Jump to content

Porażenie prądem, walka, nieodwzajemniona miłość, przerażenie.


Katerina876

Recommended Posts

Witam. W dniu wczorajszym spotkałam się po raz pierwszy w moim życiu ze snem, który mnie doprowadził do poczucia prawdziwego lęku. Postanowiłam poszukać informacji o tym co mógł znaczyć, więc z góry dziękuję za interpretacje.

 

Trwała wojna, prawdopodobnie byłam w czasach średniowiecza. Znajdowałam się z grupką, która zawierała maksymalnie piętnaście osób. Nie rozmawialiśmy, po prostu szliśmy przed siebie. W pewnym momencie dostrzegliśmy znacznie liczniejsze zgromadzenie, dwa razy większe od naszego. Byliśmy na polance, z prawej strony zauważyłam druty podłączone do prądu, które tworzyły płot (prąd w czasie średniowiecza, nieprawdopodobnie, prawda?). Zostaliśmy zaatakowani. Niektórzy z nas prześlizgnęli się pod ogrodzeniem. Także ja pobiegłam w tamtym kierunku. W międzyczasie ktoś chyba zginął. Przechodząc dotknęłam drutu, po moim ciele przeszły iskry, choć żadnej poważniejszej szkody na moim ciele nie zauważyłam. Biegłam dalej. Wrogowie nie przekraczali linii prądu, dlatego byłam bezpieczna. Jednak reszta grupy przyglądali się mi. W jednej chwili zrozumiałam, że niedługo umrę. Nie wiem, dlaczego byłam tego pewna. Po prostu to wiedziałam. Prąd coś mi zrobił. Ktoś mnie przytulił, chyba zaczęłam płakać. Poprosiłam chłopaka, aby mnie przytulił, pocieszył. Kochałam go. Zrobił to, ale z wielką nie chęcią. Okazałam się przestraszona, wręcz przerażona. Zaczęłam puchnąć i...wtedy się obudziłam. Minęło może trzydzieści sekund, zanim spojrzałam na zegarek w telefonie, była równo 5:30.

Dodam, że sen był w kolorze, wszystko działo się szybko, jednak zawarłam tutaj wszystkie elementy, które pamiętam. Bardzo proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Guest Euterpe

jeżeli w rzeczywistości czymś się stresujesz, oczekujesz wydarzeń, które w pewien sposób wpłyną na Twoje życie, sen może właśnie to obrazować - Twoje obawy

Skoro w śnie szukasz pocieszenia/wsparcia, to może w realu również... albo dostajesz go niewiele w życiu codziennym...

 

Jak się układa w związku? Odczuwasz jakieś zagrożenie? Możesz powiedzieć sobie "tak, jestem na 100% szczęśliwa z nim i nie chcę nikogo innego"? Jeżeli nie, to sen może również obrazować lęk o partnera, że ktoś nowy przyjdzie i zechce Ci odebrać to, co najcenniejsze dla Ciebie, a Ty nawet po pokonaniu przeszkód przegrasz. Możesz się o niego po prostu bardzo bać.

 

 

Jestem początkująca w tej tematyce, więc będzie mi niezmiernie miło, jeżeli napiszesz, ile się z tego zgadza :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...