Jump to content

Czy runy sa przeciwko kosciolowi?


Zerdyl

Recommended Posts

Czemu wszystko co jest ciekawe i moim zdaniem nie ma zwiazanego z czyms zlym jest zakazane ;/ W Boga wierze, ale przeciez Bog jest w roznych postaciach, wiec czemu jak inna religia sie zajmuje to jestem bee :/ Wytlumaczcie co nofe robic jako chrzescijanin :/ Oprocz modlotwy :/

Link to comment
Share on other sites

Uprawiać np. medytacje chrześcijańską albo ignacjańską.

 

W Boga wierze, ale przeciez Bog jest w roznych postaciach, wiec czemu jak inna religia sie zajmuje to jestem bee :/

 

Uważasz, że Odyn, Thor, Loki, Freyja, Frigg czy Hell to jeden i ten sam Bóg:>?

Link to comment
Share on other sites

Jak mowilem, albo nie dopowiedzialem jest w wielu postaciach. Przynajmniej wg mnie. Pani od religii zawsze mowila, ze nie wazne czy wierzysz i modlisz sie do kamienia, buddy, czy do Boga Chrzescijanskiego, bo to jedna osoba. Jeden Bog stworzyl swiat, jeden Bog dal nam zycie. Ale moge sie mylic, bo nikt nie jest cudowny.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ezoforum.pl/chrzescijanstwo/80299-czemu-wszystko-jest-zabronione.html

W powyższym temacie wypowiadasz się, ze jesteś katolikiem. Co za tym idzie - powinieneś przestrzegać 10 przykazań a tam jest jak byk napisane: 'nie będziesz miał bogów cudzych przede mną' - zagłębiając się w Pismo Święte mamy napisane, że bóg jest w trzech osobach: Jezus, Jahwe i Duch Święty (Syn, Ojciec, DŚ) i nie ma mowy o czymś więcej. Wszystko ponad to już bożkowanie.

 

Pani od religii jakiego była wyznania :)?

Link to comment
Share on other sites

 

No Bog jest jeden, moim zdaniem. Nie ma Boszkow.

 

 

Kościół Katolicki wszelkie inne bóstwa (czy jak chcesz je nazywać - bożki) to demony, których czczenie oddala Cię od Boga, a jak to wplywa na zbawienie możesz się sam domyślić. Jako ministrant powinieneś mieć chociaż podstawy wiedzy w tym zakresie.

 

Przynajmniej wg mnie. Pani od religii zawsze mowila, ze nie wazne czy wierzysz i modlisz sie do kamienia, buddy, czy do Boga Chrzescijanskiego, bo to jedna osoba. Jeden Bog stworzyl swiat, jeden Bog dal nam zycie. Ale moge sie mylic, bo nikt nie jest cudowny.

 

Nauczanie Kościoła jasno mówi, że jeżeli ktoś odrzuca Jezusa na korzyść kamieni, buddy czy bożków nie dostąpi zbawienia. Krótko mówiąc - to do kogo się modlisz ma olbrzymi wpływ na to, co stanie się z Twoją duszą. Tak przynajmniej naucza Kościół.

 

KK 14. Sobór święty zwraca się w pierwszym rzędzie do wiernych katolików. Uczy zaś, opierając się na Piśmie świętym i Tradycji, że ten pielgrzymujący Kościół konieczny jest do zbawienia. Chrystus bowiem jest jedynym Pośrednikiem i drogą zbawienia, On, co staje się dla nas obecny w Ciele swoim, którym jest Kościół, On to właśnie podkreślając wyraźnie konieczność wiary i chrztu (por. Mk 16,10, J 3,5) potwierdził równocześnie konieczność Kościoła, do którego ludzie dostają się przez chrzest jak przez bramę. Nie mogliby tedy być zbawieni ludzie, którzy wiedząc, że Kościół założony został przez Boga za pośrednictwem Chrystusa jako konieczny, mimo to nie chcieliby bądź przystąpić do niego, bądź też w nim wytrwać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...