Skocz do zawartości
pannarayanna

Zgubiony run. Co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

pannarayanna

Witam, szukałam tego tematu w wątkach ale nie znalazłam.

A więc jakiś czas temu zrobiłam sobie runkę fehu i nosiłam ją w portfelu. Niestety zgubiłam portfel :/.

Nie wiem, czy tak po prostu mogę przygotować nową czy powinnam coś zrobić zanim wykonam następną?. Miałam silne wrażenie, że była mocno pomocna i dziwnie się bez niej czuję.

A więc co w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Zrób nową do nowego portfela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trida

A to nie jest czasami tak, ze w momencie 'straty' jakiegoś talizmanu/amuletu etc oznacza to, ze wypełnił swoja rolę?

Może czas pomyśleć nad inną Runą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Ale ona nie straciła runy tylko cały portfel, to raz. Dwa trudno mówić o wypełnieniu przy fehu. Bardziej zastanowiłabym się czy pieniążki, które przyplywały były "odpowiednio" wydatkowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trida
Ale ona nie straciła runy tylko cały portfel, to raz.

A jak masz np Fehu wpisane na portfelu to inna sytuacja niż zgubienie nie sprawi, ze stracisz tę Runę. Stąd moje zastanawianie się nad sytuacją. (mam nadzieję, że w miarę logicznie napisałam)

Co do drugiego punktu się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pannarayanna
Ale ona nie straciła runy tylko cały portfel, to raz. Dwa trudno mówić o wypełnieniu przy fehu. Bardziej zastanowiłabym się czy pieniążki, które przyplywały były "odpowiednio" wydatkowane.

Nie przyjrzałam się sytuacji od tej strony, tylko co znaczy ,,odpowiednio''. Krzywdy nikomu nie robiłam, zarobiłam uczciwie. Może faktycznie zbyt szybko i bez zastanowienia wydałam zbyt dużo. Muszę to przemyśleć zanim zrobię nową. Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

Odpowiednio w tym przypadku oznacza że trzeba się dzielić tym co się ma. Finanse będą płynąć jesli zachowasz równowagę między przyjmowaniem a wydawaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi