Skocz do zawartości

Warsztat - Kto? I co?


QPucharów

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że zechcecie wziąć udział w warsztacie;) Widzę, że zwyczaj ten zanika na forum, więc postanowiłam reaktywować go i liczę, że spotka się to z aprobatą. Sama też liczę, że ktoś coś zada:prosi::prosi:

Więc... W czwartek ktoś mnie odwiedził. Pytania:

1. Kto mnie odwiedził? Czy była to jedna osoba, a może więcej?

2. Jaka wiadomość zastała mi przekazana?

3. Jaka była moja reakcja na tą wiadomość??

Zapraszam do udziału:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kral_mecu_lt_001_original.jpgkralovna_holi_lt_001_original.jpg7_holi_lt_001_original.jpgeso_mecu_lt_001_original.jpg

Była u ciebie para. On elokwentny, oczytany, taki ę, ą, ę, ona piękna, zadbana, temperamentna. Mogli to byś Twoi znajomi, przyjaciele, nawet rodzice. Musiałaś zachować czujność, bo byłaś pod cenzurą. To była jakaś walka intelektualna. Wojna na słowa. As mieczy może oznaczać awans, uznanie, a także mówić o kłopotach zdrowotnych i koniecznej operacji. Martuś, jak dla mnie warsztat jest zbyt skomplikowany, wieloelemtentowy i zbyt trudny. Ciągle raczkuję i proszę o łatwiejsze propozycje ćwiczeń.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Krol bulaw, Kaplanka, 7 monet

 

Odwiedzila Cie para - kobieta I mezczyzna ( mozliwe , ze malzenstwo)

 

2. Wisielec, Paz pucharow, 10 monet

 

Powiedzieli Ci , ze po dlugich staraniach beda mieli dziecko????

 

3. Slonce, Cesarzowa, Umiarkowanie

 

Ucieszylas sie bardzo , moze nawet jakies macierzynskie instynkty sie w Tobie odezwaly.......

 

 

 

Bardzo jestem ciekawa Twoich odpowiedzi bo patrzac na post powyzej to ja w zupelnie innym kierunku poszlam...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. As trefl Dama kier Król Karo- Były to odwiedziny niespodziewane kobiety i mężczyzny :)

2. Król Pik Dama Pik walet serce- I tu dylemacik bo Król pik i Dama pik to takie urzędowe, chłodne karty jak dla mnie. Może oznaczają parę, która Cię odwiedziła, może są małżeństwem. Została Ci przekazana wiadomość o dziecku (walet kier). Kobieta, która Cię odwiedziła zostanie matką.

3. Walet pik 9 serce walet karo - Byłaś chyba podenerwowana i szczęśliwa w tej 9 serce :) Czy mężczyzna, który Cię odwiedził jest z twojej rodziny ?

 

Az jestem ciekawa weryfikacji. :) I ma nadzieję, że mogę się tu wcisnąć z klasycznymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Krol bulaw, Kaplanka, 7 monet

 

Odwiedzila Cie para - kobieta I mezczyzna ( mozliwe , ze malzenstwo)

 

2. Wisielec, Paz pucharow, 10 monet

 

Powiedzieli Ci , ze po dlugich staraniach beda mieli dziecko????

 

3. Slonce, Cesarzowa, Umiarkowanie

 

Ucieszylas sie bardzo , moze nawet jakies macierzynskie instynkty sie w Tobie odezwaly.......

 

 

 

Bardzo jestem ciekawa Twoich odpowiedzi bo patrzac na post powyzej to ja w zupelnie innym kierunku poszlam...

Było dokładnie tak! Nic dodać nic ująć! Jestem pod wrażeniem. Tak było to małżeństwo.

Gratuluję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kral_mecu_lt_001_original.jpgkralovna_holi_lt_001_original.jpg7_holi_lt_001_original.jpgeso_mecu_lt_001_original.jpg

Była u ciebie para. On elokwentny, oczytany, taki ę, ą, ę, ona piękna, zadbana, temperamentna. Mogli to byś Twoi znajomi, przyjaciele, nawet rodzice. Musiałaś zachować czujność, bo byłaś pod cenzurą. To była jakaś walka intelektualna. Wojna na słowa. As mieczy może oznaczać awans, uznanie, a także mówić o kłopotach zdrowotnych i koniecznej operacji. Martuś, jak dla mnie warsztat jest zbyt skomplikowany, wieloelemtentowy i zbyt trudny. Ciągle raczkuję i proszę o łatwiejsze propozycje ćwiczeń.

Galatea super! początek się zgadza. To była para- małżeństwo. Moi przyjaciele. Powiem Ci, że jak robiłam rozkład na to spotkanie to w przyczynie spotkania też mi wyszła 7 buław i nie wiedziałam jak to interpretować( może jako pokonanie przeszkód co do ciązy??) bo karta ta dla mnie kompletnie z ciąża nie ma nic wspólnego, a oni przyszli specjalnie,by o tym powiedzieć. Nawet karty osób Ci wyszły, ona lew, on waga:-)

Edytowane przez wiedzma.marta89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. As trefl Dama kier Król Karo- Były to odwiedziny niespodziewane kobiety i mężczyzny :)

2. Król Pik Dama Pik walet serce- I tu dylemacik bo Król pik i Dama pik to takie urzędowe, chłodne karty jak dla mnie. Może oznaczają parę, która Cię odwiedziła, może są małżeństwem. Została Ci przekazana wiadomość o dziecku (walet kier). Kobieta, która Cię odwiedziła zostanie matką.

3. Walet pik 9 serce walet karo - Byłaś chyba podenerwowana i szczęśliwa w tej 9 serce :) Czy mężczyzna, który Cię odwiedził jest z twojej rodziny ?

 

Az jestem ciekawa weryfikacji. :) I ma nadzieję, że mogę się tu wcisnąć z klasycznymi :)

tak było to małżeństwo ale się zapowiedzieli. Tak wiadomość o dziecku. Byłam poddenerwowana i szczęśliwa- dokładnie

Też dostajesz punkcik! :) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Wam poszło! Gratuluję! Jestem pod wrażeniem:poklon:

A już myślałam, że nikt nie weźmie udziału. Sama uwielbiam takie warsztaty, a tu na forum zwyczaj umiera. Myślę, że właśnie w taki sposób najlepiej poznawać jak i co mówią do nas karty. Może któraś z Was co zada teraz???

Edytowane przez wiedzma.marta89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galatea super! początek się zgadza. To była para- małżeństwo. Moi przyjaciele. Powiem Ci, że jak robiłam rozkład na to spotkanie to w przyczynie spotkania też mi wyszła 7 buław i nie wiedziałam jak to interpretować( może jako pokonanie przeszkód co do ciązy??) bo karta ta dla mnie kompletnie z ciąża nie ma nic wspólnego, a oni przyszli specjalnie,by o tym powiedzieć. Nawet karty osób Ci wyszły, ona lew, on waga:-)

Dziękuję Marto za punkcik. Mnie siódemka buław kojarzy się z ochroną. Zupełnie nie przyszło mi do głowy, że może to być ciąża, czy ciąża zagrożona. W Asie widziałam radykalne zmiany, sukces osiągnięty dzięki śmiałej inicjatywie. Karta raczej o znaczeniu intelektualnym. Może w tym układzie miało to oznaczać zagrożoną ciążę, pod jakimś względem ryzykowną. Możliwe też cesarskie cięcie. W każdym razie sukces w Asie.

Dziękuję za warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Dobra to może ja coś zadam żeby trochę coś rozkręcić :)

Wczoraj usłyszałam o zaskakującej wiadomości

1. O jaką wiadomość chodzi ?

2. Od kogo otrzymałam wiadomość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 Mieczy, Sąd Ostateczny, 8 Mieczy - Ktoś planuje wrócić do kraju lub odzyskał skradzioną, zagubioną rzecz lub pieniądze.

Cesarz, 8 Buław - Starszy od Ciebie mężczyzna, stateczny; wujek, ojciec, znajomy, albo osoba poznana wirtualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
6 Mieczy, Sąd Ostateczny, 8 Mieczy - Ktoś planuje wrócić do kraju lub odzyskał skradzioną, zagubioną rzecz lub pieniądze.

Cesarz, 8 Buław - Starszy od Ciebie mężczyzna, stateczny; wujek, ojciec, znajomy, albo osoba poznana wirtualnie.

Zgadza się powrót do kraju. Wiadomość od starszego mężczyzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego... Byłam pewna, że karty ze mnie dzisiaj robią żarty.

To mam pytanie. Jutro jest ostatni dzień mego urlopu.

1. Jak spędzę jutrzejszy dzień?

2. Z kim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spędzisz - kapłan, as monet, 6 pucharów - wydaje mi się, że spędzisz ten dzień z dziećmi i mężem, zabierzesz ich gdzieś, może spacer

 

 

P.S.: Dziewczyny wydaje mi się, że powinien być zakładany za każdym razem(na nowy warsztat) nowy wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anhana szkoda , ze tak szybko zweryfikowalas . Zdazylam tylko polozyc karty - mialam 2 bulaw , Smierc I Swiat na 1 pytanie i Kochankow, Cesarza i 3 pucharow na 2. No ale za pozno...

Edytowane przez KociaMama
pomyleczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

1. 10 pik As kier (o)- w podróży i na świeżym powietrzu na pewno :)

2. Król serce 9 kier- z mężczyzną, mężem będzie bardzo miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana
Wiedzma.marta89 szkoda , ze tak szybko zweryfikowalas . Zdazylam tylko polozyc karty - mialam 2 bulaw , Smierc I Swiat na 1 pytanie i Kochankow, Cesarza i 3 pucharow na 2. No ale za pozno...

 

kociaMama chodzi Ci o moje pytania może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 10 pik As kier (o)- w podróży i na świeżym powietrzu na pewno :)

2. Król serce 9 kier- z mężczyzną, mężem będzie bardzo miło :)

 

Anhana 100% trafności. Marta była bardzo blisko. Wybieram się tym razem z mężem na spływ kajakowy. Zabieramy jeszcze jedną parę. Dzieci zostają w domu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala.tea

1. 2 pucharow, Kaplan, Rycerz pucharow

2. Rycerz pucharow, 6 pucharow, Kolo

 

Spedzisz ten dzien milo , spokojnie, z mezem ( partnerem ) dzieckiemlub dziecmi ( 6 pucharow) . Kolo moze zapowiadac jednak niespodzianke, cos nieoczekiwanego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala.tea

1. 2 pucharow, Kaplan, Rycerz pucharow

2. Rycerz pucharow, 6 pucharow, Kolo

 

Spedzisz ten dzien milo , spokojnie, z mezem ( partnerem ) dzieckiemlub dziecmi ( 6 pucharow) . Kolo moze zapowiadac jednak niespodzianke, cos nieoczekiwanego .

 

Ale macie tempo , ja znowu po czasie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Chyba lepiej będzie z oddzielnymi wątkami, i weryfikacją po jakimś czasie,, żeby więcej osób zdążyło się wypowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzma.marta nie, juz sie poprawilam . Za duzo postow w jednym watku i troche sie zagmatwalam.

 

Właśnie trzeba założyć nowy warsztat. Niech ktoś założy, może anhana skoro dobrze zinterpretowała karty albo ktokolwiek:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kocia Mamo :-) Zauważyłyście, że bardzo podobnie są odpowiedzi, chociaż wyciągamy zupełnie inne karty. To fascynujące. Mój mąż wszędzie pojawia się w Pucharowych figurach... Ciekawe doświadczenie. Może wszystkie macie racje i ostatecznie nastąpi zmiana i zabierzemy dzieci, kto wie? Niech zada zagadkę, ten kto takową posiada. Musimy pilnie ćwiczyć :-)

Popieram oddzielne wątki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej będzie z oddzielnymi wątkami, i weryfikacją po jakimś czasie,, żeby więcej osób zdążyło się wypowiedzieć :)

 

Zgadzam się! Tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdy warsztat zakłada się nowy wątek, powinnyście to dziewczyny wiedzieć z regulaminu działu, a nie "wpaśc na ten pomysł"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...