Skocz do zawartości

Awizo- gdzie się podziało?


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

W ostatnim czasie pewna instytucja wysłała mi na poprzedni adres zamieszkania dwukrotnie list polecony. Podczas moich regularnych odwiedzin nie było żadnego awizo więc nie miałam pojęcia o wysłanej korespondencji w efekcie czego list został dwukrotnie zwrócony , a przez instytucję w świetle obowiąujących przepisów został uznany za skutecznie doręczony. Wczoraj w związku z tym miałam małe nieprzyjemności. Sprawę od razu wyjaśniłam i zamknęłam, ale poniosłam niepotrzebne straty. Mimo zamknięcia nurtuje mnie pytanie:

Gdzie wcięło awizo?

 

Co wyszło:

1. Król buław

2. Księżyc

3. Siódemka monet

 

Wszystkie w pozycji odwróconej.

 

Zaniedbanie listonosza wykluczam, stawiam, ze za "zniknięcie " odpowiedzialny jest któryś z sąsiadów i to działający w sposób świadomy . Widzę tu zawiść, zazdrość ? celowe dążenie do naraźenia mnie na straty poprzez przywłaszczenie/ wyrzucenie powiadomienia o przesyłce poleconej.

Odnośnik do komentarza

Nox nie stosuj odwróconych, dobrze radze ;)

Eeee ja bym tego aż tak tragicznie jak Ty nie interpretowała.

Ale dasz rade to zweryfikować?

Dobij do 100 postów i wrzuć to na wzajemną, bo tutaj to średnio zgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Ok Trida:)

Właśnie próbuję zweryfikować, nawet reklamację już złożyłam- jeśli nie zostanie uznana to mamprzynajmniej nadzieję, że naprowadzi mnie na właściwy trop, chociażby w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...