Skocz do zawartości

Męczący sen od miesiąca


Polinka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że pomożecie mi zinterpretować ten sen bo nie do końca sama go rozumiem co ma znaczyć.śni mi sie on już od paru dni.

Zaczyna się że idę na imprezę urodzinową do koleżanki z która się kiedyś przyjaźniłam. I w momencie kiedy wchodzę do sali słyszę od innej przyjaciółki " że ona chodzi z moim byłym" < chodzi tu o koleżankę która ma urodziny> ale zaraz dodaje " że oni tylko żartują" ale w tym czasie on na oczach wszystkich zaczyna sie z nią całować. Ja wychodzę stamtąd i zapalam papierosa a on wychodzi i mnie zaczyna szukać. Żeby sie przed nim schować mijam sklep i idę na tył budynku zapłakana i widzę dziewczyny które podchodzą < takie dresiary> i próbują zemną rozmawiać dokładnie nie pamiętam czego od mnie chcą. W momencie w którym wracam do domu wpada mój były który zaczyna mnie przepraszać za wszystko i prosi o przebaczenie i powrót do niego. Przyjmuje jego przeprosiny ale nie mówię czy daje nam drugą szanse i on zaczyna coś mówić i zbliżać się do mnie w tym momencie zawsze sie budzę.

 

Może wy macie jakiś pomysł co to może oznaczać. Chciałabym dodać ze nie jesteśmy z sobą od 3 miesięcy nie utrzymujemy kontaktu ani nic byliśmy prawie 2 lata i ta moja "przyjaciółka" poleciała do niego jak sie rozstaliśmy i trzymają sie razem.

Edytowane przez Polinka
tytuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...