Jump to content

Sen koleżanki


Panaware

Recommended Posts

Uważam, że to trochę dziwne podejście... tak nagradzasz ludzi za szczerość, tak często spotykana jest w dzisiejszych czasach, że już się nie liczy ? Gdybym tylko chciał w niecałą minutę zmienił bym to na mój sen, ale to nie w moim stylu.. Postawa godna służbisty, lepiej dojść dalej na kłamstwach, byle zgadzało się w papierach niż męczyć się z prawdę, dziękuję serdecznie, bardzo mi pomogłaś, właśnie tego oczekiwałem.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze do usług. Koleżanka rozumiem, nie ma rączek od urodzenia i nie może sama go tu opisać.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby tak było to na pewno bym Pani tego nie powiedział... Po prostu w to nie wierzy. Nie wydarłem Jej tego snu z głowy..sama mi go przekazała, jest o mnie.. Chciałem się tylko dowiedzieć czy jest w nim jakiś głębszy sens.

Link to comment
Share on other sites

No więc, skoro nie wierzy i sama by nie upubliczniała snu tutaj, to zrobiłeś to w zasadzie w sprzeczności z jej zasadami z egoistycznej ciekawości. Między innymi dlatego nie interpretujemy snów osób trzecich.

Link to comment
Share on other sites

To Twoja wersja czegoś o czym nawet nie masz najmniejszego pojęcia, nie zamierzam wyciągać Cię z Twojego zadufania i pewności we własną bezkrtytyczną opinie na temat tego jak inni postrzegają takie rzeczy (bo przecież muszę tak jak Ty...) Jest Pani w każdym calu idealna i to ludzie muszą myśleć tak jak Pani, wszystko inne to nieprawda..

Link to comment
Share on other sites

Że się wtrącę.

 

Nie rozumiem Twoje uszczypliwości (bo tylko tak to można nazwać), najpierw czytamy regulamin, potem zamieszczamy post. To nie OazaSpokoju, sobie wymyśliła " Nie zinterpretujemy, bo nie". Ten regulamin po coś tu jest, a skoro się rejestrowałeś, to go czytałeś i wiedziałeś, że nikt Ci tego nie zinterpretuje, czyż nie?

Jeśli uważasz, że nie ma nic złego w babraniu się w "rzeczy" osób trzecich, to chyba nie będziesz miał nic złego jeśli machnę kartami na Ciebie, z czystej ciekawości, przecież to to samo, wszak można powiedzieć że jesteś mój forumowy kolega :) Trochę dystansu i pokory :D

 

Pis joł.

Link to comment
Share on other sites

Proszę machać do woli Pani Ciastko ^^ (Proszę powiedzieć co wyszło ;) Jeśli Pani coś nie wyjdzie, lub nie będzie pewna to przecież może spytać, prawda ? Czy ja tutaj jestem konkretną osobą ? Zna mnie Pani z imienia i nazwiska ? Wskaże mnie Pani palcem na ulicy i powie to ten ? Nie, nie i nie. Może to głupi przykład ale go przytoczę... czy jeśli ksiądz powie, że ludzie kłamią to zdradzi tajemnicę spowiedzi i będzie skazany na wieczne potępienie ? Przepraszam, że jestem uszczypliwy.. po prostu ciężko mi to jest zrozumieć w jakim celu to ma służyć. Zgadzam się z tym, bardzo bym chciał być Pani forumowym kolegą, dystansu mam naprawdę dużooo, pokory też ale trzeba mi wytłumaczyć tak żebym ja, ciemny chłop ze wsi zrozumiał co robię nie tak..

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że jesteśmy Per Pani?

Tak więc proszę Pana, jednak mimo wszystko jestem skłonna stwierdzić iż nie ma Pan jednak dystansu, gdyż zbyt poważnie podszedł Pan do mojej wypowiedzi :)

Różnica pomiędzy Panem a Pana koleżanką, mną a Panem, jest taka jak Pan napisał, ja mogę, machnąć, ale nie wytknę Pana palcem, Pan natomiast koleżankę może. Niech Pan sobie wyobrazi, że Pan mi się śni, i ja Panu o tym mówię, a Pan idzie na forum i ktoś Panu tłumaczy mój sen, a jeśli tam jest aspekt seksualny? O zgrozo, czułabym się naga i postarałabym się o to, żeby już nigdy mi się Pan nie przyśnił :)

 

A tak poważnie, chodzi po prostu o to, że każdy z nas ma jakieś zasady, jeśli prosiłby Pan o zinterpretowanie Pańskiego snu, nie byłoby problemu, jeśli jednak prosi Pan o zinterpretowanie snu osoby trzeciej, musimy odmówić, nie dlatego, że kogoś nie lubimy, albo nie chce się nam, ale dlatego, że to wbrew pewnym zasadom.

Ja nie tykam osób trzecich i nie chciałabym, żeby ktoś tykał mnie, to nieładnie, taka ludzka ciekawość jest okropna.

Jak tylko machnę, napiszę, ale to już nie tu bo to nie jest odpowiedni do tego dział :)

 

Mam nadzieję, że udało mi się choć troszkę wyjaśnić o co nam chodzi :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Wątek zamykam, bo wszystko zostało juz wyjaśnione... Zapraszam do zapoznania się z regulaminem działu.

Jeśli znajoma chciałaby, by zinterpretować jej sen, zapraszam ją do rejestracji na forum:)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...