Jump to content

Chomiki


Fiolkowa

Recommended Posts

Witam :)

 

Gdyby ktoś miał czas i chęci, prosiłabym o pomoc w interpretacji mojego snu.

 

Śniły mi się chomiki. Mnóstwo chomików, które ciągle się rozmnażaly. Było ich więcej i więcej a ja juz więcej nie chciałam i nie mogłam ich powstrzymać. Nie mogłam przejść spokojnie bo po nich deptalam. I nie wiedzieć czemu wszystkie były białe jak śnieg.

 

Nie wiem czy ten sen cos znaczy. Być może nic. Niemniej obudziłam się o trzeciej w nocy z takim dziwnym uczuciem. Ani to strach ani smutek ani radość. Po prostu sen mnie obudził bo był dziwny. I tak mi jakoś w głowie siedzi przez cały dzień...

 

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Mam. Różnie nam się układa. Jak to zwykle z drugimi polowkami ;) Nie jest najgorzej ale jakoś super świetnie tez nie.

Rozumiem, że ma to jakiś związek?

Link to comment
Share on other sites

No może być troszeczkę powiązane. A powiedz mi czy te chomiki były w jakimś ogrodzeniu czy raczej na terenie otwartym jakimś polu etc. c:

Link to comment
Share on other sites

Były dwie klatki, ale to mignelo mi przez chwile tylko. One tak szybko się rodziły, że klatek nie było widać bo się nie mieściły i wypadały. Wszystko działo się w moim domu, w sypialni konkretnie.

Link to comment
Share on other sites

Okej. Chomik może oznaczać to żebyś zatroszczyła się o swój związek. Ale jeżeli tych chomików jest masa to może lepiej zrobić to jak najszybciej. Może zrób coś dla swojej drugiej połówki jeżeli on np. robi kolację, poci się przy tym etc. doceń go. Może dajesz w związku trochę mało od siebie. Odnośnie białego koloru to zazwyczaj oznacza czystość. Więc może chodzić o te delikatne sprawy - jeśli masz na tyle lat bo niestety tego mi nie wiadomo. Jeżeli jesteście przed ślubem ale jednak trzymacie się przy sobie mocno to dbaj o niego (Ale niech on nie zapomina o Tobie ofc) i jeśli naprawdę czujesz że to ten jedyny a jesteś przed pierwszym razem to może świadomość podpowiada Ci że jesteś gotowa. Jeśli już jesteś po ślubie może wartałoby coś poprawić w sypialni. Z resztą sama sypialnia ma często znaczenie seksualne. Do niczego nie namawiam do niczego nie zmuszam broń boże. To tylko Twoja decyzja co z tym zrobisz. To tylko moja interpretacja. Pamiętaj.

Link to comment
Share on other sites

:) Jestem po trzydziestce i do tego Mama wiec to nie o pierwszy raz chodzi :) Sypialnia pewnie dlatego, że najbardziej lubię przebywać w tym pomieszczeniu. Ale faktycznie może chodzi o związek... Się okaże :)

Bardzo Ci dziękuję, za czas, który mi poświęciłes :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...