Jump to content
KaBuTo

Jak mam sobie poradzić z nienawiśćiom rodziców nażeczonej

Recommended Posts

KaBuTo

Witam :icon_smile: mam dość poważny problem z rodzinom mojej narzeczonej. Sprawa nie jest za ciekawa ponieważ choruje na nie przyjemną chorobę zwaną schizofremią . problem polega w tym ze nie leszyłem się przez 3 miesiące poniewarz musiałem . I od tego czasu ma zaburzenia co jest realne , a co nie i niestety mówiłem takie rzeczy nażeczonej rodzinie kture nie są prawdom to tylko wymysł mojej choroby i rodzina zabrania nam sie dalej spotykac a narzeczona mi wybaczyła to wszystko. i moje pytanie jest takie jak co mam zrobic by jej rodzina mi wybaczyła pokazac chistorie choroby wipisy . bo nie wiedzom o mojej chorobie tylko nazeczona . a jej rodzina uwaza mnie za kłamce prosze pomuscie mi bo jestem w dołku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witek D.

Jeśli wiesz że się nie kontrolujesz to się lecz psychiatrycznie i jeśli widzisz że bez leków się nie da, nie przerywaj terapii lekowej.

Narzeczona może wytłumaczyć rodzinie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trida

KaBuTo uważaj na pisownie, proszę.

 

Ja na Twoim miejscu powróciłabym przede wszystkim do leczenia - nie tylko farmakologicznego ale też stricte z lekarzami.

I spróbowałabym porozmawiać z rodziną narzeczonej w jej obecności. Wyjaśnić wszystko jako Ty a nie prosić o to narzeczoną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kobalt60

Uszczypnij się i sprawdź czy narzeczona też nie jest wytworem choroby ;D

 

Zapewne realnym obiektem będzie słownik ortograficzny, chyba że masz problem z jego wizualizacją. Dodatkowo trolku choroba, którą rzekomo masz nazywa się schizofrenia, nie schizofremia. Osoba z taką diagnozą raczej wie, jak zapisuje się nazwę swojej choroby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...