Skocz do zawartości

Lipiec(ZWERYFIKOWANY)


Gość Linkinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Linkinia

Lipiec

 

Uczuciapaź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

W uczuciach może się pojawić pan, który zrobi trochę zamieszania. Trochę flirtu i słów bez pokrycia, zwodzenie. Będę się kierowała zdrowym rozsądkiem i intuicją, co pozwoli mi uniknąć rozczarowania.

 

Przyjaźnieas kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Spokojnie i radośnie, stały krąg osób. Mogę za kimś tęsknić albo mieć poczucie, że ktoś nie docenia mnie, nie poświęca uwagi.

 

Nieoczekiwane9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

Ktoś wobec mnie zdystansowany zaproponuje spotkanie.

 

Najważniejsze wydarzenie XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

Mogę unikać jakiejś osoby, zasłaniając się wymówkami, czego w efekcie będę żałowała. Lub też wokół mnie może być oszustwo, ktoś zachowa się nie fair, ja na tym ucierpię.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

Może wyjść z propozycją, ale ja nie będę mogła. Może być też tak, że inny pan się tu pokazał, z którym się spotkam.

 

Co myślicie? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Uczucia paź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

na początku może być w Tobie więcej optymizmu, możesz być bardziej otwarta i przyjaźniej nastawiona, generalnie początek miesiąca powinien upłynąć w spokojnym tempie, następnie ktoś może Ci zajść za skórę, ale dasz sobie z wszelkimi kłopotami radę, ewentualnie może się pojawić jakaś przeszkoda, lecz poradzisz sobie z nią (nie obędzie się jednak bez wysiłku), bo "bitwie" możliwe, że zaczniesz rozmyślać nad tym wydarzeniem (albo nad całym miesiącem), może ktoś się zjawić i pojawią się rozterki uczuciowe

ogólnie to uczucia będą pod kontrolą, żadnej "erupcji wulkanicznej" nie widać :)

 

 

Przyjaźnie as kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

chyba zechcesz bardziej pobyć sama, zdasz się chwilowo na los, ale później może Ci ich brakować, zaczniesz o nich częściej myśleć... ewentualnie pod koniec miesiąca jakiś niewypał, ale samotne dość te karty...

 

 

Nieoczekiwane9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

chyba zdystansujesz się (albo ktoś) bardziej niż myślałaś do jakieś sprawy lub osoby, nie dasz się ponieść emocjom, chociaż w tej królowej możesz je bardzo silnie odczuwać...

 

 

Najważniejsze wydarzenieXV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

w 7 mieczach i pustelniku widzę poszukiwanie informacji na temat, który nie daje Ci wytchnienia (diabeł)

ewentualnie plany w jakimś kierunku zostaną pokrzyżowane i będzie trzeba się uciec do fortelu

 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

spotkania nie widzę...

król kielichów mówi mi, że często o nim myślisz

as mieczy oddziela tych władców od siebie, więc coś innego może Ci później zaprzątać głowę i na jakiś czas przestaniesz się nim przejmować

w królu buław także nie widać spotkania, jednak to bardzo męska karta i myślę, że jakiś pan (niekoniecznie ten z rozkładu) da Ci wyraźnie znać o swoim istnieniu

 

(jak wyskoczy mi denarowy/kielichowy, to wiem, że z spotkania nici - bardzo mnie więc ciekawi, jak będzie w tym przypadku)

Odnośnik do komentarza

Uczucia – paź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

 

będzie wyczekiwała czegoś, może czegoś co mogłoby się rozwinąć w coś więcej?

 

Przyjaźnie – as kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

hmm tak, raczej spokojnie postawisz na cos wartościowego może jakieś spokojne spotkania przy piwie

 

Nieoczekiwane – 9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

myślę, że ktoś może wyciągnąć Cię z tzw 4 ścian może jakiś wypad, wyjazd...

 

Najważniejsze wydarzenie – XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

hmmm diabeł mi pokazuje zazwyczaj jakiś stres być może będziesz musiała podjąć jakąś decyzję co do jakiejś osoby, która nie dokońca może być wobec Ciebie szczera?

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

spotakasz się

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Uczucia – paź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

pojawi sie najprawdopodobniej ktoś nieśmiało na Ciebie spoglądający, ale troszkę będzie sie pan ruszał jak mucha w smole co Cię może z lekka rozdrażnić i sprawić, że możesz poczuc rezygnacje, ale w drugiej połowie miesiaca na nowo obudzi się w Tobie zauroczenie i oczekiwanie na to by coś się zadziało, czego życzę :-)

 

Przyjaźnie – as kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

będzie sporo spotkań, rozmów ze znajomymi, głównie pierwsza połowa miesiąca, później zajmiesz się innymi sprawami.

 

Nieoczekiwane – 9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

nieoczekiwanie poczujesz obawę, lęk na myśl o pewnej osobie...mimo obaw odważysz się na relizacje czegoś, co Cię ucieszy. Może to być pierwszy krok w relacji, który otworzy drogę do czegoś więcej albo coś innego co da Ci wiatru w żagle :-)

 

Najważniejsze wydarzenie – XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

zmierzysz się z własnymi lękami, obawami i wyjdzie CI to na dobre.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

spotkasz się z nim.

Odnośnik do komentarza
Lipiec

Uczuciapaź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

Tutaj sinusoidalnie. Będą jakieś małe uczucia ale albo toś Cię zrani, albo dojdziesz do wniosku, zę na razie nie poważne związki Ci w głowie i odpuścisz sobie wielkie romanse na rzecz wakacyjnego flirtu.

 

Przyjaźnieas kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Tutaj dużo spotkań, miłych rozmów. Jednak jakiś weekendowy wyjazd może nie dojść do skutku z powodów finansowych :/

 

Nieoczekiwane9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz
Wyczuwam spotkanie z kimś, z kim dawno się nie widziałaś. Jakieś odnowie nieznajomości.

 

Najważniejsze wydarzenie XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz
Wydaje mi się, ze tutaj pokazuje się trochę wewnętrzna walka sama ze sobą. Poukładanie pewnych spraw, rzeczy, uczuć w głowie. Co będzie podszyte ‘kłótnią’ z samą sobą.

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag
Bardzo możliwe, że się spotkacie, o ile wcześniej ktoś inny nie zawróci Ci w głowie :)
Odnośnik do komentarza
Lipiec

 

Uczuciapaź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

Jakis pan bedzie probowal Ci omdlic oczy, ale uznasz ze nie dasz sie na to nabrac

 

Przyjaźnieas kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Bedziesz zadowolona

 

Nieoczekiwane9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

Jakas kobieta, bedzie chciala sie z Toba spotkac

 

Najważniejsze wydarzenie XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

Mozesz sie zorientowac, ze ktos omamia CIe, klamie, moze to ten pan z uczuc? Wykryjesz klamstwo i ulude i sie odetniesz

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag Nie bedzie spotkania z Panem, chociaz ten Mag na koncu..

Odnośnik do komentarza
Gość Linkinia

Mogę zweryfikować ostatnie pytanie, bo wyjeżdżam i nie będzie kolejnej okazji w lipcu.

Spotkaliśmy się. Napisałam do niego smsa, żeby poinformować, co się u mnie zdarzyło, popisaliśmy i dowiedziałam się, że nie jest w pracy, a w domu. Zadzwoniłam więc i spytałam, czy mogę do niego przyjść, bo mam dwie godziny do pociągu. Bardzo entuzjastycznie zareagował, zdziwił się, że jestem w tej miejscowości i zapraszał. Miło spędziliśmy czas - zachowywał się jak król kielichów i król buław ;)

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

Może wyjść z propozycją, ale ja nie będę mogła. Może być też tak, że inny pan się tu pokazał, z którym się spotkam.

 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

spotkania nie widzę...

król kielichów mówi mi, że często o nim myślisz

as mieczy oddziela tych władców od siebie, więc coś innego może Ci później zaprzątać głowę i na jakiś czas przestaniesz się nim przejmować

w królu buław także nie widać spotkania, jednak to bardzo męska karta i myślę, że jakiś pan (niekoniecznie ten z rozkładu) da Ci wyraźnie znać o swoim istnieniu

 

(jak wyskoczy mi denarowy/kielichowy, to wiem, że z spotkania nici - bardzo mnie więc ciekawi, jak będzie w tym przypadku)

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

spotakasz się

 

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag

spotkasz się z nim.

 

 

Bardzo możliwe, że się spotkacie, o ile wcześniej ktoś inny nie zawróci Ci w głowie :)

 

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z X? - Król kielichów, As mieczy, Król buław --> HB I Mag Nie bedzie spotkania z Panem, chociaz ten Mag na koncu..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Linkinia

WERYFIKACJA

Dziękuję za pomoc! Dopisałam kolorem weryfikację.

 

Lipiec

 

Uczuciapaź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

W uczuciach może się pojawić pan, który zrobi trochę zamieszania. Trochę flirtu i słów bez pokrycia, zwodzenie. Będę się kierowała zdrowym rozsądkiem i intuicją, co pozwoli mi uniknąć rozczarowania. --> trochę myślałam o jednym panu, ale później w sercu miałam tylko siostrzenicę, którą się opiekowałam...

 

Przyjaźnieas kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Spokojnie i radośnie, stały krąg osób. Mogę za kimś tęsknić albo mieć poczucie, że ktoś nie docenia mnie, nie poświęca uwagi. --> utrzymywałam konktaty z przyjaciółmi, a oni ze mną. Były ograniczone z racji wyjazdów, ale mogłam liczyć na wsparcie.

 

Nieoczekiwane9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

Ktoś wobec mnie zdystansowany zaproponuje spotkanie. --> kobieta z mojej dalszej rodziny zaproponowała mi spotkanie; dobrze się kiedyś dogadywałyśmy na imprezie rodzinnej.

 

Najważniejsze wydarzenie XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

Mogę unikać jakiejś osoby, zasłaniając się wymówkami, czego w efekcie będę żałowała. Lub też wokół mnie może być oszustwo, ktoś zachowa się nie fair, ja na tym ucierpię. --> tu było zamartwianie się złym stanem zdrowia jednej osoby w rodzinie i tym, jak to wpłynie na moje dalsze życie, czy się przeprowadzę na jakiś czas, by pomóc w opiece itp.

 

 

Uczucia paź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

na początku może być w Tobie więcej optymizmu, możesz być bardziej otwarta i przyjaźniej nastawiona, generalnie początek miesiąca powinien upłynąć w spokojnym tempie, następnie ktoś może Ci zajść za skórę, ale dasz sobie z wszelkimi kłopotami radę, ewentualnie może się pojawić jakaś przeszkoda, lecz poradzisz sobie z nią (nie obędzie się jednak bez wysiłku), bo "bitwie" możliwe, że zaczniesz rozmyślać nad tym wydarzeniem (albo nad całym miesiącem), może ktoś się zjawić i pojawią się rozterki uczuciowe

ogólnie to uczucia będą pod kontrolą, żadnej "erupcji wulkanicznej" nie widać :)

 

Przyjaźnie as kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

chyba zechcesz bardziej pobyć sama, zdasz się chwilowo na los, ale później może Ci ich brakować, zaczniesz o nich częściej myśleć... ewentualnie pod koniec miesiąca jakiś niewypał, ale samotne dość te karty...

 

 

Nieoczekiwane9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

chyba zdystansujesz się (albo ktoś) bardziej niż myślałaś do jakieś sprawy lub osoby, nie dasz się ponieść emocjom, chociaż w tej królowej możesz je bardzo silnie odczuwać...

 

 

Najważniejsze wydarzenieXV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

w 7 mieczach i pustelniku widzę poszukiwanie informacji na temat, który nie daje Ci wytchnienia (diabeł)

ewentualnie plany w jakimś kierunku zostaną pokrzyżowane i będzie trzeba się uciec do fortelu

 

Uczucia – paź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

 

będzie wyczekiwała czegoś, może czegoś co mogłoby się rozwinąć w coś więcej?

 

Przyjaźnie – as kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

hmm tak, raczej spokojnie postawisz na cos wartościowego może jakieś spokojne spotkania przy piwie

 

Nieoczekiwane – 9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

myślę, że ktoś może wyciągnąć Cię z tzw 4 ścian może jakiś wypad, wyjazd... --> tak miało być, ale nie wyszło.

 

Najważniejsze wydarzenie – XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

hmmm diabeł mi pokazuje zazwyczaj jakiś stres być może będziesz musiała podjąć jakąś decyzję co do jakiejś osoby, która nie dokońca może być wobec Ciebie szczera?

 

Uczucia – paź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

pojawi sie najprawdopodobniej ktoś nieśmiało na Ciebie spoglądający, ale troszkę będzie sie pan ruszał jak mucha w smole co Cię może z lekka rozdrażnić i sprawić, że możesz poczuc rezygnacje, ale w drugiej połowie miesiaca na nowo obudzi się w Tobie zauroczenie i oczekiwanie na to by coś się zadziało, czego życzę :-)

 

Przyjaźnie – as kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

będzie sporo spotkań, rozmów ze znajomymi, głównie pierwsza połowa miesiąca, później zajmiesz się innymi sprawami.

 

Nieoczekiwane – 9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

nieoczekiwanie poczujesz obawę, lęk na myśl o pewnej osobie...mimo obaw odważysz się na relizacje czegoś, co Cię ucieszy. Może to być pierwszy krok w relacji, który otworzy drogę do czegoś więcej albo coś innego co da Ci wiatru w żagle :-)

 

Najważniejsze wydarzenie – XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

zmierzysz się z własnymi lękami, obawami i wyjdzie CI to na dobre.

 

 

Tutaj sinusoidalnie. Będą jakieś małe uczucia ale albo toś Cię zrani, albo dojdziesz do wniosku, zę na razie nie poważne związki Ci w głowie i odpuścisz sobie wielkie romanse na rzecz wakacyjnego flirtu.

 

 

Tutaj dużo spotkań, miłych rozmów. Jednak jakiś weekendowy wyjazd może nie dojść do skutku z powodów finansowych :/

 

Wyczuwam spotkanie z kimś, z kim dawno się nie widziałaś. Jakieś odnowie nieznajomości. --> tak miało być, ale nie wyszło.

 

Wydaje mi się, ze tutaj pokazuje się trochę wewnętrzna walka sama ze sobą. Poukładanie pewnych spraw, rzeczy, uczuć w głowie. Co będzie podszyte ‘kłótnią’ z samą sobą.

 

Lipiec

 

Uczuciapaź kielichów, 5 mieczy, VI Kochankowie --> HB XI Sprawiedliwość, II Kapłanka

Jakis pan bedzie probowal Ci omdlic oczy, ale uznasz ze nie dasz sie na to nabrac

 

Przyjaźnieas kielichów, 9 denarów, 5 denarów --> HB XIV Umiarkowanie, V Kapłan

Bedziesz zadowolona

 

Nieoczekiwane9 buław, Królowa kielichów, 4 buław --> HB XIII Śmierć, IV Cesarz

Jakas kobieta, bedzie chciala sie z Toba spotkac

 

Najważniejsze wydarzenie XV Diabeł, 7 mieczy, IX Pustelnik --> HB IV Cesarz

Mozesz sie zorientowac, ze ktos omamia CIe, klamie, moze to ten pan z uczuc? Wykryjesz klamstwo i ulude i sie odetniesz

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...