Skocz do zawartości

Najbliższe wybory


Gość Asmic

Rekomendowane odpowiedzi

Przy następnych wyborach nie głosujmy na "stary rząd" wiecie o jakie partie mi chodzi. Oni dla nas obywateli nic dobrego nie zrobią. Głosujmy na nowe partie na świeżą krew, która chce coś w Polsce zmienić na lepsze :-) W sumie to przez nas Polska została zniszczona bo głosowaliśmy na ludzi, którzy mieli gdzieś obywateli. I najważniejsze! nie głosujcie na PO tylko dlatego, żeby PiS nie wygrał i na odwrót! bo to błędne koło, które doprowadza nas obywateli do nędzy i braku swobód. Najlepszym wyborem będzie demokracja bezpośrednia. Przykładem takiego ustroju jest Szwajcaria, wystarczy przyjrzeć się temu państwu by podjąć słuszną decyzję. A młodzi ludzie niech uważają na Korwina, bo według mnie zaślepia was swoimi "masakrami" a tak na prawdę nie jesteście świadomi co on tak na prawdę chce w Polsce zrobić :) dobrą taktykę wybrał by docierać poprzez kontrowersje do młodzieży. Pamiętajcie to my tworzycie naród nie politycy!?

PS. ja osobiście będę głosował np. na partię demokracja bezpośrednia.

Obudźcie się....

 

 

Kilka słów od Asmika ;)

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też, ale głównie postanowiłem zrobić taką małą akcję a nie siedzieć i patrzeć co się wyprawia w kraju, w którym mieszkam ^^

 

nawet jeśli pare osob otworzy oczy to będzie wielki sukces hehe

Trzeba obudzić obywateli ! :D

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha XD jestem ciekawa czy to coś zmieni.

Wiesz politycy lubią opuszczać tonące statki i przenosić się do lepiej prosperujących. Z resztą słyszałeś, że zazwyczaj nawet jak ktoś "nowy" przejmuje władze to i tak w pewien sposób upodabnia się do tych co rządzili wcześniej... czy coś w tym stylu.

 

W każdym razie mnie osobiście podobało się jak ludzie wyszli na ulice w sprawie akta (jak tam to się pisało)... 'kto nie skacze ten za acta' :)

 

Zobaczymy co to będzie... i co Twój apel przyniesie :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to dlatego ja głosuję na demokrację bezpośrednią, w której to my ludzie bedziemy mieli głos nie jakieś koguciki (wielcy specjaliści od życia) w sejmie. Popatrz na Szwajcarię to przykład demokracji bezpośredniej.

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy już Irlandię ;P wcześniej podobno też już coś było...

Poczytam sobie o Szwajcarii, ale obawiam się, że u nas, jakkolwiek dobrze by tam to nie działało, nie będzie tak pięknie.

 

P.S. nie neguję Twego apelu ani nie uważam, że jest zły... tylko obawiam się, że za dużo na lepsze się nie zmieni.. eh

:wampir::w8:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...