Jump to content

więzienie; ucieczka

zapach_kobiety
 Share

Recommended Posts

Drugi z nawiedzających mnie snów:

Jestem w związku z jakimś mężczyzną (czarnoskórym, nie wiem czy to istotne), który mnie kontroluje, a nawet więzi. Postanawiam uciec. Przy pomocy brata, który wręcza mi kartę kredytową na 1000 funtów i mój stary płaszcz uciekam, tłumacząc rodzicom, którzy akurat wybierają się na czyjeś wesele że wychodzę z psem. Zostawiam swój samochód na parkingu i wynajmuje nowy, zatrzymując się w hotelu. Na ulicy co chwilę mijam mężczyznę, z którym jestem w związku ale on wydaje się mnie nie widzieć.

Rozbudowując opis snu: wszystko dzieje się późną jesienią, jest szaro i ponuro, osiedle, z którego uciekam również sprawia przygnębiające wrażenie - zaniedbane ceglane bloki, brudne pokoje. Ubrania w których wychodzę (domowy sweter z golfem, taki na chłodne dni, legginsy i buty typu EMU, których nigdy nie kupiłam i zapewne nie kupię) są niezbyt czyste i zniszczone.

Dodam, że obecnie w moim życiu wszystko układa się jak najlepiej, słodka sielanka: związek przeżywa "drugą młodość" ;) rodzina jest zdrowa, mam dobrą pracę i stabilną sytuację finansową.

Edited by zapach_kobiety