Jump to content

Stalin, przyjmowanie kogoś, mapa, trup

sibirra
 Share

Recommended Posts

Bardzo bym prosiła o interpretacje.

Byłam w Rosji i towarzyszyłam Stalinowi i pomagałam w przygotowaniach do przyjecia Obamy. Jak Obama przyjedzie i wyjdzie z lotniska, wejdzie do sali z interaktywnymi ściami i wyświetli mu się na nich mapa rosji i powoli przejedzie do europy. Przez chwile widzialam zamiast polski gwiazde komunistyczną, ale potem zobaczylam polske. Kraje byłego ZSRR i jego wływów (oprucz bylego NRD) były jasnym kolorem zaznaczone, a reszta były ciemniejszym. A całej prezentacji towarzyszyła muzyka ze słowami "nowa polska, nowa polska, w końcu mi wybaczyła". Jak wyszlismy z tej sali to widzieliśmy karetke i nosze, na których leżał trup. Pielęgniasz zapytał się mnie lub Stalina(nie pamietam już) czy znamy te osobe (nie wiem kto to był, bo nie widziałam twarzy), ale my odpowiedzielismy: "Nie i to już nieważne'. Po chwili te zwoki sie odsloniły (bo ktoś zachaczył o plachte, którą zwłoki były przykryte albo to był wiatr) i wraz z tlumem się odwróciliśmy i powiedzieliśmy by te zwłoki zasłonili bo to obrzydliwe.

Koniec.

PS. Przez cały sen byłam ze Stalinem i mówiąc "my" chodzi o mnie i Stalina.

Cała akcja dzieje sie w czasach teraźniejszych XXI wiek, a nie kiedy żył Stalin.

Mapa też była wpóczesna.