Skocz do zawartości

Pytaniowy miszmasz do weryfikacji :)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

WAKACJE - pewnie pójdę do pracy, pewnie jakieś imprezki się wkradną.....

Jak mi upłyną?

ogólnie : wisielec, król buław, 5buław, as mieczy, król mieczy

Będę uciekała od czegoś, rozmyślała i patrzyła na pewne sprawy z innej perspektywy. Być może to będzie dotyczyło jakiegoś faceta lub on pomoże mi zmienić podejście, punkt widzenia. Wkradnie się jakaś rywalizacja lub obrona swoich racji.

lipiec : ksieżyc, 10pucharów, król mieczy, 5mieczy

Król mieczy po raz drugi. Jakieś niejasności, kłamstwa, oderwanie się od rzeczywistości i życie w świecie iluzji. Myślę, że w lipcu będę spędzała wiecej czasu z rodziną niż zwykle. Mogą czyhać na mnie intrygi i kłamstwa ze strony faceta.

sierpień : giermek denarów, król mieczy, cesarz, 6denarów

Król mieczy po raz trzeci... Otrzymam jakąś wiadomosć lub dowiem się o czyichś uczuciach. 6denarów może wskazywać na pieniądze ( czyli wypłatę ).

wrzesień : moc, 2denarów, rycerz mieczy, as denarów

Wszelkie dotychczasowe nieprzyjemności/wydarzenia dodadzą mi siły. Będę jeszcze bardziej siebie świadoma. Może pojawić się jakiś Pan

 

ZNAJOMOŚĆ DO KOŃCA LIPCA Z A.

Jak będzie wyglądała? sprawiedliwość, as denarów, 5buław, moc, 6mieczy, królowa pucharów

Nastąpi uporządkowanie naszych spraw, ale może dojść do urwania lub ograniczenia kontaktu, być może jakiś konflikt. Będzie to dość ciężki dla mnie okres, ale dam radę, na co wskazuje moc. Stawiam, że pozostawimy za sobą przeszłość ( znajomość ). Ogólnie rzez biorąc znajomość nie nabierze fajnego tempa, a raczej nastąpi jej urwanie czy też zastój.

 

Czy wyjadę na woodstock? 4puchary,sąd, 3puchary

Stawiam, że tak.

Odnośnik do komentarza

ogólnie : wisielec, król buław, 5buław, as mieczy, król mieczy

Oj takie rozmyślanie, bez konkretów, myślenie, sporo myślenia ale szczerze – średnio się zapowiadają niestety:/

 

lipiec : ksieżyc, 10pucharów, król mieczy, 5mieczy

Oj tutaj raczej siedzenie w domku i marzenia, rozmyślania. Nieciekawa sytuacja z pewnym Panem. Będą emocje ale jednocześnie trochę smutku :/

 

sierpień : giermek denarów, król mieczy, cesarz, 6denarów

Co Ty masz z tym mieczowym :> jakiś Pan Ci w głowie i on będzie ‘sygnifikatorem’ tych wakacji ;) tutaj może cos się dziać ale też bez wielkich rewelacji.

 

wrzesień : moc, 2denarów, rycerz mieczy, as denarów

Oooo tu ładnie, szykuje Ci się jakaś praca? Kojarzy mi się mały wyjazd ale jednocześnie nabranie pewnej mądrości i siły.

 

ZNAJOMOŚĆ DO KOŃCA LIPCA Z A.

Jak będzie wyglądała? sprawiedliwość, as denarów, 5buław, moc, 6mieczy, królowa pucharów

Oj zranione Twe uczucia mogą zostać. Niby fajnie, ładnie ale 6 mieczy to jednak rozstanie, rozejście się dróg. Pucharowa – jak to emocje – będzie cierpieć.

 

Czy wyjadę na woodstock? 4puchary,sąd, 3puchary

Stawiam, że tak.

początkowo chyba coś innego będzie w tym terminie zaplanowane jednak 3 kieli mówi sama za siebie ;) już teraz życzę miłej zabawy :D
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Póki co różnie, nieraz intensywnie, nieraz nudno, że aż chciałoby się na uczelnie wrócić...

W lipcu było trochę niejasności, trochę smutnych rozmyślań.

Sierpień fajny, intensywny.

 

Znajomość do końca lipca - uczucia zostały lekko zranione.

 

Woodstock wypalił.

 

WRZESIEŃ jeszcze zweryfikuję ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

wiem, że późno, ale musiałam dopisać :)

 

wrzesień : moc, 2denarów, rycerz mieczy, as denarów

możesz być bardziej powściągliwa (siła), bo skupisz się na pracy czy innym interesie (2 denarów), który nie wykluczone, że może się udać (siła)

możliwe też, że będziesz mieć przypływ informacji, na które oczekiwałaś i są dla Ciebie ważne (2 denarów + rycerz mieczy) albo pojawią się wahania związane z pewnym panem

miecze lubią też przecinać (zostawiać za sobą przeszłość i otwierać się na przyszłość// porzucać stare, aby zyskać nowe), więc informacja, którą niesie ze sobą ten rycerz może być tak ważna, że czeka Cię początek czegoś stabilnego (np. praca, nowa znajomość z dobrym fundamentem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...