Jump to content

ciąża / ślub z innym mężczyzną


anusia220

Recommended Posts

Witam,

 

Bardzo proszę o interpretację dwóch moich snów:

 

1. jestem w ciąży, mam już spory brzuch, nie rodzę, nic takiego się nie dzieje, czuję spokój i jakby ruchy dziecka, jestem szczęśliwa czasem wraz z narzeczonym z tego powodu, że jestem w ciąży, on czasem dotyka mojego brzucha (sen się kilka razy powtórzył i czasem był w nim mój narzeczony a czasem po prostu ja sama, zawsze we śnie siedzę sobie z wyprostowanymi nogami na łóżku, na którym właśnie śpię i patrzę sobie na swój brzuch)

 

2. sen z dziś: zbliżał się mój ślub z jakimś mężczyzną, zupełnie obcym, byłam strasznie nieszczęśliwa, czułam pustkę brak czegoś, chciałam odwołać ślub, czułam, że kogoś innego kocham i że nie mogę wyjść za tego mężczyznę, który ma zostać moim mężem.. dopiero lekko przebudzona zdałam sobie sprawę, że kocham mojego narzeczonego i że nie mogłam przypomnieć sobie o nim we śnie..

 

dodam, że za niecałe 3 miesiące mamy się pobrać z narzeczonym. mieszkamy razem od zeszłego roku. czy to ma jakiś związek? czytałam w sennikach, że może to być nie dobra wróżba, jak mam interpretować te sny?

 

z góry dziękuję za odpowiedzi,

pozdrawiam i czekam :)

Edited by anusia220
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ach te senniki są tyle samo warte co gazetowe horoskopy czyli tyle ile papier na którym zostały wydrukowane.

Ciąża jest dość wiloznacznym symbolem także bardzo dobrze że napisałaś o sobie bo to nam ułatwi znalezienie znaczenia twego snu - piszę w liczbie mnogiej bo razem będziemy go szukać to znaczy ja omówię symbole a ty znajdziesz twoją jednie słuszną interpretację.

Ciąża w twoim przypadku może symbolizować ważną decyzję życiwą podjętą przez ciebie. To że jest to zaawansowana ciąża symbolizuje że została podjęta już jakiś czas temu a to że dzieckow brzuchu się rusza i masz wrażenie że rozwiązanie już jest niedługo świadczy o tym że jesteś z tej decyzji zadowolona. Siedzenie na łóżku to też ciekawe zestawinie łożko to symbol naszego życia intymnego a to że na nim siedzisz to symbol stagnacji jakbyś już nic w tej kwestii nie chciała zmieniać - słodka "nuda" ale jaka błogo cudowna!

Drugi sen też jest ciekawy:

Ślub to symbol nowego etapu w życiu a ten twój o mały włos mógł być tym błednym bo nie z tym człowiekiem którego kochasz. Mam wrażenie że ta twoja obecna miłość była zaskoczeniem dla samej ciebie? Jakby długo był nie ten partner co trzeba a dopiera jak diabeł z pudełka wyskoczyła obecna miłość która dopiero ci otworzyła oczy o co w tym tak naprawdę chodzi.

Czasem można żyć obok drugiej naszej wyśnionej połowy i przechodzić obok niej codziennie i nagle...........bum!!!!!!!!!!

pozdrawiam:

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo Sławomirze za interpretację! :)

 

Obie są trafne ! :) nie miałam pojęcia, że sen o ślubie można w ten sposób zinterpretować. Byłam w dość długim, bo ponad 3-letnim związku z innym mężczyzną, mieliśmy nawet wspólne plany na przyszłość i pewnego dnia nagle wszystko się rozsypało tak po prostu, on postanowił zniknąć z mojego życia. Na początku byłam załamana i w krótkim czasie niespodziewanie zjawił się ON (znajomy z przeszłości), mój narzeczony i pokazał mi zupełnie inną miłość, dojrzałą, całkowicie różną od tej jaką miałam okazję poznać. A ważna życiowa decyzja to pewnie w tym przypadku ślub z nim, decyzja zapadła już wcześniej, bo ślub planujemy już od ponad roku i mimo, że miałam wcześniej obawy, to nie mam już w tej kwestii wątpliwości, a taka słodka nuda to czasem każdemu jest w życiu potrzebna :)

 

Dziękuję jeszcze raz :)

 

P.S. Dziś też miałam sen. Śniło mi się, że moja mama przyszła do nas do mieszkania pożyczyć ode mnie / chciała żebym jej dała brązowy cukier i tyle (nie wiem czy to istotne, ale mieszkamy od siebie jakieś 15 min pieszo, mimo tego raczej ciężko przychodzi jej wybranie się do mnie i zdziwiło mnie, że pofatygowała się po cukier)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Niech zgadne twój mężczyne ten obecny jest kochany ale "nie szmalowny"?

To jest moje zdanie na ten temat i to właśnie symbolizuje brązowy cukier życie słodkie i dostanie ( brąz jest kolorem materii czyli konkretnie kasy) i to twoją matkę drażni, nie może przeżyć tego że na ten dotatek będzicie musieli razem zapracować ale ja uważam że lepiej klepać biedę przy boku ukochanej osoby niż opływać w dostatki obok osoby która jest nam obojętna.

Tak widzę ten sen być może się mylę.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

hmm.. no racja, nie jest bogaty, ale biedny też nie jest, ale faktem jest to, że na wszystko musimy zapracować sami, wspólnymi siłami.. szczególnie on musi dużo i ciężko pracować.. moją matkę jednak drażni chyba coś innego, że mimo wszystko jednak nam się dość "powodzi" i jakoś sobie radzimy, najśmieszniejsze jest to, że ona myśli, że mamy więcej pieniędzy niż na prawdę i nie wiem z czego to wynika. więc poszłabym bardziej w tym kierunku, więc dziękuję jeszcze raz :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

kolejny sen z dziś (niestety część snu zapomniałam), nie wiem czy mogę w ogóle w jednym temacie go opisywać..

ogromny budynek z windą, co najmniej 80 pięter (we śnie pojawiła się chyba liczba 82), była to chyba jakaś szkoła, byłam tam z koleżanką, uciekałyśmy przed zajęciami i byli tam nauczyciele/ wykładowcy, którzy nas szukali/ gonili za ucieczkę z tych zajęć, głównym motywem była jazda windą, uczucie towarzyszące to pozytywne podekscytowanie i nieco strachu, że nas złapią, ale się im nie udało, ew. tylko nas zauważono.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...