Jump to content

WARSZTAT - urlop (ZAKOŃCZONE)

gala.tea
 Share

Recommended Posts

Kolejny warsztat dla chcących zgłębiać znaczenie swoich kart. Wprawdzie umieszczone w dziale tarota, ale karty jak najbardziej dowolne :-)

1. W jaki sposób spędziłam urlop?

2. Co łączy towarzystwo, z którym byłam lub jak duże było to grono?

Życzę powodzenia! Ilość wyciąganych kart dowolna.

Edited by gala.tea

1. 4 monet, 10 bulaw, 10 monet

Z rodzina , mezem ,dziecmi. 4 monet moze wskazywac , ze to Ty planowalas urlop, a 10 bulaw pokazuje , ze nie siedzialas bezczynnie , raczej bylo aktywnie , jakies spacery , wedrowki w plenerze.

2. Rycerz monet, Krol bulaw, Cesarz

Wyglada to tak jakby laczyla Was wspolna praca.

Na pytanie jak duze bylo grono mam: As bulaw , Diabel, Sprawiedliwosc- mysle , ze nieduze ale sprawdzone i zgrane. Nie wiem o co chodzi z tym Diablem tutaj , moze nie wszyscy mogli sie zjawic I Diabel tu pokazuje na ograniczenia?????

• Like 1

1. cesarz, 3 pucharów, paź mieczy, rydwan - był jakiś wyjazd, bawiłaś się ze znajomymi i mężem , była impreza ale myślę, że początek urlopu spędziłaś z mężem w domu.

2. jak duże grono - 4 pucharów, 9 buław, mag - myślę ,że kogoś zabrakło. nie było to dużo osób,jakieś wąskie grono znajomych z którymi się spotykasz, macie jakieś wspólne zainteresowania

3. co łączy towarzystwo- as mieczy, Q pucharów, rycerz buław - wspólne pasje, zainteresowania, razem wyjeżdżacie.

trudne.... namęczyłam się

Edited by wiedzma.marta89

Dziewczyny, obie miałyście po części rację. Wyjazd ja zainicjowałam. Pojechały dwie rodziny z dziećmi. Wszyscy jednak byliśmy w komplecie, Nikogo nie zabrakło, chociaż dzieci drugiej rodziny nie chciały na początku jechać, ale jak się dowiedziały, że jedzie nasza córka, wykazały entuzjazm. Co nas łączy? Wspólne wyjazdy i imprezy oraz to, że jesteśmy rodziną :-)

Jesteście coraz lepsze! Gratuluję Kociej Manie i Marcie :-)