Skocz do zawartości

Ulubione bajki


Anihilator1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy uwielbiacie bajki? :).Nie wstydźcie się ,każdy może oglądać bajki na poprawę nastroju,w ciężkich dniach :).

Moje Top:

Auta (2006) cz2 (2011)

Potwory i spólka

Uniwersytet potworny (2013)

Toy Story

Rybki z Ferajdy

Jakie ,jest wasze ulubione top?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham bajki!

ostatnio oglądałam klasykę disneya z mojego dzieciństwa, króla lwa i resztę. mogę oglądać bajki godzinami, z siostrzenicą nawet teletubisie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie lubie bajek , ale mam corke ( 8 lat ) no i chcac nie chcac ogladam. Na szczescie nie lubi bajek typu Barbie i takie tam a jej ulubione to bajki Tima Burtona , wiec ''The nightmare before Christmas'' , ''Frankenweenie '' i '' Corpse bride'' to numer 1 u nas w domu I te akuret sa fajne. Podobal mi sie tez ''Megamocny''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic
kocham bajki!

ostatnio oglądałam klasykę disneya z mojego dzieciństwa, króla lwa i resztę. mogę oglądać bajki godzinami, z siostrzenicą nawet teletubisie oglądam.

 

również lubie sobie raz na 2 lata obejrzeć dwie części króla lwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez lubie wszystkie Disneya i Burtona (stop motion uwielbiam) + Finding Nemo i Shreki.

Coraline dziala na mnie hipnotyzujaca, moge ogladac codziennie.

The Secret of Kells jest genialne.

A z dobranockowych to Cwirek, Reksio, Mis Uszatek, Bolek i Lolek itp. + Chip and Dale, Tom i Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic
Dlaczego dwie , trzeciej nie lubisz???

trzecia część nie podobała mi się, nie miała klimatu króla lwa

 

dodam, że lubie jeszcze

Kung Fu Panda - obie części za to jakie są śmieszne

Gdzie jest Nemo - za śmieszne teksty

Sezon na misia - też smiechowe

101 dalmatyńczyków - kolejny klasyk

no i Shrek

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem bardzo pozytywnym serialem dla dzieci jest Fineasz i Ferb, sama uwielbiam też Spongeboba, choć dziecku bym tego nie puściła. Kiedyś podał mi się też Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. na szczęście obecnie nie posiadam TV od dobrych paru lat i oglądam nałogowo bajki tylko jak jestem u rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, prawdę mówiąc kanały z bajkami, muzyką oraz przyrodnicze, to jedyne, które da się oglądać bez poczucia, że ogląda się umysłowy twór kogoś z lekkim upośledzeniem. ostatnio miałam wątpliwą przyjemność oglądać wiadomości - zdarza mi się raz na pół roku - i ta sieczka mnie przeraża. Filmiki nie trzymają się kupy, mają jakieś chore przesłania, dziennikarze pie*dolą farmazony takie, że głowa mała. Ja widziałam np materiał o dobrej matce szympansicy, który nagle zamienił się w krytykę Niemki, zostawiającej dziecko w samochodzie. Przez dobre 5 minut siedziałam oniemiała, kto pozwolił na taki temat wypowiadać się zoologowi, pracownikowi zoo oraz policjantowi, prawnikowi i jakieś pani z fundacji dla dzieci - wszystko jednym ciągiem, bez logicznego sensu, z napuszonym wnioskiem na koniec, że mamy się lepszych za zwierzęta...

ehh, ale mi offtop wyszedł :D wracam do tematu

[video=youtube;u3rBCcYjh4s]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asmic

ja od 3 miesiecy patrze od czasu do czasu na wiadomości na wp.pl i onecie. Ciągle tylko propaganda antyrosyjska... a nikt nie patrzy na tych biednych przeciętnych ludzi, którzy przeżywają tam koszmar na Ukrainie. Walki oczywiście nie przeniosą się na jakieś pola, lasy czy otwarte przestrzenie tylko jak zwykle odbywają się w miastach niszczą dorobek życiowy ludzi i infrastrukture.. jak zwykle to zwykły człowiek musi cierpieć przez jakiś durnych przywódców, którzy powinni walczyć między sobą na jakiejś arenie jak mają coś do siebie :D a nie wpierdzielać nas wszystkich w to bagno ;-) cywile powinni teraz wyjsc z domów i chodzic po ulicach i robic to co zwykle robili i zrobić im po złości bo i tak nie mają już nic do stracenia i tak ich dobytki beda zrujnowane, ciekawe co wtedy na to agresorzy i żołnierze ukrainscy xD ciekawe czy strzelaliby do siebie wśród cywilów :D Po za sprawami Ukrainy są ciągle wałkowane afery polityczne w Polsce.

patrz na tvn24 zrobili sobie nawet zakładki z wałkowanymi tematami:

Izrael wre po śmierci nastolatków

Afera taśmowa

Kryzys na Ukrainie

Katastrofa samolotu ze skoczkami

MŚ 2014

 

a co do tematu polecam ten krótki filmik z Madagaskaru jest dosyć śmieszny ^^

Edytowane przez Asmic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyznam, że bardzo lubię bajki i zdarza mi się czasami je jeszcze oglądać. Szczególnie kocham Króla Lwa, Piękną i Bestię, Mulan i ogólnie większość tych starszhych, disneyowskich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie animacje Disneya z zamkniętego już, niestety, studia na Florydzie są magiczne w pewien sposób :) Ja dodatkowo lubię posłuchać starej serii "Dawno, dawno temu...". Narratorem był Pan Krzyś. Fantastyczna sprawa, jeszcze na kasetach magnetofonowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veronica2689
Wszystkie animacje Disneya z zamkniętego już, niestety, studia na Florydzie są magiczne w pewien sposób :) Ja dodatkowo lubię posłuchać starej serii "Dawno, dawno temu...". Narratorem był Pan Krzyś. Fantastyczna sprawa, jeszcze na kasetach magnetofonowych :)

ja tez pamiętam te czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wszystkie animacje Disneya z zamkniętego już, niestety, studia na Florydzie są magiczne w pewien sposób :) Ja dodatkowo lubię posłuchać starej serii "Dawno, dawno temu...". Narratorem był Pan Krzyś. Fantastyczna sprawa, jeszcze na kasetach magnetofonowych :)

ja też uwielbiam dawno dawno temu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacje Disneya to najpiękniejsze bajki. Te, które teraz puszczają dzieciom ani nie są piękne, ani edukacyjne. W sumie nic mnie tak nie drażni, jak sadzanie dzieci przed telewizorem, byleby nam nie przeszkadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłam mała oglądałam Króla Lwa prawie codziennie :) Jeszcze dziś pamiętam większość dialogów. W ogóle animacje Disneya są dla mnie jednymi z najfajniejsztch wspomnień z dzieciństwa. Z nowszych bajek bardzo podobały mi się Jak wytresować smoka, Merida Waleczna i Zaplątani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kocham bajki!

ostatnio oglądałam klasykę disneya z mojego dzieciństwa, króla lwa i resztę. mogę oglądać bajki godzinami, z siostrzenicą nawet teletubisie oglądam.

 

ja również lubię wracać do tych bajek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory kocham pełnometrażowe filmy Disneya, moje najukochańsze to 101 dalmatyńczyków (ze starym lektorem), Śpiąca Królewna, Król Lew i Zakochany Kundel.

z tych na dobranockę to zdecydowanie Gumisie, Balu, Wilk i zając, Muminki, przygody Chipa i Dale'a (zwłaszcza w połączeniu z wkurzającym się kaczorem Donaldem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory kocham pełnometrażowe filmy Disneya, moje najukochańsze to 101 dalmatyńczyków (ze starym lektorem), Śpiąca Królewna, Król Lew i Zakochany Kundel.

z tych na dobranockę to zdecydowanie Gumisie, Balu, Wilk i zając, Muminki, przygody Chipa i Dale'a (zwłaszcza w połączeniu z wkurzającym się kaczorem Donaldem)

to moje ulubione bajki z dzieciństwa ale widzę że moich córek także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bajki? kurde ja jak oglądam teraz te bajki wszystkie to po prostu się łapę za głowę, bo kiedyś to były piękne bajki a teraz? nawet żal tego oglądać, ja mojej córce jedynie puszczam bajki mojej młodości, jak gumisie, bo to były pouczające, ładne bajki, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Pewnie, że oglądam bajki :).

 

Moje ulubione bajki to były:

 

1. Wall-e (przepiękna, ładne animacje, podobała mi się muzyka i niektóre śmieszne sceny, a było ich sporo). Polecam każdemu!

2. POtwory i Spółka (chociaż oglądałem naprawdę bardzo dawno temu ;))

3. Tekken Blood Vegeance (jeśli policzymy to za bajkę/animację. Podobała mi się z wyglądu, przepiękne kolory, i animacje, nawet dobry humor. Podobało mi się). Polecam.

 

Tak Wall-e był na pierwszym miejscu przez długi czas u mnie (dopóki nie odkryłem i nie zachwyciłem się Anime).

 

pozdrawiam bajkowiczów (to że oglądamy bajki oznacza, ze jesteśmy młodzi wewnętrznie, duchem młodzi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki Disneya, mimo, że niby dla dzieci, to praktycznie zawsze (czy bardzo często) niosą za sobą piękne i dojrzałe przesłania o których niejedna dorosła osoba często zapomina... Na pewno do tych Disney'owskich lubię wrócić. :) Podobał mi się najnowszy Frozen, Piękna i bestia i inne spod disneyowskiego logo - lubię wrócić czasem do niektórych z nich. :)

 

O bajkach z dzieciństwa już nawet nie wspominam, bo "trochę" tego było. ^^

 

 

pozdrawiam bajkowiczów (to że oglądamy bajki oznacza, ze jesteśmy młodzi wewnętrznie, duchem młodzi ;))

Coś w tym jest. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ismer zmienił tytuł na Ulubione bajki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...