Jump to content

Wróżenie z kart


gemini159

Recommended Posts

Witam

 

Chcialbym zapytać o znaczenie mojego snu bo troche mnie to niepokoi. Mianowicie:

Bylem u siebie w domu i siedziala ze mną moja kuzynka i jeden znany wróżbita. Kuzynka poprosiła go żeby jej powróżyl. Ja odpowiedziałem że ja Ci mogę powróżyć, a wróżbita na to - To proszę bardzo. Potasowałem karty i w tym samym momencie powiedziałem że żartowałem ze przecież ja się na tym nie znam. Wróżbita odpowiedzial że mi pomoże. Odwrociłem pierwszą karte-dodam że były to karty Tarota- i pierwsza karta była czarna i było na niej napisane -Death- Wrożbita popatrzył na mnie powiedział -Umrzesz- Zapytałem jak to? Przecież nie wrożę sobie tylko jej? On odpowiedział - Ale pierwsza karta zawsze jest dla Ciebie. Zacząłem się śmiać i zignorowałem to co powiedział. Dalszej części snu nie pamiętam. Pierwszą rzeczą z rana było sprawdzenie znaczenia snu i troche mnie zaniepokoił wynik wyszukiwania który znalazłem, a mianowicie przepowiednie uslyszane we śnie mogą sie spelnić. bardzo proszę o interpretację tego snu jeżeli to możliwe

Link to comment
Share on other sites

Mówią też, że bociany przynoszą dzieci ;-) Nie martw się. Sny potrafią wskazywać na zbliżającą się śmierć, ale w absolutnie symboliczny i znacznie subtelniejszy sposób. Czasami przez lata przygotowują człowieka do jego końca, to nie działa tak, że śni ci się, że umierasz i umierasz. Tak otwarte postawienie sprawy przez sen wskazuje raczej na jakieś zmiany w życiu, często w charakterze, czasami emocjonalne. To dlatego, że każdy człowiek umiera wiele razy, trzydziestolatek nie jest już tą samą osobą, którą był w podstawówce, dziecko z podstawówki umarło i narodził się licealista. Po nim student itd.

 

Poza tym zwróć uwagę Kuzynka i Wróżbita. Kuzynka to twoja dusza, dusza jest kapryśna i lubi się czasami zabawić kosztem swojego właściciela. Wróżbita to twój cień, który też chętnie cię postraszy. Cień to te z naszych cech, których nie lubimy u siebie, o których najchętniej byśmy zapomnieli.

 

Pamiętasz sprawę członka Ku Klux Klanu, u którego odkryli, że przespał się kiedyś z murzynem? Jest on, propagujący wyższość białych i heteroseksualność i jest jego cień, który najwyraźniej lubi mężczyzn i niekoniecznie białych. Uciekamy od naszych cieni tym bardziej im bardziej nie lubimy w sobie pewnych cech. Dla przestępcy cień może być miłym facetem, bo on niechętnie przyzna się, że jest miły. Dla uprzejmego pana w autobusie cień może przeklinać i nienawidzić ludzi.

 

Twój cień zadaje się z twoja duszą, bo go zignorowałeś. Zapomniałeś o swoich negatywnych cechach i one poszukały sobie towarzystwa w postaci duszy. Stąd Razem cię straszą. Poznaj siebie, a będą musieli wrócić na swoje miejsca i przestać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...