Skocz do zawartości

Poniedziałkowy egzamin (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek mam egzamin u babki, która zalicza go około 5osobom.

 

Czy zdam? 9mieczy, 4denary, świat, królowa denarów

Jakby patrząc na pierwszą kartę to NIE lub mówi ona o moich podejrzeniach względem zdania. Reszta kart dość przychylna, wiec pojawia się wahanie.

Ogólnie rzecz biorąc stwierdziłabym, że nie, ale jeśli wezmę się w kupę ( jeszcze nic, a nic nie umiem ) to będą szanse na zdanie.

Odnośnik do komentarza
W poniedziałek mam egzamin u babki, która zalicza go około 5osobom.

Czy zdam? 9mieczy, 4denary, świat, królowa denarów

Zdasz choć bym się skłaniała do drugiego terminu.

Musisz się mocno przyłożyć do nauki, bo czegoś może zabraknąć z wiedzy na egzaminie. 9 mieczy jako karta intelektu może wskazywać, ze bd blisko, bardzo blisko (pamietamy, ze miecze to karty intelektu) i ta 4 denków - będziesz tak cisnęła i krążyła wokół pewnego tematu że Pani powinna Ci zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

ostatnie karty są bardzo dobre - świat i królowa denarów to pełne spełnienie

na początku 9 mieczy i 4 denary - stres, nieprzespane noce (pewnie będziesz wtedy też zakuwać), a wszystko dzieje się głównie w Tobie, pozwól im przejść przez siebie, nie tłamś w sobie emocji - przejdź się na spacer, jak jest ładna pogoda, chociażby po to, aby dotlenić mózg.

 

jestem za tym, że zdasz, ale dopiero, jak włożysz w to ogrom pracy

Odnośnik do komentarza

Na początku nerwy spowodowane oczekiwaniem na wynik egzaminu lub po prostu duzy stres. w 4 denarach skupienie się na temacie. Siwat na zdany egzamin interpretuje pozytwynie, I q monet na końcu - swięty spokój:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

9 mieczy z 4 denarów skojarzyła mi się z typową sytuacją egzaminacyjną. Pojawi się stres wynikający być może z wyrzutów sumienia, że się za bardzo nie przyłożyłaś do przygotowań. Ale ta 4 mówi mi, że nie ujawnisz swojego stresu, nerwy będziesz trzymać na wodzy. Świat to dla mnie zamknięcie sprawy, więc myślę, że zdasz przy pierwszym podejściu. Królowa to albo Ty zadowolona z wyniku albo egzaminatorka. Jeśli ona to możesz liczyć na życzliwe nastawienie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

moim zdaniem niestety nie zdasz tym razem, tutaj dosadnie pokazala to 9 mieczy, a ta krolowa denkow skojaryzla mi sie z kobietą ktora lubi udupiać... i pokazywac swoją wyższość i mysle ze to Twoja "egzaminatorka" , wg mnie niestety nie

Odnośnik do komentarza

jak najbardziej moze sie udac :) powodzenia!

 

mi Swiat pokazywal b.czesto zdany egzamin, (XXISwiat jako symbol wyjscia na wyzszy poziom i zakonczenia pewnego etapu, wieniec, laur zwyciestwa)

Edytowane przez Lakshmi
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Straszliwie będziesz posrana i niewyspana ale dzięki tej panice pouczysz się więcej i powinnaś zdać :P

 

Do nauki się nie przyłożyłam, posrana nie byłam, ze snem bez problemów :D Weszłam z uśmiechem i z nim wyszłam. Nie należę to stresujących się

Edytowane przez pretoria
Odnośnik do komentarza
Gdzieś w zasobach internetowych (źródła podać nie mogę) znalazłam zapis 9 mieczy+ 4 denarów to niechęć do nauki :)

Gratuluję.

 

Jak w mordę strzelił haha

Na przyszłość znaczenie połączenia na pewno sie przyda :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...