Skocz do zawartości

Poznam Pana/Panią/Ufoludka


Gość Asmic

Rekomendowane odpowiedzi

Ok stworzylem obiecany temat dla poszukiwaczy miłości, przygód i podróży w nieznane ^^

Jeśli czujesz, że tradycyjne sposoby poznawania drugiej połówki do tej pory okazały się fiaskiem.

(Np. poznanie wymarzonej połówki w klubie co według mnie jest jedną wielką głupotą, choć zdarzają się wyjątki, nie zaprzeczam!)

Trafialiście na samych drani, którzy tak na prawdę wasze uczucia mieli za nic lub też na odwrót czyli na takich którzy mieli na waszym punkcie obsesje i byli bardzo toksycznie zazdrośni?

Czujesz się samotna/y wśród setek ludzi, które cię otaczają, zostaw tu swoje ogłoszenie a być może znajdzie się ktoś

kto będzie pasował do osoby, której poszukujesz ;-)

I najważniejsze...nie bać się!!

 

Jak powinno wyglądać odpowiednie ogłoszenie?

-podaj imię i wiek

-opisz siebie (czy jesteś wysoka itd)

-napisz o sobie to co według ciebie powinien wiedzieć twój potencjalny partner, żeby potem nie było rozczarowań(rowniez wyglad).

-opisz siebie, również co lubisz a czego nie znosisz.

-polecam zainteresowanym wysłać bezpośredni link to swojego zdjęcia. Tak samo odpowiadającym na samym początku (żeby uniknąć przyszłych rozczarowań)

-opisz faceta, który pasowałby do ciebie.

A jeżeli to za dużo to trudno napiszcie ile możecie, ale pamiętajcie potem wszystko wychodzi.

 

Uwaga!

Jeden z użytkowników Jacek Bartnicki zaproponował też żebyście tutaj zadawali pytania do potencjalnych wybranków/wybranek.

I każdy kto ma ochotę będzie mógł odpowiadać na nie. Także płeć przeciwna (wszyscy). Chyba, że pytanie jest typowo do kobiety skierowane.

np. Ania zada pytanie. Jakie lubisz nosić spodnie?

i teraz wszyscy mogą odpowiedzieć na to pytanie, którzy są zainteresowani znalezieniem drugiej połówki. Nawet jeśli nie jesteśmy zainteresowani osobą, która je zadała. Te pytania są tylko i wyłącznie informacyjną ciekawostką. Pomogą też odpowiednio się dopasować ^^

 

Miło by też było kiedy już będziecie pewni, że znaleźliście odpowiednią osobę, żebyście napisali że wasze ogłoszenie jest nieaktualne.

 

Trzymam kciuki!! :okok:

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, opiszę się trochę ;)

 

imię: ujawnię na priv

 

wiek: 28, znak zodiaku panna

 

jaka jestem: 166cm wzrostu, brunetka, włosy długie, ciemne oczy, budowa mniej więcej szczupła w kierunku klepsydry, styl ubierania się: kobiecy, ale w klimacie hippisowskim, choć mini i obcasy też lubię, biżuteria: tylko etniczna, w ogóle urodę mam hiszpańską lub włoską, jak kto woli. do tego uwielbiam pończochy, skarpety do połowy uda itp - i wielce cenię sobie mężczyzn z fetyszem na tym punkcie. odżywiam się dość egzotycznie - ok. 70-80% surowej diety.

 

Jaki mam charakter: jestem raczej niezależna, lubię chodzić swoimi drogami, pracuję jako wolny strzelec (piszę), miewam dziwne pomysły, które niezwłocznie realizuję, potrafię być uparta, jak mi na czymś zależy, jestem raczej komunikatywna, otwarta i można się ze mną dogadać, nie jestem typem foszastej księżniczki, raczej jak już to panną, z którą można iść konie kraść.

 

co lubię, a czego nie: lubię aktywnie spędzać wolny czas, uwielbiam książki fantasy, rpgi, planszówki, jazdę na rowerze, spacery, interesuje mnie historia, medycyna (zwłaszcza naturalna), wycieczki mniejsze i większe. Nie przepadam: za wielkim tłumem, centrami handlowymi (nie cierpię zakupów!) i innego typu miejscami.

 

link do foty: na priv

 

facet idealny: wygląd: kłaki, najlepiej dłuższe, najlepiej jakby miał duszę rockmena, interesował się tym, co ja. Do tego obowiązkowe poczucie humoru (takie współgrające z moim), inteligencja i pewność siebie. A przede wszystkim musi być osobą, która wie czego chce, a jak powie, że zrobi a to zrobi a. A nie b, tłumacząc, że w sumie miał ochotę zrobić c. Nie może palić. Ani posiadać innych uzależnień (nie licząc sportu i kawy).

Edytowane przez rubryka
zmiana wątku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123

no to jedziem :) a nóż, spotkam kogoś interesującego

 

- Paulina, 22 chociaż wyglądam na nieco więcej gdy walne make up :)

 

-opis wyglądu: mam ok 165 cm wzrostu, waga 54 kg, szczupła, swego czasu trenowałam kilka sportów teraz nad tym ubolewam ponieważ mam mało wolnego czasu ale chętnie jeszcze powrócę do bardziej aktywnego trybu życia,mam długie ciemne włosy, chociaż powracam do naturalnego jaśniejszego odcienia, niebieskie oczy, myślę że moim atutem są nogi, tyłek i oczy ;) podobnie jak rubryka lubię ubierać się kobieco, sukienki, szpilki, dopasowane jeansy i bluzki z dekoltem, ale czasami lubię wskoczyć w wygodny dresik lub pomykać w piżamce ;D

 

- jestem dość energiczną i towarzyską osobą, lubie jak coś się dzieje ale od czasu do czasu wolę posiedzieć w domowym zaciszu i pooglądać np. jakiś film czy pograć na PS, lubię rywalizację, lubię odwiedzać różne miejsca, zaczynając od klubów, pubów, przez kawiarnie, restauracje, kończąc na spacerach po górach lub parkach :) uwielbiam strzelać z broni, wspinać się na sztucznych ściankach (jestem początkująca), kocham siatkówke, czasem lubię obejrzeć jakiś mecz, ale mam też wady... jak każdy, jestem dość impulsywna i często najpierw coś powiem a dopiero potem pomyślę, troche jak dzieciak.... nie potrafię czegoś tłumić w sobie, z reguły wyrzucam wszystko od razu, szybko się wkurzam ale można mnie łatwo udobruchać czekoladką albo przytuleniem :) więc szybko też wybaczam, czasami bywam leniwa ale jestem otwarta na nowe doświadczenia

 

- co do zdjęcia, jedno mam tutaj na profilu a resztę na fb - ale to w późniejszym czasie

 

-facet z jakim mogłabym stworzyć np. związek, musiałby być odważny, taki który lubi raczej ostre kobitki ;P przede wszystkim musiałby być szczery i mieć w sobie to coś, coś ciekawego - intrygującego, musielibyśmy znaleźć jakiś wspólny język tak aby swobodnie móc się wymieniać poglądami i doświadczeniami, dobrze by było gdy miał jakąś pasję w życiu bo to jest coś co mnie pociąga, mógłby to być np jakiś sport, lub sztuka walki, lubię typowo męskich facetów, troche w typie macho, ale takich którzy potrafią opiekować się kobietą ale też traktować ją na równi, lubię wysokich mężczyzn i raczej z ciemnymi włosami, oczami i karnacją, ale oczywiście nie skreślam pozostałych typów urodowych , bo niejednokronie np. blondyni mają w sobie to coś, fajnie byłoby gdyby cenił sobie również niezależność tak jak ja i lubił od czasu do czasu gdzieś wyskoczyć no i chyba to tyle... reszta wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałem przedwczoraj, oto długi opis :D

 

-Mam na imię Marcin i niedługo skończę 27 lat, raczek zodiaczek :D . Jestem średniej wysokości facetem około 175-176cm, mam bardzo szybką przemianę materii, więc jestem szczupły, zero tłuszczyku na ciele, za co dziękuję matce naturze :poklon:

Mam ciemne oczy i troszkę dłuższe ciemnobrązowe włosy(zazwyczaj ścinam na krótko i zostawiam aż odrosną do mniej więcej tej długości co ma Iglesias), nie raz spotkałem się ze słowami, że przypominam latynosa, włocha czy cypryjczyka. Nawet pani psycholog na naszych warsztatach psychologicznych mówiła do mnie los marcinos hehe :D To pewnie przez to też, że posiadam taką mini bródkę miedzy ustami a brodą jak czasami można to zauważyć u hiszpanów(czasami to zgalam). Przypominam niektórym podobno trochę Dan Balana w teledysku Chica bomb :dancingbanan: Nie mam włosów na klacie czy plecach podobno niektórym to przeszkadza, więc piszę żeby nie było hehe :P

 

-Co powinna o mnie wiedzieć potencjalna wybranka? hmmm.. :D

Nie wyznaje żadnej religii i wierzę po swojemu w kogoś kto stworzył wszechświat. Dlaczego nie wyznaję żadnej religii? bo mam swój honor i jestem typowym dzieckiem indygo. Zmuszano do nich i za dużo krwi przelano. Takie religie na pewno nie są dobre a już na pewno nie ci bogowie. Myślę, że jeśli istnieje jakiś kreator tego świata to będzie ze mnie bardziej zadowolony gdy wierzę w niego po swojemu.

Nie lubię monotonii, jestem spontaniczny, ale lubię też coś zaplanować tutaj też ujawnia się moja kolejna cecha strategiczne myślenie. Bywają tygodnie w których potrzebuję spokoju i odcięcia się od wszystkiego innego, lubię też dłużej pospać, najbardziej aktywny jestem pod wieczór.. z rana lepiej ze mną nie rozmawiać ;P doskonale panuję nad złymi emocjami, raczej nie jestem wybuchowy, unikam kłótni a tym bardziej awantur, nie lubię też jak ktoś w mojej obecności się kłóci wtedy mówię takim osobom, że takie rzeczy da się załatwić na spokojnie. Uwielbiam pomagać bezinteresownie myślę, że jestem altruistą, nie lubię też jak komuś dzieje się krzywda, nie palę, nie piję nawet kawy, poza oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki nie mam chyba żadnych uzależnień :D mam otwarty umysł i jestem również otwarty na wszystko, uwielbiam się przytulać do tej pory nawet potrafie podejść do swojej mamy i ją po prostu przytulić :) często tak też łagodzę konflikty, mam duszę romantyka i jestem marzycielem a dzięki mojej wyobraźni mogę nieźle zaskoczyć. Można mi zaufać, jestem stały w uczuciach, nienawidzę kłamstw nawet drobnych, dotrzymuję obietnic, zawsze doceniam kogoś starania lub pracę, doceniam piękno i jestem wrażliwy, nawet najmniejsza głupotka potrafi sprawić mi radość i mogę wtedy cieszyć się jak dziecko, szybko zrywam znajomość jeśli jest toksyczna. Kocham spacery! szczególnie wieczorem i nad akwenem wodnym ^^ ale pływać nie umiem :D wciąż czekam na kogoś kto mnie kurczę nauczy, nie lubię klubów jak już to jakiś koncert czy festiwal. Dobrze znam sie na komputerach, zawsze chciałem zwiedzić kraje egzotyczne i próbować ich regionalne przysmaki ^^

mam fetysz do kobiecych włosów gdy się przytulam uwielbiam je poczuć jak pieknie pachną itd, lubię je dotykać :D świetnie robie masaż, jestem przeciwny systemu monetarnemu i niewolnictwu państwowemu

 

-Kobieta jakiej szukam to normalna, porządna kobieta, bez urazów psychicznych po poprzednich związkach, która szuka stałego i stabilnego związku opierającego się na szczerości, zaufaniu i potężnym uczuciu. Nie obchodzi ją status, rzeczy materialne czy bóg wie co tam jeszcze co sie wyklucza i nie ma nic wspólnego z prawdziwym uczuciem. Chce być jedynie szczerze kochana, doceniana i sama wyleje z siebie w pełni to co w niej jest najlepsze i nic ja innego nie będzie obchodzić. Osoba która potrafi i chce okazywać swoje uczucia i chce zeby jej połówka czuła się kochana, nie ukrywam zależy mi na tym i bardzo mi tego brakuję bo należę do osob, dla któych główną i najważniejszą aspiracją życiową jest miłość i szczęście rodzinne. Szukam kobiety o szczupłej lub normalnej sylwetce do 173cm wzrostu, ze skłonnościami do częstego przytulania, lubi szczupłych facetów, szczera, odpowiedzialna, raczej spokojna nie może być wybuchowa lub kłótliwa od razu mówię, że to sie nie przejdzie i od razu się spieprzy :D najlepiej kobieca dla której zwiewna sukienka nie jest obca, ktoś kto nie rzuca wszystkiego gdy jest źle tylko stara się to jakoś naprawić, nie unosi się ciagle dumą i nie zakłada czegoś z góry wiele kobiet tak niestety robi. Co do reszty to spróbuj dopasować się do tego co napisałem pod 2 i 3 myślnikiem czy pasujemy do siebie i tyle :-)

 

aha jeśli chodzi o fotkę dam na priv swoje fb gdzie sobie zobaczysz jakiej muzyki słucham, jakie filmy, seriale lubie i jak wyglądam :-)

 

haha ale wyszło tego :D

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-mam 23 lata

-jestem średniego wzrostu, ciemne półdługie włosy, kolor oczu określam jako moro

-wady... bez wad jestem ;) w każdym razie chaotyczność i uszczypliwość chyba można podciągnąć pod wady

-co lubię? przede wszystkim książki - fantastykę, fantasy, magię i miecz. komiksy. muzykę - rock, metal, folk metal, jazz i poezję. lubię planszówki i gry mmo (choć ostatni raz grałam w mmo wieki temu). ćwiczę jogę. lubię stać przy garach (z jednym zastrzeżeniem - jestem wegetarianką, mięs raczej nie gotuję). lubię też motoryzację, piłkę nożną i żużel.

drażnią mnie ludzie nieczytający, zakochani w sobie, aroganccy.

-inteligentny, z poczuciem humoru, nieco wredny. mile widziany również wegetarianin. z długimi włosami najlepiej ;) obowiązkowo niekatolik, bo się w życiu nie dogadamy. zainteresowania podobne do moich. starszy powinien być - mężczyzna zaczyna się po trzydziestce ;)

w zasadzie to gdyby kandydat dla rubryki miał brata (niekoniecznie młodszego), to zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Ja co prawda nie do "rubryki" (kartoteki? ;)) ale pochwalić muszę (Asmica i Was) bo temat dobry i wielce mi się podoba (rzekłbym rozradowało się moje serce).

 

Jako, że lubię pomagać to i tu mam parę pomysłów.

 

Wg mnie lepiej by było pisać zalety o sobie, swojej osobie (tak jak w portfolio, żadna firma, fotograf nie pisze swoich wad bo po co). (Jak czytam to, że jedna pani napisała, że jest kolczasta to ciężko mi to sobie teraz wyobrazić ;)

 

Można się też po wypowiedziach na forum zorientować po części jaki ktoś jest (i co ważniejsze jaki ma stosunek do innych). Oczywiście nie we wszystko trzeba wierzyć. (był taki film uwierz w ducha).

 

Może następnym (logicznym) krokiem tu będzie zorganizowanie "pisania ze sobą" w jakiś sposób (a może już to robicie, nie wiem) taki odpowiednik 10 minutowej randki w ciemno albo zadaj potencjalnemu partnerowi 3 pytania. Albo wspólny temat (dla wszystkich) wspomniane wcześniej trzy pytania, na które każdy odpowiada wg swojej woli.

 

Ogólnie temat mi się podoba. Warto go rozwijać.

Może trafi się też fan anime ;)

 

pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic

Bardzo dobry pomysł, jeżeli kogoś będą interesować wady to zawsze może o nie zapytać. Pomyślę o wyedytowaniu pierwszego postu.

btw ja lubie anime, ale nie uważam się za fana anime, ponieważ obejrzałem tylko trzy w ciagu wielu lat.

Dragon Ball (all)

Naruto (jestem w trakcie)

Czarodziejka z księżyca (jak byłem mały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A to nie lepiej już sprawdzić kartami potencjalne "wariacje" par.

 

Szybko i sprawnie :D

 

No i jeszcze taka sprawa, że portali randkowych jest pełno by dopasować się do wyglądu itp osobiście stawiałbym na wspólne zainteresowania i tą drogą szukał potencjalnego partnera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic
Witam,

 

A to nie lepiej już sprawdzić kartami potencjalne "wariacje" par.

 

Szybko i sprawnie :D

 

No i jeszcze taka sprawa, że portali randkowych jest pełno by dopasować się do wyglądu itp osobiście stawiałbym na wspólne zainteresowania i tą drogą szukał potencjalnego partnera ;)

jeśli ktoś wierzy w karty to też zawsze jakieś wyjście. Portali randkowych oczywiście nie polecam, a dlaczego? a to juz polecam samemu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, przeedytowałam trochę swój post. myślę, że skoro to ezo forum, to każdy może dorzucić swój znak zodiaku, a co, stać nas ;)

też nie lubię portali randkowych, dziwni ludzie tam są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic
ha, przeedytowałam trochę swój post. myślę, że skoro to ezo forum, to każdy może dorzucić swój znak zodiaku, a co, stać nas ;)

też nie lubię portali randkowych, dziwni ludzie tam są.

ja też 4 dni temu edytowałem troszkę swój post, bo doszedłem do wniosku, że był zbyt chaotycznie napisany a to przez to, że chciałem napisać wszystko i pisałem wszystko co mi przychodziło nagle do głowy ^^ zredukowałem go do informacji, które są przydatne.

 

Koleżanka opowiadała mi jak to jest na takich portalach randkowych i jak to jest z kobietami..

zazwyczaj jest tak, że obojętnie jaka kobieta ma zapchaną skrzynkę wiadomościami najpierw przez tych co szukają kogoś na siłę, łajdaków, którzy są na nią napaleni, lovelasów i jeszcze gorszych od lovelasów a ci bardziej wartościowi są spychani na sam koniec. W ostateczności po paru wiadomościach taka kobieta ma dosyć i nie czyta kolejnych ofert ^^ po za tym taka kobieta przez to, że sama ma kilkanaście lub kilkadziesiąt ofert dziennie, sama nie przegląda ogłoszeń innych panów :P to troche przykre.

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ja po tygodniu uciekłam stamtąd, ale mój znajomy mówił, że to zależy, są kobiety, które same zaczynają znajomość. Jeden dostał nawet propozycję spotkań od prostytutki :( ale prawda jest taka, że nowy użytkownik, zwłaszcza na dużym portalu, zostaje zalany wiadomościami. Wiele z nich wygląda tak: "Hej, masz fajny opis. Popiszemy?" albo "Ładne masz foto, chcesz się spotkać?". Na takie coś mało kto zadaje sobie trud, by odpowiedzieć :) Nie mówiąc o wiadomościach w rodzaju: "Ładna jesteś, a ja mam dziś wolną chatę" - takich też dostałam mnóstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic

a no tak, portal randkowy to i prostytutki próbują klienta złapać hehe ogólnie ludzie nie podchodzą do tego poważnie i dopóki tak będzie to takie serwisy będą bezużyteczne. Chyba, że na szybki numerek. Ja osobiście nigdy nie korzystałem z tego typu portali, chociaż przyznam się, ze na jednym założyłem konto zdaje się na dopasowani czy jakoś tak. Tam na początku trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań i potem rozwiazać test, po którym dopasowywało ci osoby do ciebie pod względem charakteru. Ale po rozwiązaniu testu nigdy już tam nie wszedłem :D

 

 

Edit: może żeby tu nie zaśmiecać ofert piszmy na pw :P edytuj też swoj post jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Jacek Bartnicki

Ja się dopisuje do Waszej bazy ofert.

 

Imię: Jacek

wiek: 27 lat

znak zodiaku: Panna

Wyznawana wiara: Rzymskokatolicka,

 

Czego szuka: przyjaźni, ciekawych znajomości, kogoś miłego, (kobiety lub mężczyzny).

 

Odkąd skończyłem 12, 13 lat zajmowały mnie tematy takie jak ufo, obce cywilizacje i wszystko co z tym związane. Wydawało mi się to prawdziwe i ciekawe. Po latach dalej lubię się tym zajmować.

 

Lubie także gry rpg w stylu Lochy i Smoki (Dungeon i Dragons), spokojną muzykę (szczególnie taką graną na pianinie lub fortepianie), lubię się zachwycać (np. patrząc na zachód słońca), od czasu do czasu napiszę wiersz lub opowiadanie.

Mam dwie siostry i jednego brata (wszyscy starsi ode mnie. W przyjaźni jestem wierny.

 

To by było na tyle. Jeżeli czujesz, że chcesz do mnie napisać to zapraszam ;) Ja także chętnie do Ciebie napiszę.

 

pozdrawiam.

Edytowane przez Jacek Bartnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ja się dopisuje do Waszej bazy ofert.

Odkąd skończyłem 12, 13 lat zajmowały mnie tematy takie jak ufo, obce cywilizacje i wszystko co z tym związane. Wydawało mi się to prawdziwe i ciekawe. Po latach dalej lubię się tym zajmować.

 

bo jest prawdziwe, w nauce istnieje wiele absurdalnych i sprzecznych teorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime akurat nie lubię, ale to szczegół :) Sama idea portali randkowych nie jest zła natomiast trzeba zachować ostrożność po prostu - zwłaszcza jak dochodzisz do wniosku, że można by się w końcu spotkać z tą drugą osobą siedzącą przed monitorem :D

 

-----

Mam nadzieję, że białobrzegi to dobre miejsce na weekendowy wypad.

ja też nie lubię animy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odświeżę temat :) Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zajrzy :)

 

Wiek: 27,

Znak zodiaku: panna

Miasto: Lublin

 

Opis siebie: Jestem filigranowa blondynką o brązowych oczach; sympatyczną, bezkonfliktową o otwartym umyśle; od wielu lat wegetarianką. Co do rozwoju duchowego to poznałam wiele ścieżek ( huna, buddyzm, reiki, regresing i inne) i na wiele jestem otwarta. Nie dogadam się tylko z wyznawcami wielkich religii monoteistycznych ( chrześciaństwo, islam, judaizm). Obecnie zgłębiam temat szamanizmu i roślin mocy.

Lubię spędzać czas na koncertach rockowych/metalowych i festiwalach filmowych, dobrze by było gdybyś mógł mi w tym towarzyszyć :)

 

Facet idealny: Pociągają mnie mężczyźni pewni siebie i swojej wartości, o otwartym sercu, umiejący obdarzać miłością a także wygadani i elokwentni. Co do wyglądu zewnętrznego to preferuje długie włosy, alternatywne ciuchy i wysportowaną sylwetkę. Akceptuję równiez piercing i tatuaże ( byle z umiarem :) ). Uwielbiam artystyczne dusze i z taką dogadam się najprędzej :)

 

Jestem otwarta również na przyjaźnie, chętnie spotkam się z inspirującymi osobami z mojego województwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...