Skocz do zawartości

Wygrana w konkursie (ZWERYFIKOWANY)


Trida

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy :)

Biorę udział w konkursie - fitness motywatory 2014.

Zostałam nominowana do Finału i zaproszona na galę rozdania nagród, która odbędzie się w Warszawie.

 

Zadałam kartom pytanie:

Jaka jest szansa, że wygram owy konkurs

Umiarkowanie, Świat, królowa buław

 

Niestety Umiarkowanie na początku wstrzymuje cała resztę wg mnie.

Niby Świat to moje szczęście, wyjście 'na salony' a królowa buław to działanie i potencjał. Radość z sesji zdjęciowej (to jest jedna z nagród) ale to umiarkowanie.... Chyba wygrana pozostanie w strefie marzeń :P

 

Będę wdzięczna za sugestie, bo zastanawiam się, czy jest sens jechać. Nie chodzi o to, że ohh jak nie wygram to foch ale sam wyjazd jest dla mnie trochę kosztowny a zamiast wydawać na to pieniądze wolałabym kupić w to miejsce odżywki, suplementy i np spodnie na siłownie.

Odnośnik do komentarza
Gość björn
Umiarkowanie, Świat, królowa buław

 

Kurcze, wg mnie pierwsza karta zawsze jest najważniejsza, bo pokazuje albo sedno sprawy, albo osobę, dzięki której coś jest możliwe, albo nas samych, a zwykle jest bezpośrednią odpowiedzią na pytanie zaczynające się od "czy...".

 

Uważam, że niestety głównej wygranej nie będzie (pierwszego miejsca), ale jakieś wysokie miejsce na podium (jedna z pierwszych pozycji)/jakieś wyróżnienie - owszem.

 

Mimo wszystko, powinnaś być z siebie dumna! :-)

Odnośnik do komentarza

Jaka jest szansa, że wygram owy konkurs

Umiarkowanie, Świat, królowa buław

hmm... może to umiarkowanie wskazuje, że jury miało trudny wybór... takie swego rodzaju wyrównane szanse dla wszystkich. Więc niczego bym tu nie przesądzała.

Będzie to dobre miejsce na pewno... z resztą Gratuluję Ci, że tak daleko "zaszłaś" :buzki:

Z główną wygraną niestety mi się nie kojarzą... ale ten świat mnie zastanawia... może to być coś w rodzaju właśnie zakończenia konkursu i królowa buław u mnie akurat na najbardziej szczęśliwą w talii nie wygląda... ale coś tam w "łapce" trzyma... skłaniam się więc do tego "wysokiego miejsca"...

Odnośnik do komentarza

Albo, w Umiarkowaniu przy Świat zostanie doceniony Twój perfekcjonizm i uznanie w towarzystwie. Królowa buław do "świata" fitness mi bardzo pasuje.

Rozważasz co zrobić ( czytam w wątku) i to właśnie jest to Umiarkowanie...Daj się ponieść okazji. Majtki do ćwiczeń nie są aż tak ciekawe jak doświadczenie, które jest Ci dane :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak dla mnie karty pokazały Twoje Umiarkowane podejście do wyjazdu w Świat i ruszenia się na tę galę Królowa Buław...

 

Nie mniej uważam jak Viv... bez względu na wynik jest to duża sprawa, okazja do poznania nowych ludzi itd... ja bym pojechała :usmiech:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

swietne karty! Umarkowanie nie musi tu pokazywac wstrzymania wygranej, lecz twoje wahanie sie czy jechac w Swiat pokazac jaka krolowa bulaw jestes :) lub po prostu aktywnosc fizyczna zw. z konczynami dolnymi ( nogami ) ich trening, pokazywanie ich perfekcynych miesni i sprawnosci :)

 

na karcie Swiat jest jakby laurowy wieniec zwyciestwa, co sugeruje wygrana , osiagniecia, poczujesz sie ukoronowana jak ta krolowa bulaw , tez sie uwazam, ze ona tu do sportu i aktywnosci pasuje idealnie.

Moze kogos poznasz kto ci otworzy droge do kariery miedzynarodowej? (XXI)

 

na moje oko powinnas jechac. Powodzenia!

 

bezkartowo: moze warto skontaktowac sie z uczestnikami zawodow ( by wspolnie znalezc nocleg)

lub organizatorami zawodow ? bo moze nie tylko ty masz tym Problem.

Edytowane przez Lakshmi
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
bezkartowo: moze warto skontaktowac sie z uczestnikami zawodow ( by wspolnie znalezc nocleg)

lub organizatorami zawodow ? bo moze nie tylko ty masz tym Problem.

 

Tutaj organizator zaproponował nocleg w hotelu w promocyjnej cenie - 200zł za noc ;)

 

Roszpunko - odpowiem na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Moi drodzy :)

Biorę udział w konkursie - fitness motywatory 2014.

Zostałam nominowana do Finału i zaproszona na galę rozdania nagród, która odbędzie się w Warszawie.

 

Zadałam kartom pytanie:

Jaka jest szansa, że wygram owy konkurs

Umiarkowanie, Świat, królowa buław

 

Niestety Umiarkowanie na początku wstrzymuje cała resztę wg mnie.

Niby Świat to moje szczęście, wyjście 'na salony' a królowa buław to działanie i potencjał. Radość z sesji zdjęciowej (to jest jedna z nagród) ale to umiarkowanie.... Chyba wygrana pozostanie w strefie marzeń :P

 

Będę wdzięczna za sugestie, bo zastanawiam się, czy jest sens jechać. Nie chodzi o to, że ohh jak nie wygram to foch ale sam wyjazd jest dla mnie trochę kosztowny a zamiast wydawać na to pieniądze wolałabym kupić w to miejsce odżywki, suplementy i np spodnie na siłownie.

 

Po przeczytaniu początku stwierdziłam, że chętnie zobaczyłabym Twoją figurę :D

 

No, ale przejdźmy do rzeczy... Na pewno będzie to dla Ciebie fajny czas, pokażesz się, będziesz z tego dumna. Innym również spodobają się efekty. Ale czy zdobędziesz pierwsze miejsce? No nie wiem... niby świat ok, ale on może wskazywać właśnie ten wyjazd :) Szanse na nagrodę są na pewno! :D

POWODZENIA :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Na początek gratulacje:-)

Myślę, ze Umiar pokazuje tutaj Twoją obecną sytuację, a raczej Twoje nastawienie do tematu. Zastanawiasz się, rozważasz, masz myśli, by oddalić się od sprawy. Świat z Q buław to satysfakcja i spełnienie. Moim zdaniem możesz coś ugrać i podium niewykluczone:-)

Powodzenia

P.s. napewno przyniesie Ci to satysfakcję i dumę z samej siebie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Dziękuję Marto ^_^

 

Nooo coraz bardziej się skłaniam, żeby nie jechać, bo to mega duży wydatek dla mnie będzie :/

 

- ciekawe, ze karty nie pokazuja kwestii finansowej..

 

- czyli jesli nie pojedziesz teraz, to sie wszystko wstrzyma ( XIV) i dopiero nastepnym razem , w przyszlosci pojedziesz na jakies zawody i wygrasz :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

ja bym jechała :)

 

świat i królowa buław to piękne, optymistyczne karty, więc nawet jak nie wygrasz, możesz jednak coś zyskać dla siebie :)

umiarkowanie może pokazywać szanse 50:50 - szansa jest zawsze :)

Odnośnik do komentarza

dzis rano obudzilam sie i mialam taka wizje twych kart: nie wygrasz tylko i dlatego bo nie zdecydujesz na wyjazd.. karty juz w chwili losowania to 'wiedzialy'

 

 

 

 

czy za 10 lat, te koszty wyjazdu beda miec znaczenie? czy raczej cenniejsze beda niezapomnane przezycia...i wspomnienia...... ;)

 

ale nawymyslalam.. ;)

 

ale co jesli bys wygrala???

Edytowane przez Lakshmi
Odnośnik do komentarza

juuhuu!! jeee!! trzymam kciuki i nie tylko ja , Prawda dziewczyny? :-)

 

 

zobacz ten filmik jak podejmowac trafne decyzje ,w ogole wszystkie filmiki tego chlopaka (tez ma doswiadczenia w sporcie) ci polecam:

[video=youtube;_ni0vbi3YUw]

 

sorry, ze tak bezkartowo, ale nie moglam sie powstrzymac ;) bo bardzo sie ciesze ze jejdziesz na konkurs

Odnośnik do komentarza

Co do Umiarkowania to Barbara Moore w ksiazce dolaczonej do Steampunk Tarot napisala , ze glowne znaczenie tej karty to : wlasciwa rzecz we wlasciwym czasie i wlasciwym miejscu. Umiarkowanie to nie mniej i nie wiecej jak tylko perfekcja . A jej zyciowa wskazowka: Umiarkowanie jast srodkiem Kola Fortuny I jesli nie chcesz byc popychana dookola przez slepy los spraw by Umiarkowanie bylo twoim celem.

U mnie czasem Umiarkowanie zapowiada , ze cos pojdzie mi z latwoscia , zwlaszcza gdy wymaga to wykazania sie jakimis umiejetnosciami lub jesli obawiam sie czy jestem w tym wystarczajaco dobra.

 

Powodzenia!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Umiarkowanie według mnie to pokazywanie swoich umiejętności-przelewanie z kielicha do kielicha-karta raczej według mnie pozytywna być może nie gwarantuje faktycznie wygranej ale równiez nie gwarantuje przegranej:P a jak sie pokusze ze drugie miejsce to dostane po łapkach? Świat oczywiscie sugeruje podróż:) a Buławowa to celebrytka:) Buziaczki ja Ci życzę dobrze spedzonego czasu i przede wszystki najwazniejsze ,że próbujesz i nie wątpisz w siebie:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jaka jest szansa, że wygram owy konkurs

Umiarkowanie, Świat, królowa buław

 

Nawet jeżeli z miejsca będziesz umiarkowanie zadowolona warto pojechać ze względu na świat i królową :) Ogniście wyruszysz w karierę i na okładki :) Może umiarkowanie będziesz zadowolona z samej nagrody - z tego co pisałaś szału nie ma :) Moim zdaniem podium może być :) Ale w takiej metamorfozie każdy jest zwycięzcą zwłaszcza tak daleko :) Gratulacje!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję jeszcze raz wszystkim za karty.

Cóż - Umiarkowanie mnie wstrzymało, bo nie pojechałam. Jednak.

A dlaczego?

Bo w czwartek - piątek dowiedziałam się, że konkurs jest ustawiony i gdy tylko zobaczyłam dziś rano wyniki - potwierdziło się. Moja intuicja wariowała, gdy zobaczyłam kapitułę i w pt dowiedziałam się dlaczego :)

 

Zawiedziona wybitnie nie jestem, bo w zamian pojechałam wczoraj na zakupy, gdzie kupiłam trzy śliczne, bardzo kobiece sukienki :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Trido, nie czytałam całosci, ale ja bardzo lubię kartę umiarkowanie. Wiele razy pokazała mi sie z pozytywnej strony. Ja widzę tutaj szansę dla Ciebie i zadowolenie. Coś zyskasz i jechałabym.

 

uups, wątek wyżej: nie pojechałaś jednak

Odnośnik do komentarza

Czyli Umiarkowanie znowu pokazało, że coś się nie wydarzy, hmmm. Taka to karta, wstrzymuje sytuację, choć myślę, że sukces masz w tej dziedzinie pisany, na przyszłość, Królowa Buław to spełniona kobieta fit:), za około 14 miesięcy ;),,

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że nie tylko ja uważam, że konkurs był ustawiony.

Na stronie fb organizatorów kilka osób się wypowiedziało w tej kwestii więc coś wg mnie jest na rzeczy ;)

 

Marcepanko - mam taka ogromną nadzieję :D i na pewno będę informowała ;) (o ile bd jeszcze na Forum :P)

Odnośnik do komentarza

Trido za moja marna interpretacje punkty mi sie nie należą. I gdzie sie wybierasz?M Masz zamiar stąd znikać?

Ciekawe jest to, co piszesz o ustawionych wynikach. Karta umiarkowanie: ten anioł przelewa z dzbanka do dzbanka. nic nowego. wszystko wiadome. W sumie pasowałoby. Takie luźne skojarzenie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...