Skocz do zawartości

Mój lipiec


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

-

 

Już kawał czasu nie stawiałam sobie miesiecznych kart :)

 

Małe nakreślenie : samotna, studentka, idąca do tymczasowej pracy w tym miesiącu, planująca wyjazd w ostatni/przedostatni dzień miesiąca.

 

aura - kapłan, 4denarów, rycerz mieczy

Wyciągnę jakąś naukę w tym miesiącu. Ogólnie będzie fajnie, nic nadzwyczajnego...

uczucia – 4mieczy, 5buław, rycerz denarów, cesarzowa, rycerz buław

Początkowo będę wycofana, niechętna do uczuć, będzie to dość burzliwy okres. Będę się kierowała zdrowym rozsądkiem. Być może pojawi się jakiś facet, któremu będę mogła zaufać, będzie on działał.

rodzina – król pucharów, królowa mieczy, as denarów

Tu pierwsze co skojarzyła mi się mama i jej facet - u nich widać szczęście, nowe przedsięwzięcia/plany.

otoczenie – kochankowie, 8pucharów, pustelnik, 6mieczy

Będę musiała dokonać pewnych wyborów, z czym wiąże się rozdarcie wewnętrzne. Odetnę się od pewnych osób i sytuacji.

niespodzianka – as buław, sąd, śmierć, cesarz, kapłanka, 6pucharów

Pojawi się pewna szansa, coś nowego, ale będę musiała to porządnie przemyśleć ( włącznie ze swoim dotychczasowym postępowaniem/życiem ). Czekają mnie ważne zmiany oraz odcięcie od pewnych sytuacji.

Edytowane przez Ciastko08
Proszę :)
Odnośnik do komentarza
aura - kapłan, 4denarów, rycerz mieczy

Trochę pracy, trochę ruchu ale w dużym zamyśleniu. Bez wielkich rewelacji ale 4 denków też pokazuje pracę, chęć zarobienia jak największych pieniążków, które bd mogła wykorzystać na wyjeździe.

Nie wiem tylko, czy nie wypadnie Ci niespodziewany wydatek w tym mieczowym :/

 

uczucia – 4mieczy, 5buław, rycerz denarów, cesarzowa, rycerz buław
Koleżanka to czasu na to nie bd miała ;) coś będzie ale raczej piwko niezobowiązujące i zajmiesz się sobą niż wakacyjnymi romansami. Przynajmniej w lipcu :)

 

rodzina – król pucharów, królowa mieczy, as denarów
Będzie wsparcie od rodziny, takie merytoryczne i emocjonalne też. Jak bd miała kłopoty to na pewno sama nie zostaniesz. I nawet mogą paść słowa – ‘jak coś to pożyczymy Ci pieniążki’ bo z tą pracą różnie może być.

 

otoczenie – kochankowie, 8pucharów, pustelnik, 6mieczy
oj coś mi się wydaje, że Ty naprawdę za dużo czasu na znajomych mieć nie będziesz… Będziesz chciała no ale niestety :/ praca Cię chyba pochłonie.

 

niespodzianka – as buław, sąd, śmierć, cesarz, kapłanka, 6pucharów
Miłe spotkanie z kimś z przeszłości :)
Odnośnik do komentarza

Będziesz chciała uzbierać pieniązki ,ale cos nie do końca pójdzie zgodnie z planem. Tutaj mi wygląda,że coś u Ciebie w domu może rodziców wypaść jakis wydatek i zastanowisz sie nad tym czy ich nie wesprzeć..W uczuciach raczej będziesz trzymala się jak najdalej sytuacji które mogłyby wywołać u Ciebie w zyciu zamieszanie..Wolisz w obecnej chwili raczej byc bierna i obserwować otoczenie..Niespodzianka może być okazja ze nastąpi jakiś impuls do załatwienia/wyjaśnienia jakiejs sytuacji z przeszłość może nie do końca kolorowej,jasnej ale dla Ciebie waznej.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

aura - kapłan, 4denarów, rycerz mieczy

pierwsza połowa miesiąca upłynie dobrze, spokojnie, momentami nawet poczujesz nudę lub poczujesz zastój, tęsknotę za czymś. W drugiej połowie miesiąca pojawią się możliwości na ciekawe spędzanie czasu za sprawą pewnego mężczyzny.

 

uczucia – 4mieczy, 5buław, rycerz denarów, cesarzowa, rycerz buław

w drugiej połowie miesiąca uaktywni się mężczyzna, z którym spędzisz miło czas. Będzie adorować Cię i wychodzić z propozycjami różnymi by miło spędzić czas.

 

rodzina – król pucharów, królowa mieczy, as denarów

spokojnie będzie, możliwe,że mama będzie chciała porządzić w domu i wyjdzie z jakąś sugestią albo zorganizuje coś rodzinnego? Chyba,że szykuje się rodzinne spotkanie, wesele w przyszłym miesiącu?

 

otoczenie – kochankowie, 8pucharów, pustelnik, 6mieczy

rodzina będzie obok Ciebie i eks się pojawi ( 8 kielichów). Początkowo możesz chcieć się trzymać na dystans, ale chyba uda mu się Ciebie zmiękczyć :-)

 

niespodzianka – as buław, sąd, śmierć, cesarz, kapłanka, 6pucharów

odzew mężczyzny, z którym już Cię coś łączyło i być może nie chcesz, nie planujesz powrotów z daną osobą, ale mimo to odrodzą się emocje i uczucia.

 

Udanego miesiąca :buziak:

Odnośnik do komentarza

Małe nakreślenie : samotna, studentka, idąca do tymczasowej pracy w tym miesiącu, planująca wyjazd w ostatni/przedostatni dzień miesiąca.

 

aura - kapłan, 4denarów, rycerz mieczy

Aura podejmowania decyzji, kierowania sie zasadami, 4 den moze pokazywac trzymanie sie pewnych wzorocow, troche tez napiec w rycku mieczy

 

uczucia – 4mieczy, 5buław, rycerz denarów, cesarzowa, rycerz buław

Odpoczynek, chyba jakas klotnia sie pojawi, ale po niej pogodzenie, poczujesz sie lepiej po niej, jakby Twoje oczekiwania zostaly spelnione

 

rodzina – król pucharów, królowa mieczy, as denarów

Czyzby rodzice szykowali nowy zakup?

 

otoczenie – kochankowie, 8pucharów, pustelnik, 6mieczy

Milo i przyjaznie potem bedziesz musiala zajac sie innymi sprawami

 

niespodzianka – as buław, sąd, śmierć, cesarz, kapłanka, 6pucharów

Pojawi sie szansza odnowienia jakiejs relacji

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

aura

Fakt, chcę uzbierać pieniądze/pracować, kilka niespodziewanych rzeczy do kupienia wypadło ( ale nic wielkiego ), miesiąc spędzony pozytywnie, trochę pracy, trochę ruchu, trochę spotkań.

uczucia

Niezobowiązujące piwka, miło spędzony czas również, odpoczynek jak najbardziej, obeszło się bez kłótni ( choć byłam dość wybuchowa w tym miesiącu, ale było buch i zaraz spokój ).

rodzina

Wsparcie, harmonia. O żadnym zakupie nic mi nie wiadomo, chyba, że podciągnąć pod to można remont pokoju mamy ( jakby niepatrząc to trzeba było kupić to i owo ;P )

otoczenie

Czasu aż tyle co zwykle nie było, ale znajdowałam go dla znajomych ( niestety nieco mniej niż zwykle ).

Daffne, eks się nie pojawił, ale dość bliski kumpel - niegdyś ciągnęło nas do siebie, nadal tak jest...

niespodzianka

Tutaj traf dla Was wszystkich ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...