawsze mówi odstawienie emocji i słuchanie rozsądku.

Podświadomość 3 pucharów... może wejść w towarzystwo jakichś ludzi? Pokazać się, bawić i żyć, bo na pewno tego potrzebuję.

Co było? Sprawiedliwość - surowo się traktowaliśmy i to widać i czuć. To też karta rozstania.

Najbliższa przyszłość - Słońce, no ta karta też jakby mówiła do mnie - odbuduj swoją wartość, pokaż się z dobrej strony, silnej to jest droga do celu. Ale z drugiej strony pozycja jej to "najbliższa przyszłość" a więc?

Kapłan - Moje nastawienie jest takie, że nie chętnie zmieniam swoje nastawienie :D i wydaje mi się, że powinienem być wierny swoim zasadom (zdecydowanie!)

Otoczenie 8 buław - mnóstwo mysli mi się nasuwa, ale patrząc na cały rozkład może karta mówi, żebym działał wszędzie dookoła niej?

Nadzieje - 6 buław, czyli odzyskanie kobiety - wiadomka.

I jak to zrobię to będzie SĄD - czyli odrodzenie, uwolnienie się od problemu, odbudowanie relacji po prostu.

 

Patrząc na cały rozkład powiedziałbym, żeby działać, ale niebezpośrednio, dookoła, pokazywać się, błyskać, robić swoje, spotykać się, bawić, ale emocje odstawić na bok.

Słucham chętnie was.

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

strasznie nie lubie celta, mam z tym rozkładem największe problemy, no ale cóż spróbuję

 

1. co jest - 2 buław - powiedziałabym że Pani może się lekko wahać czy postąpiła dobrze, zostawiając Ciebie a wchodząc w nową relacje, z drugiej str 2 bulaw (plany,nowe rozwiązania)moze tutaj pokazać że Ty mocno główkujesz i kombinujesz jakby tutaj odwieść panią od jej wyboru...

 

2. z czym się krzyżuje - Królowa Buław - kompletnie nie rozumiem co oznacza sformułowanie "krzyżuje sie" i jak to dopasować do tego rozkładu... jakie są pozytywy i negatywy ? nie wiem... określiłabym tę karte jako rywala w uczuciach, więc to stoi na przeszkodzie Waszej relacji

 

3. świadomość - 3 miecze - świadomość ale jak to ... relacji ? z jej strony czy z Twojej... przypuszczam że z Twojej bo ta karta jasno pokazuje, ból emocjonalny i rozczarowanie wyborem Pani

4. podświadomość - 3 pucharów - w Twojej podświadomości może się kryć to że jesteś wolny i chcesz korzystac z tej wolności, masz teraz czas dla siebie, na zabawe i poznawanie innych kobiet

 

5. przeszłość - sprawiedliwość- wygląda to tak jakbyś był sam sobie troche winny, kobieta zrezygnowała z relacji z Tobą bo pokierowała się rozumem i faktami

6. najbliższa przyszłość - słońce- myśle że w najbliższej przyszłości, utrzymacie kontakt, ale sam uznasz że tak wyszło lepiej, że tak miało być i poczujesz się wolny

 

7. moje nastawienie do problemu - kapłan- wierzysz w to że jeszcze możesz ją do siebie przyciagnąć

 

8. otoczenie - 8 buław- otoczenie, środowisko będzie Ci podsyłać nowinki na temat tego co dzieje się u Pani

 

9. nadzieje/obawy -6 buław- w nadziejach jest sukces, uśmiech losu, masz nadzieję że jeszcze będziesz szczęśliwy w miłości, a z drugiej str boisz sie że jak ta Pani całkiem odejdzie od Waszej relacji to już nie poznasz nikgoo wartościowego

 

10. wynik - sad- karty radzą abys się uwolnił od tego ,odpuścił, nie powinieneś robic niczego co mogloby przyczynić się do zniszczenia jej związku, wybacz sobie i jej ,oczysc sie i idz dalej

Odnośnik do komentarza

Z perspektywy kobiety mogę powiedzieć, że nie ma nic gorszego niż facet nie okazujący emocji i uczuć. Więc ja osobiście myślę, że nie tędy droga. Tym bardziej , że widać, że w Tobie tych emocji jest bardzo dużo. Jesteś potwornie rozgoryczony, smutny i żałujesz, że to się rozwaliło (3 mieczy). Ty wychodzisz w papieżu, ona w buławowej, więc widać, że obydwoje macie mocne charaktery. Ty wydajesz się być bardzo zasadniczy i przywiązany do swoich racji, może nawet masz tendencje do dominowania i kierowania związkiem, a ona jako buławowa nie znosi/ nie zniesie takiego nastawienia. Więc pomimo tego , że nie lubisz zmieniać swoich nastawień, może w tym wypadku warto. W przeszłości macie sprawiedliwość, więc właśnie takie zimne, racjonalne podejście do siebie. To się nie sprawdziło skoro się rozstaliście. A jak coś nie działa to należy to zmienić. To ona Ciebie zostawiła? W obawach masz lęk przed porażką (ponowną?). Nadzieja jest na jej powrót. Zastanawia mnie ta 3 kielichów w podświadomości. W papieżu Twoje nastawienie jest takie zasadnicze i bardzo poważne, a ta trójczyna pokazuje coś dokładnie odwrotnego. Albo może wskazuje, że chciałbyś się wbić na trzeciego ;). W każdym razie ona raczej nie mówi mi o pragnieniu zbudowania stałego związku, bardziej takiej niezobowiązującej relacji. Romansowa jest też 2 buław. Ona wyszła w buławowej, co wskazuje, że pociąga Cię jako kobieta. 6 buław pokazuje, że chciałbyś ją zdobyć. Tylko jak patrzę na te karty to cały czas mam w głowie pytanie czy po to, żeby z nią budować stały związek. Chyba warto, żebyś się nad tym zastanowił: czego tak naprawdę od niej chcesz. Dużo tu buław, w podświadomości beztroska, a serce zamknięte (3 mieczy). Nie wiem czy ona w jakiś sposób nie naruszyła twojej męskiej dumy (6 buław)? W Twoim odczuciu nie traktowała Cię poważnie lub tak jak na to zasługujesz (papież)? 2 buław pokazuje, że wbrew swoim pragnieniom nie działasz, podglądasz ją/ich, ale nic nie robisz. Więc skoro chcesz ją odzyskać to trzeba by było to zmienić. Szansa na odbudowanie relacji jest, ale słońce raczej mówi mi, że właśnie takie luźnej, niezobowiązującej, raczej koleżeńskiej- przynajmniej w najbliższej przyszłości. Sprawiedliwość mówi mi odnośnie rozstania, że tak miało być i tak jest lepiej. Nie jestem pewna czy ta właśnie taka świadomość do Ciebie nie dotrze i wtedy Sąd będzie momentem otrząśnięcia się z tej znajomości. I zaczniesz się cieszyć życiem (słońce) bez niej.

Odnośnik do komentarza

Teraz kontaktu nie mamy.

Nie zgodzę się, że Słońce oznacza, że będę wolny i szczęśliwy, bo do końca lipca na inne relacje w wyniku jest 5 pucharów (w innym rozkładzie!)

 

Wydaje mi się, że nie wzięłaś pod uwagę zupełnie formy pytania: "co zrobić, żeby odbudować relację z tą kobietą".

 

@rozszpunka79

 

3 pucharów raczej mówi o wbiciu na 3go, bo interesuje mnie tylko stały związek :)

 

bardzo fajna interpretacja... no więc tak: różnie bywało, co by tu wracać do tego co było. Bardzo mnie pociąga, a wyszło bardzo nie fajnie. Uraziła moją dumę na pewno i to prawda, że kieruję relacją, a ona tego nie lubi.

Tak, to ona odeszła, ale robiliśmy to na zmianę przez chwilę - raz ja, raz ona kończyła.

To prawda, chciałbym, ale nie działam... obawiam się, że nie mam już ruchu teraz...

Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123
Teraz kontaktu nie mamy.

Nie zgodzę się, że Słońce oznacza, że będę wolny i szczęśliwy, bo do końca lipca na inne relacje w wyniku jest 5 pucharów (w innym rozkładzie!)

 

Wydaje mi się, że nie wzięłaś pod uwagę zupełnie formy pytania: "co zrobić, żeby odbudować relację z tą kobietą".

 

 

a skąd wiesz ze nie bedziesz wolny i szczęśliwy w przyszłości ? za jakiś czas ? przeciez tutaj nie określiłeś w pytaniu konkretnego czasu.

Odnośnik do komentarza
no ok, rozumiem, może ktoś poleci mi duży rozkład, który da konkretne wskazówki, wynik etc.

 

Po co Ci duży rozkład. Tak naprawdę na takie pytanie wystarczy wyjąć trzy karty.

A tak nawiasem mówiąc Galluś, czy Ci się interpretacje podobają czy nie wypada za nie podziękować ;)

Odnośnik do komentarza
Ja dziękuje bardzo tylko nie uważam jeszcze temat za zamknięty tego rozkładu, zastanawia mnie słońce - ta karta nie mówi dla mnie zupełnie o kolezenstwie

 

Tutaj się dziękuje klikając Podziękował/a i Like ;)

 

Ty możesz nie uważać za zamknięty, ale osoby, które się wypowiedziały tak:). Widocznie nie mają już nic do dodania. Inni się może wypowiedzą i jakoś temat Ci domkną.

Odnośnik do komentarza
Wiem, ze jak napisze to Pani mi nie odpowie z miloscia, bo jest 7 bulaw na wynik z jednej karty. Jak ja to mowie "ztrzepie mnie" :)

 

Masz wybór: albo zaryzykować i dostać po łbie albo i nie, albo stawiać karty w nieskończoność. Muszą Ci powiedzieć, że będzie ok żebyś ruszył dupę? :P.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe
Teraz kontaktu nie mamy.

Nie zgodzę się, że Słońce oznacza, że będę wolny i szczęśliwy, bo do końca lipca na inne relacje w wyniku jest 5 pucharów (w innym rozkładzie!)

 

5 pucharów to też rozprawianie się z przeszłością - to jak otwarcie szafy, do której nie zaglądałeś przez lata i teraz robisz w niej porządek wyrzucając to, co nie potrzebne i zostawiając rzeczy niezbędne (mam talię Rider Waite'a), więc do końca lipca możesz rozprawiać się z własnymi emocjami/zmorami/dawnymi czasami

 

przyszłość - słońce

wynik - sąd

też myślę, że nadejdzie pewne oczyszczenie z tego wszystkiego, może nawet poczujesz się jak nowo narodzony, ale na to wszystko potrzeba czasu

na mojej karcie słońce jest tylko jedna osoba (dziecko), a to faktycznie może jak najbardziej oznaczać życie solo, no i jest dość infantylna (nie licząc głupca), więc nawet jak coś by się polepszyło, nie będzie to nic na poważnie

Odnośnik do komentarza

co zrobić, żeby odbudować do końca lipca relację z pewną kobietą.

 

1. co jest - 2 buław

2. z czym się krzyżuje - Królowa Buław

-- obecnie brak ci pewności siebie - chcesz a się boisz działać, bo nie wiesz jak będziesz przez nią przyjęty. Nie jesteś w stanie zaoferować jej konkretów, bo sam nie wiesz jeszcze jak by to miało wyglądać. Jednocześnie masz świadomość, że z nią trzeba działać konkretnie i zdecydowanie, bo inaczej ci po prostu ucieknie.

Twój brak zdecydowania działa na twoją niekorzyść/2 buł/ bo ona potrzebuje adoracji, wielbienia jej wdzięku, ekspresji - musi czuć, że żyje-jesteś w stanie jej to ofiarować?

 

3. świadomość - 3 miecze

4. podświadomość - 3 pucharów

-- zraniła cię ok, powiedziała co myśli i cię zabolało - przyjąłeś do wiadomości nie okazując przy niej emocji.

Nie dopuszczasz w świadomości, że ona może prowadzić życie towarzyskie bez ciebie? o czym nie wiesz? -

- ty ją po prostu wciąż podejrzewasz o romanse/3 puch, Q.Buł/ - a ona chce się czuć wolna/QBuł/ i niezależna

 

5. przeszłość - sprawiedliwość

6. najbliższa przyszłość - słońce

-- wyjaśniliście sobie chyba jasno o co każdemu chodzi i powinieneś wziąć to pod uwagę, zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki/2 buł,3 puch,Słońce/.

Słońce to Lew, a więc dobry czas na powrót dobrych/przyjacielskich relacji z Panią na przełomie lipca/sierpnia.

Słońce to energia, która umożliwia życie/powstawanie czegoś, co tego pragnie - ze Sprawiedliwością - będzie taka możliwość, ale wtedy, jeśli obydwoje poczujecie

tę energię i chęć tworzenia czegoś razem.

 

7. moje nastawienie do problemu - kapłan

-- Jeśli będziesz narzucał jej swoje zasady i będziesz nieugięty - to nic z tego nie będzie - no chyba, że w końcu jej się oświadczysz?? -

8. otoczenie - 8 buław - ona czeka na wiadomości od ciebie, znajomi też zapewne cię motywują abyś ruszył d... i zaczął działać.

 

9. nadzieje/obawy -6 buław

10. wynik - sad

-- Trudno mi wyczuć jakie masz wobec niej dążenia - czy despotyczno-zdobywcze czy też pragniesz ją posiąść jako żonę -

 

SĄD to powrót, ale i rodzina - zastanów się więc, czy myślisz o niej jako Kapłan/żonaty facet, który ją trzyma dla siebie - czy też chcesz stworzyć rodzinę dla niej/.

Odnośnik do komentarza

Czy z tym panem to trwały zwiazek- kapłanka - sprawiedliwość - 10 mieczy

 

Przyszłość relacji AS puch - 3 puch (teraz)- 5 puch (przyszłość)

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza

pogodzicie się, musisz oczywiście coś zrobić w tym kierunku, samo się nie wykona, ale jest powrót jak najbardziej.

Pytanie jak na mój gust nie na krzyż. Krzyż pokazał Ci całą sytuację.

Ale odpuść sobie trochę , posyp głowę popiołem i załóż pokutny wór, bo z nastawieniem Kapłana to daleko nie zajedziesz. W/g mnie za bardzo obstajesz przy swoich racjach.

W każdym bądź razie karty pokazują szansę na powrót, tylko ją wykorzystać

Odnośnik do komentarza
Czyli uwazasz niiwa, że powinienem do niej napisać szczerze i od serca, ale z głowa?

 

-- przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę to,co było powodem nieporozumień między wami.

Sprawiedliwość jasno mówi - ja chcę tego, a ty innego - musi być kompromis i pójście na ugodę.

Ty jako Kapłan a ona jako QBuław macie nikłe szanse na porozumienie - bo macie kompletnie inne potrzeby oraz inną filozofię życia na czas obecny.

... ale macie też Słońce, które "ociepla, daje tę możliwość" na odrodzenie/SAD/.

 

-- tak, w 8 buław trzeba działać już - pokaż więc jej siebie i swoje pragnienia/szczerze i od serca-Słońce/- co do głowy, to weź pod uwagę sprawy, które was podzieliły.

Odnośnik do komentarza
Czyli uwazasz niiwa, że powinienem do niej napisać szczerze i od serca, ale z głowa?

 

-- przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę to,co było powodem nieporozumień między wami.

Sprawiedliwość jasno mówi - ja chcę tego, a ty innego - musi być kompromis i pójście na ugodę.

Ty jako Kapłan a ona jako QBuław macie nikłe szanse na porozumienie - bo macie kompletnie inne potrzeby oraz inną filozofię życia na czas obecny.

... ale macie też Słońce, które "ociepla, daje tę możliwość" na odrodzenie/SAD/.

 

-- tak, w 8 buław trzeba działać już - pokaż więc jej siebie i swoje pragnienia/szczerze i od serca-Słońce/- co do głowy, to weź pod uwagę sprawy, które was podzieliły.

Odnośnik do komentarza

Odpuscilem juz totalnie.. Czekam i nie chciałem zmienić zupełnie swojego nastawienie, uważalem, ze jak nie zrobi sama ruch to koniec... Parę dni temu spytalem, czy za mną tęskni - 5 pucharów wyszlo

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

przeczytaj jeszcze raz, co koleżanka wyżej napisała i zacznij działać - czasami lepsza gorzka prawda niż słodkie marzenie, a rzeczywistość prędzej czy później i tak dojdzie do głosu, ale wtedy już nie będzie się Ciebie pytać o zdanie

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich

 

Postawiłem sobie dzisiaj krzyż celtycki, a pytanie brzmiało: co zrobić, żeby odbudować do końca lipca relację z pewną kobietą.

Rozstaliśmy się teraz poznała kogoś innego, ale jest to świeża sprawa i dziwnie to u nich wygląda.

 

1. co jest - 2 buław

2. z czym się krzyżuje - Królowa Buław

 

Wszystko jest w rekach tej dziewczyny ( K buław) to do niej należy wybór (2 buław)

3. świadomość - 3 miecze

czujesz się z tym podle, rana powstała wtedy, gdy dowiedziałeś się ( 2 buław), że jest "ktoś" drugi

 

4. podświadomość - 3 pucharów

jw. Trójkowy układ....lub, że powinniście się spotkać

 

5. przeszłość - sprawiedliwość

nastało obiektywne rozpoznanie sytuacji i rozstrzygnięcie tj. rozstanie

 

6. najbliższa przyszłość - słońce

 

będziesz dbał o swoje ego, swoje chcenie- w mężczyznach budzi się samiec wówczas gdy czuja zagrożenie ze strony rywala.

 

7. moje nastawienie do problemu - kapłan

nie ma kochania, nie ma namiętności jest Twoje chcenie ( Słońce). Kapłan nie wyrzeka się tak łatwo "swoich racji", działa z pozycji nadrzędnej. Przyjmij postawę bardziej elastyczną, mniej egoistyczną.

 

8. otoczenie - 8 buław

chyba dzieje się dużo, tu bym radziła nie działać pochopnie

 

9. nadzieje/obawy -6 buław

że sobie jakoś z tym dylematem poradzisz

 

10. wynik - sad

Najpierw spójrz prawdzie w oczy. Później zdobądź się na poważną, uczciwa rozmowę, zgodną z Twoim sumieniem i jej wolą. Oczyścić sytuację ze wszystkich niedomówień, dąż do prawdy obiektywnej. Otwórz się na wskroś i czekaj na decyzję kobiety ( Królowa Buław)

Odnośnik do komentarza

Co masz na myśli mówiąc, że mam nie działać pochopnie? Napisałem długi list, który chcę jej wysłać taki w którym staram się spojrzeć z jej strony na to jak było, mniej egoistycznie i wyznać jej swoje uczucia.

 

spytałem co będzie sądzić o liście, który napisałem, gdy jej wyślę - RYDWAN.

 

czyli zobaczy mocne działanie z mojej strony, być może będzie zadowolona, wszak rydwan to męska energia, dobra wiadomosc, starania. Jednak, czy nie zbyt pędzę?

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza
Co masz na myśli mówiąc, że mam nie działać pochopnie?

nie działać pod wpływem impuls, w potrzebie chwili.

 

spytałem co będzie sądzić o liście, który napisałem, gdy jej wyślę - RYDWAN.
tego się nigdy nie dowiemy, bo nie zdołasz zweryfikować. Może lepiej zapytać :"Jakiej reakcji możesz oczekiwać z jej strony po przeczytaniu listu....."

 

Choć, i tu moja prywata, jakby facet mi napisał list, e-maila, w tak waznej sprawie i nie miałby odwagi poprosic mnie na rozmowę twarzą w twarz, przy kawie, nie traktowałabym go poważnie. Ale ja jestem starej daty :D

Odnośnik do komentarza

Ona jest akurat taka, ze muszę napisać to przez internet, ale spotkanie zaproponować to dobra opcja.

 

Wiem, dlatego zostawilem list do jutra. Tez uwazasz, ze powinienem pokazać uczucia i starania? Odnieść się do tego czego ona się obawiała, pokazać prawdę?

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Choć, i tu moja prywata, jakby facet mi napisał list, e-maila, w tak waznej sprawie i nie miałby odwagi poprosic mnie na rozmowę twarzą w twarz, przy kawie, nie traktowałabym go poważnie. Ale ja jestem starej daty :D

 

urodziłam się znacznie później niż Vivere, ale w pełni się z nią zgadzam :):okok::okok:

Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie, ze nie chcesz słuchać naszych interpretacji tylko słowa pocieszenia / swoje słowa płynące z naszych postów...

 

Masz Sprawiedliwość w przeszłosci - tak miało być. A ja coś czuję, że sięgniesz nawet po jakiś urok, co by pannica wróciła do Ciebie...

Jest możliwość poprawy odrodzenia sytuacji ale cóż... Pozostawię dla siebie ;)

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem o czym mówisz. Staram się wyciągnąć z tego co napisaliście esencję i na podstawie tego zadziałać.

 

Sprawiedliwość jest w przeszłości. Urok? Co najwyżej osobisty, bo nie odwołuję się do nieetycznych działań. Jeżeli wiesz, że jest możliwość poprawy i przeczytałaś, że napisałem do niej list, w którym chcę wyznać jej swoje uczucia i starania to proszę podziel się ze mną tym co mogę zrobić jeszcze lepiej? Przyda to mi się bardzo.

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza

Jeżeli czytałaś moje wiadomości to wiesz, że odpuściłem już kilkukrotnie, a teraz już ponad miesiąc nie zrobiłem nic w jej kierunku. Nigdy nie dowiedziała się o moich prawdziwych uczuciach wobec niej i innych rzeczach, które chciałem jej powiedzieć.

 

Poza tym, opierajmy się na tej wróżbie. Napisałaś, że jest szansa na odrodzenie i wiesz jak powinienem zadziałać, więc proszę powiedz mi to co wiesz najlepiej dla listu, który chcę dla niej wysłać.

Edytowane przez Galluś
Odnośnik do komentarza

Ciśniesz energetycznie...

To, że nie ma działań / ruchu nie oznacza, ze nie ma napięcia między Wami...

 

Zastanawiam się, czy moje słowa cokolwiek dadzą. Odnoszę duże wrażenie, że szukasz raczej potwierdzenia swoich słów i pomysłów niż świeżego spojrzenia na sprawę.

 

Rydwan na list oznaczać może poruszenie sytuacji wiec pomysłem nie jest złym.

 

PS. Podziękuj użytkownikom, którzy się wypowiedzieli i pomogli zinterpretować rozkład.

Odnośnik do komentarza

Chcę żebyś wiedziała, że nie napisałem tutaj po to, żeby odszukać informację, że mam zadziałać w jej kierunku. Tak bardzo zamknąłem się w sobie i w swoim zdaniu/postawie, że nie chciałem zrobić już ani kroku więcej. Przyjąłem postawę wyczekująca, a wiem teraz, że straciłem po prostu mnóstwo czasu. Chyba czas postawić wszystko na szczerość i uczucia.

Odnośnik do komentarza
Chcę żebyś wiedziała, że nie napisałem tutaj po to, żeby odszukać informację, że mam zadziałać w jej kierunku. Tak bardzo zamknąłem się w sobie i w swoim zdaniu/postawie, że nie chciałem zrobić już ani kroku więcej. Przyjąłem postawę wyczekująca, a wiem teraz, że straciłem po prostu mnóstwo czasu. Chyba czas postawić wszystko na szczerość i uczucia.

 

Złotko Ty pierw postaw na naprawę siebie a nie popsuty chcesz wchodzić w relację. Będąc zamkniętym chcesz otwarty wejść w relację? A to ciekawe.

Pierw popracuj nad sobą, nad pewnością siebie a później próbuj budować nową relację.

 

Po raz kolejny przypominam o opcji podziękuj... To nie jest trudne (chyba że korespondujesz z nami z tabletu / telefonu)

Odnośnik do komentarza
Galluś użyj funkcji "Podziękował/a" po postami z interpretacjami innych użytkowników!

 

Z góry wyjaśniam, że nie zależy mi na Twoim podziękowaniu, raczej kieruje mną czysta ludzka ciekawość. Spędziłam nad Twoim rozkładem trochę czasu, w tym wątku jest 5 moich postów...zastanawia mnie dlaczego jestem jedyną osobą, którą pominąłeś w końcu dziękując ludziom za czas i zaangażowanie?

Odnośnik do komentarza

Zupełnie przypadkowo. Jestem w pracy i nie miałem zbyt wiele czasu, żeby przeglądnąć każde posty. Jest dla mnie przyjemnością jeśli w jakikolwiek sposób mogę się wam odwdzięczyć, dlatego już poprawiłem swoje nie dopatrzenie. Kończę pisać list, przyda się wasza wiara. Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Hejka Autorze:)

Nie przebrnęłam przez cały wątek, ale coś ci poradzę: jeśli kobieta podoba ci się, to po prostu DZIAŁAJ:), a nie pytaj kart, nie dywaguj, jak widzę takie działania faceta= czyli brak działań, na dodatek obrażanie się to nie dziwie się tej kobiecie, że jest z kimś innym.

Gdzie ci mężczyźni,,,:) przyszło mi do głowy za Danutą Rinn

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...