Jump to content

sandały, wstyd, skarpetki


KaaaNT

Recommended Posts

Miałem dziś dziwny sen... :D

 

Śniło mi się, że szedłem po moim osiedlu. Wszystko byłoby ok, gdybym nie miał na sobie sandałów ze skarpetkami :D. Nie wiem dokąd szedłem, ale początek akcji był na moim osiedlu.

Podczas tego snu, czułem ogromny wstyd i zażenowanie, które zostały wywołane przez mój "ubiór". Chciałem zmienić te buty, ale mimo chęci jakoś nie mogłem zawrócić do domu, tylko dalej szedłem przed siebie. :)

 

Dodam, że nie noszę sandałów, bo nie lubię tych butów, a gdybym je nosił to na pewno bez skarpetek... :D

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, kwestia butów i skarpetek to abstrakcyjna konwencja. To nie tak, że one są złe same z siebie. Ktoś kiedyś powiedział, że jemu się nie podobają i teraz innym też się nie podobają. Coś co dziś jest modne będzie obciachem z kilka lat itd.

Byś może sen zwraca ci uwagę na to, że zbyt dużo ograniczeń ci narzucono, zbyt dużo abstrakcyjnych wymagań na tobie ciąży, zbyt wiele konwencji. To jak z kobietą, która boi się wyjść bez makijażu i spędza dwie godziny dziennie przed lustrem. Dostosowanie się do wszystkich wymagań zajmuje masę cennego czasu.

 

Poza tym sen może też sugerować, że nie jesteś takim człowiekiem jakim się sobie wydajesz i masz też tę drugą, mniej subtelną i modną twarz?

Link to comment
Share on other sites

Co do wymagań to sam od siebie wymagam bardzo dużo :). Potrzeba czasu i poświęcenia, aby spełnić te wymagania/realne marzenia.

 

Co do drugiej twarzy, to się też zgodzę ;). Czasami sobie wyobrażam dużo sytuacji, które potoczyłyby się po mojej myśli. Są to sytuację pozytywne. Wyobrażam sobie również siebie, jako innego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...