Skocz do zawartości

Mundial(ZWERYFIKOWANY)


afercia

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kraj wygra tegoroczny mundial?

Wieża Cesarz Piątka kielichów

 

Chyba kraj który narobi wiele zamieszania i zmian [wieża] kierowany przez pewnego kapitana albo trenera który ma duży autorytet wśród piłkarzy [cesarz] W piątce wydaje mi się, że nikt do końca w ten kraj nie wierzy.

 

Może Kostaryka? Dobrze im idzie :icon_smile: Wykopsali Włochów :D Może Kolumbia. W Belgię i Holandię też chyba mało osób wierzy. Ale wg mnie Belgia miała po prostu słabą grupę a Holandia cóż pięknie gra.

 

 

Czy Holandia będzie na podium na tegorocznym mundialu? [mój faworyt ^^ ]

Szóstka kielichów Gwiazda Królowa Monet

 

Na RW w 6tce ktoś komuś daje kwiaty. Gwiazda nadzieja albo samotność może jedyny kraj europejski na podium? Albo po prostu będą gwiazdorzyć na podium :D Królowa to stabilizacja czyli dalej będą grać pięknie :icon_smile: Moim zdaniem będą na podium.

 

Kraje które grają w tegorocznym mundialu:

Brazylia

Meksyk

Chorwacja

Kamerun

Holandia

Chile

Hiszpania

Australia

Kolumbia

WKS

Japonia

Grecja

Kostaryka

Włochy

Urugwaj

Anglia

Francja

Ekwador

Szwajcaria

Honduras

Argentyna

Nigeria

Iran

Bośnia i Hercegowina

Niemcy

USA

Ghana

Portugalia

Belgia

Algieria

Rosja

Korea Południowa

Postaram się na bieżąco wykreślać :) Grupa A i B jest już na 100% pewna DCEFGH jeszcze kilka meczy

Została nam jeszcze grupy GH :)

Edytowane przez afercia
Odnośnik do komentarza

Wygra kraj, który nie jest faworytem albo przyszło mi na myśl, że ten kto na ostatnim mundialu znalazł się zaraz za podium i ma poczucie straty z tego powodu:)

Szczerze mówiąc nie śledzę zmagań piłkarskich ani bieżących ani poprzednich:)

Co do Holandii to stawiam na to, że faktycznie może stanąć na podium

Odnośnik do komentarza
Jaki kraj wygra tegoroczny mundial?

Wieża Cesarz Piątka kielichów

Nie wiem jakie kraje biorą udział więc nie odpowiem :P

chociaż wieża skojarzyła mi się z holenderskimi wiatrakami :D

 

Czy Holandia będzie na podium na tegorocznym mundialu? [mój faworyt ^^ ]

Szóstka kielichów Gwiazda Królowa Monet

Ojjj wydaje mi się, że tak :)

Gwiazda jako nadzieja, monetowa - no pieniążki za wygraną a szóstka kielichów - dobre wspomnienia więc jeśli kiedyś już wygrali to będzie powrót do miłych wspomnień wygranej :D

Odnośnik do komentarza

Mam jeden sprawdzony sposob na typowanie zwyciezcy. Robilam tak, w czasie innych mistrzostw, ale zupelnie innej gry ;)

Umawialam sie z kartami. Jesli wygra druzyna A to chce zobaczyc np. Puchary itp.

Odnośnik do komentarza
Wygra kraj, który nie jest faworytem albo przyszło mi na myśl, że ten kto na ostatnim mundialu znalazł się zaraz za podium i ma poczucie straty z tego powodu:)

Szczerze mówiąc nie śledzę zmagań piłkarskich ani bieżących ani poprzednich:)

Co do Holandii to stawiam na to, że faktycznie może stanąć na podium

 

W 2010 roku na 4 miejscu byłą Argentyna, o której też myślałam, ale ona jest jednym z faworytów. Holandia przegrała w dogrywce walkę o 1 miejsce z Hiszpanią mimo że miała najwięcej punktów. Brazylia Urugwaj też były blisko, ale Brazylia to faworyt a Urugwaj chyba nie wyjdzie z grupy.

 

Mam jeden sprawdzony sposob na typowanie zwyciezcy. Robilam tak, w czasie innych mistrzostw, ale zupelnie innej gry ;)

Umawialam sie z kartami. Jesli wygra druzyna A to chce zobaczyc np. Puchary itp.

 

Trochę za dużo jest na ten moment krajów :) Właściwie mecze o wychodzenie z grupy ciągle trwają więc nawet ciężko mi napisać kto wychodzi i z tych typować :D

Odnośnik do komentarza

Z tą wygraną to faktycznie może być jakieś zaskoczenie. Albo coś w zasadzie 'nareszcie', że w innych latach byli blisko ale jednak im się nie udawało. Zobaczymy co dalej będzie w meczach :lol: może wówczas coś się rozjaśni ;P

 

Jeśli nie będzie Holandii na podium to może być tuż poza, taka czołówka ale jakby 'marzenia mogły być większe'. Może też się do odnosić, że będą na podium, ale coś w grze może zgrzytać, albo jakiś werdykt sendziego może tu odgrywać jakąś role :mysli:

Odnośnik do komentarza
Jaki kraj wygra tegoroczny mundial?

Wieża Cesarz Piątka kielichów

 

Kraje które grają w tegorocznym mundialu:

Brazylia

Meksyk

Chorwacja

Kamerun

Holandia

Chile

Hiszpania

Australia

Kolumbia

WKS

Japonia

Grecja

Kostaryka

Włochy

Urugwaj

Anglia

Francja

Ekwador

Szwajcaria

Honduras

Argentyna

Nigeria

Iran

Bośnia i Hercegowina

Niemcy

USA

Ghana

Portugalia

Belgia

Algieria

Rosja

Korea Południowa

 

Postaram się na bieżąco wykreślać :) Grupa A i B jest już na 100% pewna DCEFGH jeszcze kilka meczy

 

PODKRESLONE to sa te wykreslone?

 

Mi sie kojarza te karty, ze starym panstwem rzadonym przez mocna, surowa reke. Ale tez smuny kraj. Najbardziej pasowaloby mi chiny, ale ich nie ma, dlatego obstawiam na Korea Południowa albo rosja

Odnośnik do komentarza

Właśnie Rosja i Korea raczej odpadają mają tylko po 1 punkcie więc raczej niewiele mogą jeszcze zrobić.. Podkreślone odpadają na 100% bo już po meczach tej grupy. W czwartek będą 2 ostatnie mecze - Rosja [1pkt 1 bramka zdobyta 2 stracone] vs Algeria [3pkt 5 bramek zdobytych 4 stracone] i Korea [1 pkt 3 zdobyte 5 straconych] vs Belgia [6pkt 3 zdobyte 1 stracona]

Edytowane przez afercia
Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawe skojarzenie Vivere :D ciekawe czy znajdzie się następca Zidane do bicia głową kolegów może z Urugwaju ? :D Większość mówi że czas francuskiej piłki przeminął więc może stąd kieliszki :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
Jaki kraj wygra tegoroczny mundial?

Wieża Cesarz Piątka kielichów

 

Francja

hyhy... bo Wieża -> wieża Eiffla, Cesarz -> Napoleon a 5 kieliszków, np. szampan i kac choć podobno po dobrym szampanie nie powinno się mieć kaca :-)

A może Niemcy - tam też był Cesarz i to kraj stabilny

 

Moi faworyci to Brazylia, Niemcy i właśnie Francja, a z kart najbardziej pasuje mi Francja... zobaczymy jak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Bardzo ciekawe skojarzenie Vivere :D ciekawe czy znajdzie się następca Zidane do bicia głową kolegów może z Urugwaju ? :D Większość mówi że czas francuskiej piłki przeminął więc może stąd kieliszki :)

 

Jeszcze miałam skojarzenie Wieży z wulkanami (kiepska jestem w tej dziedzinie). Argentyna ma chyba kilka i to takie najwyższe ale tu chyba by wypadł Papież zamiast Cesarza ? No może Japonia, Znam tylko Fudżi w Japonii, ale to bardzo narażony obszar na ruchy tektoniczne i tsunami (5 pucharów)- no i tam panuje nadal Cesarz :D

Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

Jaki kraj wygra tegoroczny mundial?

Wieża Cesarz Piątka kielichów

 

mnie ten cesarz skojarzył się z przywódcą kraju ale takim w sensie np król, czyli mogłaby to być Hiszpania

Odnośnik do komentarza
Jaki kraj wygra tegoroczny mundial?

Wieża Cesarz Piątka kielichów

 

mnie ten cesarz skojarzył się z przywódcą kraju ale takim w sensie np król, czyli mogłaby to być Hiszpania

niestety Hiszpanie odpadli i pojechali do domu.

 

 

 

 

Hmmm... wszyscy by się zdziwili jakby wygrał Urugwaj.... bardziej jednak prawdopodobne jest zwycięstwo wspomnianej Francji

Niewiadomą jest Kostaryka czy Grecja.. jak myślcie z tej pary kto przejdzie dalej?? ;P

Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123
niestety Hiszpanie odpadli i pojechali do domu.

 

 

 

 

Hmmm... wszyscy by się zdziwili jakby wygrał Urugwaj.... bardziej jednak prawdopodobne jest zwycięstwo wspomnianej Francji

Niewiadomą jest Kostaryka czy Grecja.. jak myślcie z tej pary kto przejdzie dalej?? ;P

 

 

a dizęki dzięki, nawet nie wiedziałam :P jestem po tyłach, więc będzie to drużyna która już niejednokrotnie zdobyła mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
niestety Hiszpanie odpadli i pojechali do domu.

 

 

 

 

Hmmm... wszyscy by się zdziwili jakby wygrał Urugwaj.... bardziej jednak prawdopodobne jest zwycięstwo wspomnianej Francji

Niewiadomą jest Kostaryka czy Grecja.. jak myślcie z tej pary kto przejdzie dalej?? ;P

 

Kostaryka już wiadomo :) Fajny ten mundialik :)

Francuzi też prą do przodu ale jakoś nie trzymam za żabojadów kciuków :D

Odnośnik do komentarza

Juz wiadomo, ze nie bedzie to Francja. Ja jeszcze sobie pomyslalam jak grala Grecja, ze to moze o nia chodzi... ale tez nie... A wiec moze Niemcy? Kraj ktory zaluje (5Kielichow), ze doszlo do wojny (Wieza) prowadzonej surowego, upartego I autorykratywnego mezczyzne (Cesarz)? Oczywiscie latwiej zgadywac jak jest coraz mniej krajow... ale taka mnie mysl naszla, ze karty Niemcy pokazaly.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

zostali nam:

- Belgia

- Holandia

- Argentyna

- Kostaryka

- Niemcy

- Brazylia

 

dzisiaj meczyk, więc kolejna dwójka odpadnie :gool:

byłam za Brazylią, tam też były zamieszki, co mogły pokazać karty wieża oraz 5 kielichów (niezadowolenie)

Belgia i Holandia mają króla, ale nie kojarzą mi się jakoś z kartami otaczającymi cesarza - chyba, że chodzi o to, że król nie ma władzy, a lud nad tym ubolewa...

 

Brazylia, daj czadu :dancingbanan:

Odnośnik do komentarza

po kartach mogłaby to byc kostaryka z racji tego ze nikt sie nie spodziewa albo....brazylia i wieza jako pierwsza jako bezzasadne pytanko bo niby kto miałby byc mistrzem jak nie mistrzowie :) trzymam kciuki

ja tu postawiłabym karty dodatkowe w momencie jak juz zostana 4 druzyny na każda z nich osobno

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

pozwolę sobie tutaj dorzucić jako pomoc do głównego pytania:

 

jak wygląda flaga kraju, który wygra mundial w tym roku? Król denarów + 6 mieczy + Królowa mieczy

 

Teraz obstawiałabym Argentynę - moneta jako słońce, a przeważający niebieski na kolejnych kartach i biało - szary miecz jako barwy flagi

podobno rządzi u nich kobieta, więc królowa mieczy może i ją wskazywać... :mysli:

 

 

Rider-Waite tarot deck - Wikipedia, the free encyclopedia

Six of Swords - Wikipedia, the free encyclopedia

Queen of Swords - Wikipedia, the free encyclopedia

Odnośnik do komentarza

dobrze kombinujesz :)

mnie krol den bardziej z flaga brazylii sie kojarzy

tu poza flaga to jakby ci najbogatsi /niemcy holendrzy/mieli jednak wyjechac....chociaz królowa mieczy kolorystycznie najblizej fladze holendrów

 

p.s. a kostarynczykom tak niewiele brakowalo.....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Zobaczcie karty:

 

Wieża Cesarz 5 kiel - przecież to można skojarzyć z historią, kraj, który wywołał wojnę (Wieża) przez przywódcę (Cesarz), który niestety rozczarował swoich obywateli (5 kielichów).

Odnośnik do komentarza
pozwolę sobie tutaj dorzucić jako pomoc do głównego pytania:

 

jak wygląda flaga kraju, który wygra mundial w tym roku? Król denarów + 6 mieczy + Królowa mieczy

 

Teraz obstawiałabym Argentynę - moneta jako słońce, a przeważający niebieski na kolejnych kartach i biało - szary miecz jako barwy flagi

podobno rządzi u nich kobieta, więc królowa mieczy może i ją wskazywać... :mysli:

 

 

Rider-Waite tarot deck - Wikipedia, the free encyclopedia

Six of Swords - Wikipedia, the free encyclopedia

Queen of Swords - Wikipedia, the free encyclopedia

 

teraz kiedy wiadomo kto pretenduje do pucharu to ciężko sie dopatrzec koloru flagi niemiec

 

 

flaga-niemcy.jpg

 

natomiast te miecze blizsze stonowanym zimnym kolorom argentyny

f5158cc457e98c315bc5b3085788677e,14,1.jpg

Odnośnik do komentarza
Jaki kraj wygra tegoroczny mundial?

Wieża Cesarz Piątka kielichów

 

Wlansie wpadla mi do glowy Argentyna. Kazdy obstawia niemcy, wiec wygrana argentyny bylaby ogromnym szokiem i nikt sie tego nie spodziewa.

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

no cóż... moje karty jednak nie były dobrą podpowiedzią - chyba że brać pod uwagę tylko tego króla denarów, bo jedynie on kojarzy mi się z flagą niemiecką :)

 

Wieża + Cesarz + 5 kielichów faktycznie pokazały historię tego kraju - a tak nawiasem Hitler był spod znaku Barana, więc idealnie pasuje do drugiej karty :tak:

 

 

moi faworyci nie wygrali, ale i tak się cieszę z zwycięstwa Niemców :piwko2::gool: trzeba przyznać, że diabelnie dobrze grali w tym roku :okok:

Odnośnik do komentarza

myślałam że pokazują obecna sytuacje ale po czym najbardziej kojarzone są Niemcy jak nie po wojnie i Adolfie - ale też z meczy grupowych wyszli fartem wiec na początku nikt ich za mocnych bardzo nie uważał a zamieszanie zrobili ogromne z Brazylia - 7:1 to historyczny wynik na takim poziomie mundialu dodatkowo trener - silny facet z ogromnym autorytetem :) dziękuję wszystkim za odpowiedzi

 

Weryfikacja : Niemcy wygrywają a Holandia staje na podium na 3 miejscu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...