Jump to content

Męczący sen od miesiąca


Polinka

Recommended Posts

Mam nadzieje że pomożecie mi zinterpretować ten sen bo nie do końca sama go rozumiem co ma znaczyć.śni mi sie on już od paru dni.

Zaczyna się że idę na imprezę urodzinową do koleżanki z która się kiedyś przyjaźniłam. I w momencie kiedy wchodzę do sali słyszę od innej przyjaciółki " że ona chodzi z moim byłym" < chodzi tu o koleżankę która ma urodziny> ale zaraz dodaje " że oni tylko żartują" ale w tym czasie on na oczach wszystkich zaczyna sie z nią całować. Ja wychodzę stamtąd i zapalam papierosa a on wychodzi i mnie zaczyna szukać. Żeby sie przed nim schować mijam sklep i idę na tył budynku zapłakana i widzę dziewczyny które podchodzą < takie dresiary> i próbują zemną rozmawiać dokładnie nie pamiętam czego od mnie chcą. W momencie w którym wracam do domu wpada mój były który zaczyna mnie przepraszać za wszystko i prosi o przebaczenie i powrót do niego. Przyjmuje jego przeprosiny ale nie mówię czy daje nam drugą szanse i on zaczyna coś mówić i zbliżać się do mnie w tym momencie zawsze sie budzę.

 

Może wy macie jakiś pomysł co to może oznaczać. Chciałabym dodać ze nie jesteśmy z sobą od 3 miesięcy nie utrzymujemy kontaktu ani nic byliśmy prawie 2 lata i ta moja "przyjaciółka" poleciała do niego jak sie rozstaliśmy i trzymają sie razem.

Edited by Polinka
tytuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...