Skocz do zawartości

Czy się poznamy? (ZWERYFIKOWANY)


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni rozkład udało mi się zweryfikować więc ten dodam do interpretacji ;)

 

Rozkład robiony 2 tyg temu. Pana widziałam jakiś czas temu w pewnej firmie ( akurat był w pracy ), w której była wyprzedaż chemiczna. W czwórkę pakowałyśmy to co kupiłyśmy do aut i Pan zapytał czy mi pomóc, podziękowałam, później znów podszedł i zagadał, coś tam mu odpowiedziałam. Przez tą chwilę, którą tam był cały czas na mnie zerkał... Ale ja, że nie miałam zbytnio czasu by ciągnąć rozmowę. Ogólnie rzecz biorąc fajny, sympatyczny, przystojny gościu.

Teraz przyjęłam się do tej firmy, ale on pracuje na innej zmianie i w dodatku nie na tym samym dziale ( także są małe szanse, że np. miniemy się podczas wchodzenia na halę ) ....

 

Czy poznamy się do końca września? 9Pucharów, giermek pucharów

Tak.

W jakich okolicznościach? Tutaj dość sporo kart, dlatego wypisze mniej... wypadło 10denarów, rydwan, król pucharów wyciągnęłam rycerz pucharów

To będzie zależało od niego

Kto wykona pierwszy ruch? 8Pucharów, 5pucharów, 8denarów

Ruch już został wykonany.

Jak będzie wyglądała nasza znajomość w ciagu 2mcy od poznania się? Król buław, słońce, 10buław

Będzie się fajnie rozwijało. Pan będzie działał, nie będzie bierny. Będziemy fajnie spędzali czas, miła, sympatyczna znajomość. Później może się nieco ochłodzić.

Odnośnik do komentarza

Czy poznamy się do końca września? 9Pucharów, giermek pucharów

Raczej stawiam na tak.

 

W jakich okolicznościach? Tutaj dość sporo kart, dlatego wypisze mniej... wypadło 10denarów, rydwan, król pucharów wyciągnęłam rycerz pucharów

Wydaje mi się, że znów gdzieś w trakcie pakowania czy czegoś w pracy.

I to pan zagada.

 

Kto wykona pierwszy ruch? 8Pucharów, 5pucharów, 8denarów
Ruch już został wykonany ;)

 

Jak będzie wyglądała nasza znajomość w ciagu 2mcy od poznania się? Król buław, słońce, 10buław

Pan bd przejmował inicjatywę. Sporo miłych, spontanicznych wyjść. Spacerów. Ale i takie jakby docieranie się. Pan chyba dominator. Lubi, żeby jego było u góry. On częściej będzie wychodził z inicjatywą, adorował.

Odnośnik do komentarza
Gość paulinqa123

 

Czy poznamy się do końca września? 9Pucharów, giermek pucharów

myślę że tak

 

W jakich okolicznościach? Tutaj dość sporo kart, dlatego wypisze mniej... wypadło 10denarów, rydwan, król pucharów wyciągnęłam rycerz pucharów

mnie skojarzyło się że spotkacie się idąc po wypłate lub coś w tym stylu, podczas przydzielania pieniążków, lub jakiejś rozmowy u przełożonego

 

Kto wykona pierwszy ruch? 8Pucharów, 5pucharów, 8denarów

raczej zostało to już wykonane ale myślę że mogło to być nawet to że o nim myślisz i stawiasz na niego karty i tym go przyciągasz

 

Jak będzie wyglądała nasza znajomość w ciagu 2mcy od poznania się? Król buław, słońce, 10buław

zakolegujecie sie, będzie rozwój znajomości i będziecie nad sobą i relacją pracować

 

 

mniej więcej tak to widze :)

Odnośnik do komentarza

[b]Czy poznamy się do końca września? 9Pucharów, giermek pucharów[/b]

Jestem na tak

W jakich okolicznościach? Tutaj dość sporo kart, dlatego wypisze mniej... wypadło 10denarów, rydwan, król pucharów wyciągnęłam rycerz pucharów

coś zwiazane z papierami, może jakieś faktury. Albo z pieniedzmi

Kto wykona pierwszy ruch? 8Pucharów, 5pucharów, 8denarów

nie mam pojęcia. Bardziej Ciebie obstawiam,a le raczej to bedą zaczepki wzrokiem, takie od niechcenia, zakamuflowane. Nic jawnego.

Jak będzie wyglądała nasza znajomość w ciagu 2mcy od poznania się? Król buław, słońce, 10buław

będzie się rozwijał

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Myślę, że już mogę zweryfikować, bo z tego co wiem Pan się wyprowadził z mojego miasta. Jednak gdyby coś się zmieniło to dam znać :)

 

Karty pokazały, że się poznamy, ale coś takiego nie miało miejsca - oprócz tej sytuacji, o której napisałam w opisie. Także karty mogły pokazać, że poznanie JUŻ nastąpiło, a nie, że nastąpi...

Natomiast rozwoju znajomości nie było...

 

Dziękuję wszystkim :bukiet:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...